Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_C68VMX_1_M.jpg

 

Kirkris mam prośbę czy mógłbys podać wymiary otworów w ścianie "telewizyjnej"? a co przeiwdujesz w tych pionowych zagłębiebiach

 

 

a i jeszcze jedno pytanie czy w kuchni bateria zlewozmywakowa nie przeszkadza przy otwieraniu okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkris mam prośbę czy mógłbys podać wymiary otworów w ścianie "telewizyjnej"? a co przeiwdujesz w tych pionowych zagłębiebiach

 

a i jeszcze jedno pytanie czy w kuchni bateria zlewozmywakowa nie przeszkadza przy otwieraniu okna?

 

Pionowe zagłębienia są na kolumny :)

Otwór na TV ma wymiary (o ile dobrze pamiętam) 135x190x25

To i tak trzeba sobie dostosować samemu do przewidywanego TV (nie wymiary ale proporcje) oraz do wymiarów pomieszczenia :)

Dla mnie najważniejsza jest harmonia a wymiary i proporcje wyjdą same :D:D

 

Bateria w kuchni jest podokienna i składa się do otwierania okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Ci wyjaśniłem, jak coś to pytaj

 

Troszke mi wyjasniłeś :) , ale fajnie bedzie jak załaczysz foty. Jeszcze mam jedno pytanie-na jaka wysokośc masz zabudowana lodówkę?

 

Lucyna

 

co do lodówki to sama ma wysokość ok 180 cm, nad nią jest jeszcze półka - razem chyba jest jakieś 215 cm ale znowyt tylko z pamięci (mogę się więc mylić :( )

 

jak nie zapomnę to sprawdzę w weekend :)

 

pozdr

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkris mam prośbę czy mógłbys podać wymiary otworów w ścianie "telewizyjnej"? a co przeiwdujesz w tych pionowych zagłębiebiach

 

a i jeszcze jedno pytanie czy w kuchni bateria zlewozmywakowa nie przeszkadza przy otwieraniu okna?

 

Pionowe zagłębienia są na kolumny :)

Otwór na TV ma wymiary (o ile dobrze pamiętam) 135x190x25

To i tak trzeba sobie dostosować samemu do przewidywanego TV (nie wymiary ale proporcje) oraz do wymiarów pomieszczenia :)

Dla mnie najważniejsza jest harmonia a wymiary i proporcje wyjdą same :D:D

 

Bateria w kuchni jest podokienna i składa się do otwierania okna :D

 

Kirkris a czy te gniazdka które tam są to są wszystkie prądowe i po jednym antenowym czy jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 elektryczne, 1 antenowe i 1 głośnikowe wraz z peszlem do przepuszczenia kabli do półki na dole :)

 

Sorry, że tak przynudzam :-?

a w tych otworach kolumnowych to wychodzi tylko kabelek do głośników? kolumny będą 2 czy może jeszcze w innych miejscach też? Czy całość tej konstrukcji to konstrukcja k/g?

 

to chyba tyle pytań jeśli chodzi o Twoją ściankę TV. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit-blondi: są jeszcze 2 kable puszczone w peszlu w ścianie i suficie do głośników przy podciągu na wysokości kominka. Tam będą 2 małe głośniki schowane przy podciągu pod sufitem :)

 

dujust: do Eurozłącza i ew. innych kabli mam specjalną dziurę z grubym peszlem której nie będzie widać bo znajdzie się za TV a wylot jest na dole (nad dolną półką na sprzęt) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wnętrza - Twój dom należy do naszych ulubionych :D

Kuchnia BOSKA !!!

Proszę powiedz mi co jest w niej na podłodze?

gres polerowany?

Mam jeszcze jedno pytanko (może na PW :oops: ) czy możesz mi powiedzieć czy kuchnia taka jak Twoja z fornirem z palisandru to koszt 20,30 czy raczej 70 tyś zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko "jestem w szoku" - ładny projekt, dobra realizacja, świetny pomysł na wnętrza i piękny efekt - gratuluję.

Ja również zastanawiam się nad parkietem merbau (chyba jednak Barlinek) do salonu połączonego z kuchnią gdzi ebędzie jasny gres polerowany - teraz widzę, że daj to wspaniały efekt i nie ma się nad czym zastanawiać :))

 

Gratuluję jeszcze raz i trzymam kciuki za dalsze realizacje - będę tu zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no - widzę, że prace trwają... pięknie... zwłaszcza kuchnia robi na mnie wrażenie...

przypuszczam, że wkrótce przeprowadzka - zobaczysz jak to wreszcie jest we własnym domku - my pomimo, iż przeprowadziliśmy się prawie dwa miesiące temu i żyjemy jeszcze w dużym stopniu "na walizkach" odczuliśmy ogromną różnicę...

 

z niecierpliwością czekam na zdjęcia z dalszych postępów prac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...