Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

markx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 months później...
Mnie najbardziej odpowiadają ( o ile w ogóle, bo raczej wolę bez dywanów, najwyzej jakiś mały pod nogami) dywany jednolite, bo wzory (jak dla mnie) wnoszą do pomieszczenia wrażenie bałaganu i działają przytłaczająco. Ale ja tak mam, że nie lubię wzorów ani na ubraniu, ani we wnętrzach. Toleruję wzorzyste poduszki na sofie i jeszcze pościel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do normalnych dywanów to ogólnie na nie. Dlaczego...dlatego, że każdy dywan w rozsądnej cenie mi się nie podoba, a niestety nie stać mnie na te drogie. Może kiedyś :)

Na razie nie mamy dywanów. W starym mieszkaniu też nie mieliśmy. Jakiś tylko malutki u dziecka. W łazience jak pisałam - drewno - ciepło, czysto i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oj, zasmuciło mnie, że dywany nie cieszą się taka popularnością jak myślałam..:(

Też jakiś czas szukałam wątku o dywanach, bo planuje mieć jakiś w każdym pomieszczeniu, dla mnie dywan oznacza ciepło i przytulność, a dla mojego psa wygodę poruszania. TAK, jestem gotowa codziennie odkurzać kilogramy sierści, bo nie mogę znieść jak Bazyli ślizga się po panelach. Specjalnie dla niego chciałam położyć podłogę z desek, ale niestety to mieszkanie jest nam tylko wynajmowane, więc nie było sensu dokładać do podłóg takich ogromnych pieniędzy.

W każdym razie udało mi się znaleźć sporo na prawdę pięknych dywanów, jedyne co mnie zaskoczyło to cena, bo za ładny i dobry produkt trzeba mieć odłożone od 1-1,5 tyś w górę.:yes:

 

Nie mam jednak wyrobionego zdania co do rodzaju dywanu. Zawsze myślałm że bedzie to wełna, ostatnio jednak wyczytałam że mniej uczulające są dywany akrylowe i z priopropylenu. mecie na ten temat jakieś zdanie, doświadczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 5 months później...
  • 3 months później...
Dywany na podłodze umilają przestrzeń. Dają oku poczucie zacisznego, potulnego mieszkania, a przy okazji wyłguszają podłogę co jest szczególne ważne w bloku. Pozdrawiam

 

Ja tez jestem na TAK dla dywanów i szukam, czegoś w stylu u nas chyba nieosiągalnym, a może ktoś ma namiar Polsce na takie cuda:

http://www.rugsusa.com/rugsusa/rugs/rugs-usa-farida-outdoor/blue/200HJAIR8C-508.html?origin=dyn&gclid=CICbkPSW5rgCFcKz3godp2YAXQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem na TAK dla dywanów i szukam, czegoś w stylu u nas chyba nieosiągalnym, a może ktoś ma namiar Polsce na takie cuda:

http://www.rugsusa.com/rugsusa/rugs/rugs-usa-farida-outdoor/blue/200HJAIR8C-508.html?origin=dyn&gclid=CICbkPSW5rgCFcKz3godp2YAXQ

 

Pytałam w różnych sklepach- od Komfortu po lokalne sklepiki- odpowiedzi najczęściej udzielane mi przez sprzedawców- "a kto to kupi" , "e pani u nas to takie wzory się nie będą sprzedawać" .............. niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...