Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak ukryć pralkę w łazience


EWA-S

Recommended Posts

W 12m łazience rodzinnej musze wstawić pralkę /nie mam pralni / jak ukryć ją .Usytuawanie jej jest też fatalne bo na ścianie na wprost drzwi wejściowych jest wannna ,umywalka,miejsce na szafke i pralka.Nie mam pomysłu co zrobić.Może macie pomysł albo już w swoich łazienkach to przerabialiscie,może jakieś zdjęcia?Będę bardzo,bardzo wdzięczna

 

Czekam, aż zadasz następne pytanie z rodzaju:

W 400 m domku muszę wstawić męża/nie mam dla Niego "pokoju Pana"/jak Go ukryć . Nie mam pomysłu co zrobić.

Może macie pomysł, albo już w swoich domach to przerabialiście, może jakieś zdjęcia? Będę bardzo, bardzo wdzięczna.

:p

To oczywiście żart :wink:

Zastanawiam się dlaczego ludzie za wszelką cenę chcą wszystko chować, czy ta pralka jest w opłakanym stanie?

A może nie jest na topie? :p

Albo nadeszła taka moda.

Kiedy nadejdzie moda na zażucanie siatek maskujących na domy, aby je ukryć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przerabiałam już u siebie i innych znajomych blokowe łazienki z pralką jako zawalidrogą przykrytą ręcznikiem czy dywanikiem proszkami stojącymi na podłodze i wanienkami wiszacymi nad z kablami i wężami odpływowymi wiszacymi po scianach,ale często nie mielismy na to wpływu z powodu braku miejsca.Teraz chciałabym aby moja łazienka była przestrzenią dopracowaną.Może to sprawa gustu a może tylko chęć czegoś nowego,Wolnoć Tomku w swoim domku. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda projekt zabudowy pralki w mojej łazience mam już wykonane meble przez stolarza, ale jeszcze nie mam zdjęć jak tylko pstryknę to zamieszczę. http://www.jlobodzinska.photosite.com/~photos/tn/12_348.ts1114104715000.jpghttp://www.jlobodzinska.photosite.com/~photos/tn/11_348.ts1114104652000.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka

 

 

czy ta pralka nie zeskoczy na ziemię przy zbyt mocnym wirowaniu?

 

moja pralka jak za mało w nią włożę prania czasami delikatnie się przesuwa, natomiast poprzednia którą miłam w bloku ,w kuchni w ciagu meblowym potrafiła wyjechać na sam środek podczas wirowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja w swojej łazience również umieszczę pralkę. Łazienka jest duża ( 12m2) i prawie w kwadracie. Obecnie mam taki pomysł na jej funkcjonalność Po jednej(lewej ) stronie znajdować się będzie natrysk, wanna, w jednej lini. Po prawej stonie bidet i WC. Na wprost będzie taki blat ( cosik na wzór blata kuchennego) zakończony od frontu ścianką działową na której powieszę lustro. Całe dzieło zwieńczy umywalka. Pod blatem ( coś w rodzaju wyspy , w poprzek pomieszczenia) znajdować się będzie pralka, kosz na brudną bieliznę i szafka z wszystkimi niezbędnikami łazienkowymi. Wydaje mi się że będzie funkcjonalna. Ablucje w jednym zakątku, za potrzebą w drugim , a pośrodku wygodny blat . Łazienka dopiero w fazie projektu, ale już posiada ostateczną koncepcję ( rozprowadzona kanal. pod wszystkie niezbędniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdym mogła poprawić to pewnie dzisiaj zrobiłabym podobnie.Przedtem wymysliłam aby ustawić wszystkie "urządzenia"łazienkowe po jednej stronie upchnięte z centymetrem w ręce,a po drugiej stronie pralka i jakas suszarka ukryta za ścianką czy parawanem .W głowie to wszystko pasuje ale jak zaczyna sie ustawiac te ścianki to okazuja sie strasznymi zawalidrogami i niajak nie pasują ,a pralka odsunieta od ściany bo węże ,krany murki wylądowłana na środku łazienki.Instalacji raczej nie da się przerobićwięc zostaje tylko coś schować a reszte polubić.Tak kończy się brak siły aby dopilnować projektanta aby wygospodarował i to w trybie koniecznym pralni z suszarnią.Pamietajcie dziewczyny o tym aby nie latać potem z praniem gdzieś tam albo żeby znowu "gatki" i skarpety nie wisiały nad pralką.Z noworocznymi życzeniami dla wszystkich. :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
u siebie tak wymyśliłam:

ścianka...

http://foto.onet.pl/upload/22/23/_522407_n.jpg

 

a za ścianką...

http://foto.onet.pl/upload/7/79/_533111_n.jpg

 

wszyscy zachwycają sie tym pomysłem a zdjęc nie ma :( - czy mógłby ktoś je zamiescic jeszcze raz? Ja również szukam sposobu na zabudowanie pralki w łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...