Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może wilczarz?


Mwanamke

Recommended Posts

Słuchajcie, nie mam w tym żadnego interesu ale wieu z Was zastanawia sie nad psem juz po przeprowadzce do nowego domu to poddaję pod zastanowienie ....wilczarza irlandzkiego:) Wiem, że niedawno urodziły sie takie "maleńkie" pieseczki w Warszawie. Wielkie to-to jak koń, nieagresywne i robi wrażenie:) Żeby nie to ,że to chat to sama vbym takiego chciała..ale to "nie moja grupa" ;) osobiście wolę pastuchy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie mam w tym żadnego interesu ale wieu z Was zastanawia sie nad psem juz po przeprowadzce do nowego domu to poddaję pod zastanowienie ....wilczarza irlandzkiego:) ... Wielkie to-to jak koń, nieagresywne i robi wrażenie:)

 

A biegania potrzebuje tyle samo co koń wyścigowy :wink: :lol: lecz fakt - pies piękny, imponjuący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas myślałam o wilczarzu. Są cudne. Ale dowiedziałam się, że krótko żyją i są wbrew pozorom delikatne. Przy takim wzroście ryzyko wad jest chyba spore :( No i mi przeszło. Teraz mam odjazd w drugą stronę - zaczęły mi się podobać...yorki! Sąsiedzi mają. Coś niesamowitego, niespożyta energia w maleńkim ciałku. A w dotyku jest jak aksamit. No i nie ma sierści, więc nie ma problemu w domu :wink: No, ale to wątek o wilczarzach, a ja tu swoje....Sorki :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczarz nie ma prezencji??

http://www.petsmart.com/media/ps/images/guides/aspca/Dog/irish_wolfhound_4d69.jpg no nie powiedziałabym...mnie urzekł właśnie wygląd :wink: I wielkość ! To taki prawie konik :)

Niestety, to o czym pisze Jagna jest prawdą, nie jest to specjalnie długowieczna rasa :cry: . Ale to sie tyczy wszystkich dużych psów...

 

Ja dla siebie postawiłam na drugą stronę barykady, mam coś co w prawie 30 % posiada wilczą krew. I tak sobie wyobraziłam jak to by było mieć w domu potencjalnego zabójcę i ofiarę ? :D

 

"zabójca wilków"

http://www.pies.pl/gallery/rasy_img/pies_311.png

 

i ofiara - niewiniątko ;)

http://dl.wolfdog.org/pics/dbase/Callisto_z_Peronowki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaczęły mi się podobać...yorki! Sąsiedzi mają. Coś niesamowitego, niespożyta energia w maleńkim ciałku. A w dotyku jest jak aksamit. No i nie ma sierści ...

 

York, bez sierści :roll: ... ciekawie toto musi wyglądać :-?

:lol: :lol:

Fajnie wygląda, bo nie ma sierści, tylko włosy, podobne do dziecięcych, takie mięciutkie. Myje się je szamponem dla dzieci i używa odżywki... Myślałam, że ktoś kto kiedykolwiek widział yorka, będzie wiedział o co chodzi, więc nie muszę pisać 8)

Akurat wczoraj oglądałam jakiś program o rozmiarach i był wilczarz wyjątkowych - nawet jak na wilczarza - gabarytach. Miał łeb na wysokości ramienia swojej pani. Jego siostra, była troszkę mniejsza. Kobieta dziesięciominutową trasę pokonywała w czterdzieści minut, bo wszyscy przechodnie ją bez przerwy zaczepiali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Wg prawa, jeśli chcesz być w porządku to powinienies zozyć taki wniosek, tu jest przykład : http://www.wroclaw.pl/m3508/p9438.aspx

Mysle ze to kwestia formalna:)

 

Wielkie dzięki! Wstępnie rozmawiałam już z szefem wydziału rolnictwa. Nie widzi przeszkód, tym bardziej że mnie zna (od pierwszej klasy podstawówki do matury w jednej klasie :wink: ) i wie, że polować na pewno nie będę. Nie wiem tylko, czy mąż się da przekonać, bo on woli owczarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...