Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie moge dostac kredytu co dalej ?


qwazar

Recommended Posts

NAJGORSZY I NAJBARDZIEJ SFORMALIZOWANY BANK W POLSCE - uciekać od nich

 

No nie do konca jest tak zle z tym bankiem bo jak dotychczas "najgorszy" to on dla mnie nie byl wrecz przeciwnie bylem bardzo zadowolony i to przez ostatnie pare lat a co do "sformalizowany" to tez ma swoje plusy i munusy w moim przypadku gdy ja cos teraz od nich chce to niestety przyznaje im minusa.

Zrozumialbym ich postawe gdybym "przyszedl z ulicy" i zapytal o kredyt ale troche kasiorki lezalo na ich koncie i nawet chcieli mi dac zlota karte kredytowa na 40 000 a teraz sie wypinaja.

Szkoda bo jak kiedys moj los sie odmieni to niestety nie skorzystam juz z ich uslug.

 

A co do innych bankow to jest jeszcze jeden problem z moim kredytem poniewaz mam niska zdolnosc kredytowa.

Wiadomo jak dzisiaj wygladaja "wykazywane wynagrodzenia" no chyba ze jest sie lekarzem lub adwokatem to wtedy nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość m_ch_konto usunięte

- twierdza ze wyslali mojej zonie 20 wezwan tylko problem w tym ze nie dotarlo ani jedno ?? jak dla mnie wysylali je na adres bylego meza a ona juz dawno z nim nie mieszkala ,malo tego nigdy nie byla tam zameldowana.

Dopiero jak minal 2 letni okres dziwnym trafem odnalezli ja pod poprawnym adresem i dowalili odsetki + ewentualnie komornik.

 

pozdro QW

 

... i pewnie nie raczyli pokazać wpisów z rejestru wysyłek. Ciesz się ,że nie skończyło się rozprawą sądową i wpłatą 1,5kzł na jakiś cel społeczny (choć czyn niby szlachetny ze strony sądu to cały czas w głowę biję dlaczego wezwania do zapłaty nigdy nie dotarły - tylko od razu wezwanie do sądu miało właściwy adres). Rozprawa trwała może 10 min, a przedstawiciel banku to tak jakby miał własne miejsce na sali. Jeżeli to BZ to się nie dziwię. Taka była kara za kilkunastozłotowy debet na zapomnianym, koncie studenckim.

Doradzić nie potrafię, mogę jedynie współczuć, albo nie, spróbuj w tym banku, co Was tak urządził, może znajdą rozwiązanie - przecież udzielenie kredytu to nie tylko ryzyko banku, a dobry interes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ michmach dzieki

 

Mam takie wrazenie ze banki chetnie pozyczaja kase osoba ktore ja maja a ci co naprawde potrzebuja kredytu sa traktowani jak smiecie.

 

Dziwie sie tylko ze nikt nie zwietrzyl w tym dobrego interesu nie dosc ze daje im zastaw na hipotece ktora jest trzy krotnie wiecej warta to jeszcze polisa na zycie i ubezpieczenie.

 

Zloty interes i to bez ryzyka a im jeszcze malo.

 

pozdrawiam miro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczy mam coraz większe :o W głowie się nie mieści, że bank uzależnia udzielenie kredytu hipotecznego trudnościami w spłacie pożyczki 2-3 tyś zł!!!! Zadłużenie spłacone, sprawa wyjaśniona nie wiem o co chodzi??!! Kredyt hipoteczny daje gwarancje bankowi na duuuuuuże i długotrwałe zyski i chyba najlepsza gwarancję zwrotu jaką jest hipoteka !!!! Chciałabym pogratulować analitykowi, który rozpatrywał wasz wniosek kredytowy. Wiadomo, że obecnie są takie czasy, że zdaża się spóźnić ze spłatą pożyczki. Bank nie traci nic. Odzyskuje udzielony kredyt oraz odsetki czyli własny zysk. Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o takich trudnościach przy uzyskaniu kredytu :o :o :o

 

LUDZIE ja bym wiała od takiego banku gdzie pieprz rośnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euforia troche nieuzasadniona :-?

Co prawda ostatnio wymagania banków nieco się poluźniły ale jeszcze jakiś czas temu było zaostrzenie warunków kredytowych ze względu na dużą nieściagalność kredytów- spowodowało to zastój kredytowy i wszystko sie obróciło na korzyść klienta - ale kiedy koło znowu zatoczy ...

w końcu ostatnio znowu banki dały rekordową ilość kredytów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...