Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

Witam kikris,

 

wasza lazienka jest fantastyczna mysle ze bedziecie sie w niej bardzo dobrze czuli. Wyglada troche jak lazienki w Hiszpanii......znajomymi sie nie przejmuj zbudowaliscie dom dla was nie dla znajomych.

 

Pozdrowienia z Frankfurtu

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:)

W sumie my się nie przejmujemy, bo domek jest dla nas :D

Jedyne co to tak się trochę dziwiliśmy, że nam się tak podoba, a inni tak kręcą nosem. Ale są gusta i guściki :)

Na szczęście nie mamy żadnych kompleksów co do tego a łazienka jest na razie (przed podłogami) jednym z najbardziej podobających się nam miejsc w domu :)

 

Drugą sprawą jest to że ludzie jednak patrząc na dom z zewnątrz wyobrażają sobie już od poczatku konkretny styl wnętrza - a to co jest u nas zrobione nie pasuje do ich wyobrażeń :)

 

Tak samo mamy w aktualnym mieszkaniu. Budeynek jest przedwojenny, wysokie wnętrza ze sztukateriami na sufitach a my mamy małe, raczej nowoczesne meble i stosunkowo duzo przestrzeni "niezagraconej", bez zasłon itp.

 

Teraz jeszcze jednak fotka z drugiej strony łazienki. Pod blatem z umywalkami będą szafki z suwanymi drzwiczkami w kolorze białym błyszczącym. Nie zwracajcie uwagi na jakość fotki gdyż jest to panoramka z 31 zdjęć z komórki i nie wyszła najlepiej :(

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_F00OL5_1m_k1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy w parapecie pod oknem masz halogeny? czy to może cos innego.... :roll:

 

Halogeny: 4 są w parapecie i 1 nad stelażem WC. Takie słabiutke 10W z mlecznym szkłem - dzięki temu dadzą "odpoczynkowe" światło. Dodatkowo mamy przewód na normalne, górne oświetlenie i oświetlenie przy lustrze nad umywalkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem w szoku :roll: Myślałam że juz wszystko wiedziałam na tym forum ale Twój(raczej Wasz:)) domek to IDEAŁ

Piekna elewacja, cudne łazienki , śliczne podłogi....ect

Czy gres polerowany (tak mi sie wydaje?) po falistej linni przycinał glazurnik czy maszynowo?

Prosze tez o namiary na speca od elewacji , napisz tez ile zyczył sobie za m2

prosilabym ewentualnie namiary na glazurnika...

czekam czakam... bede zaglądac WARTO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem w szoku :roll: Myślałam że juz wszystko wiedziałam na tym forum ale Twój(raczej Wasz:)) domek to IDEAŁ

Piekna elewacja, cudne łazienki , śliczne podłogi....ect

Czy gres polerowany (tak mi sie wydaje?) po falistej linni przycinał glazurnik czy maszynowo?

Prosze tez o namiary na speca od elewacji , napisz tez ile zyczył sobie za m2

prosilabym ewentualnie namiary na glazurnika...

czekam czakam... bede zaglądac WARTO!

 

Gres polerowany, cięcie ręczne :D

Człowieka od elewacji nie bardzo polecę, bo napracował się, ale zostawił robotę nieskończoną i do poprawek. Moi górale musieli wszystko poprawić po nim, no i połozyć tynk, którego tamten nie zdążył :(

 

Glazurnik jest z ekipy, która robiła prawie całość wykończeniówki. Sam nie pracuje tylko ze swoją ekipą (4 osoby, każda od innych prac). Ja ich po prostu wziąłem bo miałem duzy zakres prac no i znałem ich z wcześniejszej budowy domu :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienki zostały zaprojektowane przez nas osobiście, tak samo jak ścianka telewizyjna, kominek, kuchnia itp :)

Koncepcja podłogi w salonie jest architekta i na tym koniec. Mieliśmy wstępne rysunki z których po 1,5 roku została jedynie podłoga :lol:

 

Podłogi na górze zrobione w trzech pomieszczeniach - do poniedziałku mają być zamknięte :). Potem zostanie parkiet na dół i koniec :D

 

Ekipa nie jest tania ale warta każdej złotówki :) Z jakiejś przyczyny pracują od lat w tym samym składzie i nie uciekają na zachód :D

Tylko z terminami mają krucho i kazali się nie polecać :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...