Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

Kurka, dotychczas mi nie znana zazdrosc......, mnie dopadla.... :lol: 8)

pozdrawiam pieknych wlascicieli, pieknego domu, z pieknym ogrodem... :wink:

 

Nie zazdrość mi - teraz spadają liście :o :o :o :lol:

Ich ilość jest niewiarygodna - już spędziłem dwa dni na grabieniu i zbieraniu liści z działki a dzisiaj zawiało i znowu gruby dywan na trawnikach.

Kolejny weekend z zabawą z liścmi :):):)

 

Cieszymy się że nasza praca podoba się :)

Pozdrawiamy Cię gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Śledziłam relacje z budowy od początku i powiem tak ( po obejrzeniu ostatnich zdjęc ) jak Twój dom nei pojawi się na forum jakiejś gazety to ja nie wiem !

piękny piękny wszystko co do szczegółu pasujące cudo!!

 

Dzięki,

mieliśmy jedną propozycję ale wszystko miało być zbyt szczegółowo pokazywane więc nie podpasowało nam (zwłaszcza po naszych doświadczeniach) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE KICZ TEN TWOJ DOM

 

Oczywiscie zartuje, domek super ja tylko tak z zazdrosci pisze; sledzilem twoj dziennik jakis czas. Najbardziej wkurzylem sie jak elewacje kopara przejechala :x . Obecnie po posadzeniu roslin oraz wzejsciu pieknej trawy dom wyglada jeszcze wspanialej.

 

Gratuluje

 

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa

 

niezapominajka567: przepraszam że nie odpisałem wcześniej ale obecnie jestem dość "zalatany" i rzadziej tu zaglądam. Muszę odrabiać czas poświęcony budowie w ostatnich latach :)

 

Anjazzielonego: My nie podnosiliśmy ścianek kolankowych, chociaż zmniejszyliśmy powierzchnię pokoi odsuwając ścianki działowe od kolankowych o 80-90 cm. Spowodowało to, że ścianka "kolankowa" wewnątrz pomieszczenia ma ok 115 cm wyskokości. Jedynie w lukarnach umiejscowienie ścianek jest przy samej ścianie (minus ocieplenie).

 

Co do męża to jeżeli Wasza sypialnia ma być ta duża to zależy jak postawicie łóżko i po której stronie będzie spał mąż :)

 

Sypialnia po drugiej stronie (ta w kształcie literki L) ma dość duże skosy w części do spania i jest super dla dziecka. Pokój nad salonem/tarasem ma najmniej skosów i u mnie służy jako biblioteka. Jest na tyle wysoki aby wstawić na ścianach półki na książki.

 

Co do projektu to Marysia II wydaje mi się taka "niedokończona". Odczuwam tam brak harmonii, w przeciwieństwie do Marysi I. Widać to zarówno patrząc na dom z zewnątrz jak i przeglądając rozkład wnętrz.

 

Spełniając Twoją prośbę wstawiam ponownie kilka fotek. Są dostepne na na pierwszej stronie w tym poście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Są dostepne na na pierwszej stronie w tym poście.

 

Trudno odszukać. :roll:

 

Ale piszę w innej sprawie - dopiero teraz doczytałam kto projektował Twój ogród.

Ja projekt zamówiłam u niej rok temu, jeszcze na etapie fundamentów. Z realizacją idzie mi znacznie wolniej - do tej pory posadziłam tylko zaplanowane drzewa i krzewy (tam, gdzie było to możliwe ze względu na trwające ciągle prace budowlane).

 

pozdrawiam,

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jeszcze lepiej bo skończyliśmy oświetlenie ogrodu - mamy teraz 35 punktów świetlnych w 5 obwodach załączanych niezależnie.

Po włączeniu świeteł w ogrodzie robi się naprawdę ślicznie :D

 

Jeżeli uda mi się przyjść wcześniej z pracy (zanim zapadnie czarna noc) to zrobię parę fotek - chociaż już większość drzew straciła liście i nie wyglądają tak pięknie jak 2 tygodnie temu :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Trochę się wtrącę:

 

czy ktoś ma doświadczenie z tak jasną kostką jak u Kirkrisa?

Wygląda pięknie, ale czy nie brudzi się bardzo?

 

Brudzi się zwłaszcza od liści - trzeba je szybko zgrabiać bo zostają brązowe ślady. Generalnie deszcze to raczej zmywają ale dopiero po jakimś czasie więc na jesieni nie wygląda to zbyt pięknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...