Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No cóż, chyba mnie przeceniacie - takie malunki wymagałyby ode mnie wielkiej wprawy i cierpliwości :) Są wielokolorowe, z napisami i różnymi wzorami :)

 

Są to więc naklejki, takie wielkokrotnego użytku, które można odkleić i przenieść na inne miejsce jeśli się nie podoba :)

 

Generalnie należy jednak uważać bo farba z karton gipsu potrafi się odklejać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o kolor mebli, bo na zdjęciach nie wygladaja na białe tylko na lekko kremowe, ale to pewnie kwestia swiatła

jesli chodzi o te "malunki" - to b. podoba mi sie pomysl z naklejkami - to chyba potrafiłabym zrobić :D

mam wiec pytanie - gdzie takie naklejki mozna dostać, ewentualnie - jaka firma je produkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o kolor mebli, bo na zdjęciach nie wygladaja na białe tylko na lekko kremowe, ale to pewnie kwestia swiatła

jesli chodzi o te "malunki" - to b. podoba mi sie pomysl z naklejkami - to chyba potrafiłabym zrobić :D

mam wiec pytanie - gdzie takie naklejki mozna dostać, ewentualnie - jaka firma je produkuje

 

ja znalazłem tutaj, ale w necie jest ich bardzo dużo :)

 

http://www.beautifulhome.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek prześliczny. Też zastanawialiśmy się z mężem nad tym projektem. Wybrałam Alabaster, ale jeszcze nie jest zakupiony, więc kto wie...

Powiedz proszę, czy do budowy swojej pięknej Marysi brałeś jedną ekipę, która robiła wszystko od A do Z, czy może systemem gospodarczym? Ile wyniosła Cię budowa domu bez wyposażenia? Nie wiem na co mogę sobie pozwolić, a już jestem w trakcie załatwiania pozwoleń i chcę na wiosnę zaczynać.

Gratuluję pięknego domu i zazdroszczę, przede mną dopiero wszystko. Już jestem przerażona.

Aneta :p :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis, Jasia i magerka: dziękuję, oczywiścia zapraszam do korzystania :)

 

Aneta K: co do przebiegu budowy i paru rzeczy z nią związanych to zapraszam do dziennika (link w podpisie) :)

Generalnie miałem 1 ekipę z przerwą (która kosztowała mnie duuużo zdrowia i pieniędzy :cry: ). Tobie tez polecam takie rozwiązanie o ile znajdziesz dobrą ekipę.

 

Co do kosztów to moja budowa trwa już sporo więc w żaden sposób nie są porównywalne z tymi które trzeba ponieść teraz (nawet w robociźnie).

 

Alabaster to chyba inna pracownia bo w Archipelagu go nie ma :(

Jeśli to ten, który znalazłem to całkiem fajny tylko łukowa klatka schodowa będzie kosztować, zaś łazienka górna 7,2 m (i to ze skosami) jest dość mała

 

Życzę powodzenia w przedsięwzięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rane, jakbym taki pokoj miala jako dziecko.., to nie chcialabym nigdy dorosnac - urosnac czy jak mu tam.... :D

Jak to dobrze, ze czasy sie zmienily i teraz dzieci w takich pokojach dorastaja. :D :wink: Bajka po prostu. Co tu zerkam, to zawsze cos ladnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie tak pięknie w domu, że tych braków nikt nie zauważy :wink:

 

dzięki, tylko że ja widzę :)

 

O rane, jakbym taki pokoj miala jako dziecko.., to nie chcialabym nigdy dorosnac - urosnac czy jak mu tam....

Jak to dobrze, ze czasy sie zmienily i teraz dzieci w takich pokojach dorastaja. Bajka po prostu. Co tu zerkam, to zawsze cos ladnego

 

w sumie racja - ja mieszkałem z bratem w 10m zagraconym pokoju :)

Właśnie wykombinowaliśmy jak połozyć wykładzinę aby fajnie wyglądała :)

Zobaczymy jak wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...