Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam serdecznie,

właśnie jestem w trakcie wykańczania wnętrz, a raczej na jego starcie:), mojego domku wg projektu Marysia II. Ze względu na krótki okres jaki mi pozostał do przeprowadzki postanowiłam zaczerpnąć inspiracji w necie. Czy jest to możliwe aby otrzymać od Ciebie zdjęcia wnętrz Twojego domu, głównie interesuje mnie część dzienna, ale chętnie też obejrzałabym fotki reszty domku, jeśli to możliwe. Twoja galeria jest nieaktywna - spóźniłam się troszku. Czy ewentualnie mogę liczyć na przesłanie zdjęć na maila. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam,

Właśnie zaczynamy etap wykańczania naszej Marysi III, strasznie żałuję, że się spóźniłam do Twojej galerii. A może wrzucisz chociaż po 1 fotce z każdego pomieszczenia?

Z dostępnych zdjęć wnioskuję, że Twój dom jest piękny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 4 months później...

Jestem pod wrażeniem wnętrz domku. Wszystko starannie dopasowane i szczegółowo przemyślane.

Zastanawiam się, czy schody tak bardzo "wysunięte" do salonu nie przeszkadzają w codziennej komunikacji. Mam na myśli poruszanie sie po salonie i konieczność obchodzenie wkoło schodów i uważania żeby się o nie nie uderzyć.

 

Kostka wygląda bardo ładnie. Mam taka samą :), z tą różnicą, że Via Castello wyłożony taras, a Piccola chodniki wkoło domu i podjazd do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Jestem pod wrażeniem wnętrz domku. Wszystko starannie dopasowane i szczegółowo przemyślane.

Zastanawiam się, czy schody tak bardzo "wysunięte" do salonu nie przeszkadzają w codziennej komunikacji. Mam na myśli poruszanie sie po salonie i konieczność obchodzenie wkoło schodów i uważania żeby się o nie nie uderzyć.

 

Kostka wygląda bardo ładnie. Mam taka samą :), z tą różnicą, że Via Castello wyłożony taras, a Piccola chodniki wkoło domu i podjazd do garażu.

 

 

Witaj, nie mamy żadnych kłopotów z komunikacją. Przejście jest bardzo szerokie

 

 

Piękny dom. Gratulacje.

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 1 year później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...