Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

kurcze zadnych zdjec nie widze :(

na dwoch roznych komputerach staralam sie watek otworzyc :(

 

a jestem ogromnie zainteresowana obejrzeniem

wszyscy widza oprocz mnie?

prosze o pomoc

umieram z ciekawosci :roll:

 

z gory dziekuje

 

hmmm... tez nie widze... ale kiedys widziałam :) juz myslalam ze to u mnie cos nie tak

 

Obecnie nie ma fotek - są zdjęte z serwera gdzie były udostępnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za odpowiedź :-)

 

Z czego budowaliście bo znalazłam tylko info że technologia dwuwarstwowa zamiast Ytonga- a że zdjecia sie nie ładują nie jestem w stanie zobaczyć.

 

Czy odsunięcie ścian wewnętrznych od ścian kolankowych w wyraźny sposób zmniejszyło powierzchnie pokoi? Pytam bo będziemy dzielić tą najwiekszą sypialnię (tę z balkonem) na dwie mniejsze i nie wiem czy przy takim zabiegu nie zrobią się z pokoi małe klitki.

 

No i czekam na kolejne fotki bo aż miło się je ogląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :-)

 

Z czego budowaliście bo znalazłam tylko info że technologia dwuwarstwowa zamiast Ytonga- a że zdjecia sie nie ładują nie jestem w stanie zobaczyć.

 

Czy odsunięcie ścian wewnętrznych od ścian kolankowych w wyraźny sposób zmniejszyło powierzchnie pokoi? Pytam bo będziemy dzielić tą najwiekszą sypialnię (tę z balkonem) na dwie mniejsze i nie wiem czy przy takim zabiegu nie zrobią się z pokoi małe klitki.

 

No i czekam na kolejne fotki bo aż miło się je ogląda :-)

 

 

BK24 + 15 cm styropian

 

Generalnie trochę pomniejszyło ale i tak była to przestrzeń nie do wykorzystania (nisko). U mnie z sypialni wydzieliłem garderobę wzdłuż ściany łazienki :)

 

Fotek na razie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis ponudzę ci jeszcze :oops: :lol:

Dlaczego wybrałeś dębowe schody a nie merbau? :roll: wiem, że cena jest fajniejsza i już prawie skłaniamy się dębowych :roll: , tylko wykonawca stwierdził, że jak coś się zetrze z dębowych bejcowanych to wyjdzie prawdziwy kolor dębu na wierzch :roll:, jak myślisz? poradź coś :roll: i powiedz dlaczego ten a nie inny wykonawca? może być na priva :D

z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Kirkris, proszę sprawdź co sie dzieje z twoimi zdjeciami, bo nie wyswietla nawet tych pierdzych: moze soc nie tak z albumem, z jtorego sa pobierane foty?

 

już pisałem: fotki są na razie zdjęte z serwera

:oops: :cry:

Witam. dawno nie zaglądałam na waszą stronkę i ze smutkiem ogromnym stwierdzam że nie ma zdjęć. Czy tak zostanie już na zawsze? :o

Właśnie ruszyliśmy z dalszą budową po zimowej przerwie i bardzo chciałam podejrzeć niektóre wasze rozwiązania, a tu nic. Zapewne tak jak i większość zaineresowanych , bardzo proszę o udostępnienie zdjęć. Oczywiście o ile istnieje taka możliwość. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirkris proszę powiedz mi jakie wymiary na Twoja zabudowa RTV?

Czy robiłeś ją pod wymiar konktretnego sprzętu czy tak na oko :wink:

Jak wygląda sprawa rozprowadzenia kabli i gniazdek RTV?

Ile ich masz i jakie?

 

Witam, dawno nie pisałem :)

 

Wymiary są efektem kilku wieczorów spędzonych nad projektem i przejścia po paru sklepach. Wielkości otworów są dostosowane (z zapasem) do większości TV oraz zestawów głośnikowych, niemniej jednak są efektem poszukiwania rozwiązania harmonijnego w wyglądzie. Na suficie, nad oknem po lewej stronie jest obudowany kanał DGP który w dość istotny sposób zwiększa "ciężar" tej strony. Dlatego też całość otworów jest przesunięta w prawo od środka ścianki. Proporcje otworów i odległości również uzależnione od optycznej harmonii całości. Dlatego też nie ma sensu podawanie poszczególnych wymiarów gdyż te trzeba zaprojektować każdorazowo samodzielnie aby uzyskać oczekiwany efekt :)

 

Gniazdka: antena RTV jest jedno za TV, zaś obok jest kanał do dolnej półki którym można puścic przewody. Całość schowa się za telewizorem.

Gniazdka elektryczne za TV i na dole. Peszle na przewody głośnikowe we wszystkich wnękach głośnikowych oraz na dole nad półką :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkris, proszę sprawdź co sie dzieje z twoimi zdjeciami, bo nie wyswietla nawet tych pierdzych: moze soc nie tak z albumem, z jtorego sa pobierane foty?

 

już pisałem: fotki są na razie zdjęte z serwera

:oops: :cry:

Witam. dawno nie zaglądałam na waszą stronkę i ze smutkiem ogromnym stwierdzam że nie ma zdjęć. Czy tak zostanie już na zawsze? :o

Właśnie ruszyliśmy z dalszą budową po zimowej przerwie i bardzo chciałam podejrzeć niektóre wasze rozwiązania, a tu nic. Zapewne tak jak i większość zaineresowanych , bardzo proszę o udostępnienie zdjęć. Oczywiście o ile istnieje taka możliwość. :D

 

Witam, pewnego dnia zobaczyliśmy wraz z żoną swoje rozwiązania skopiowane w sklepach/ firmach zajmujących się wnętrzami. Nie chcemy być darmowym źródłem pomysłów dla tych którzy z tego zarabiają duże pieniądze.

Dlatego też podjęliśmy wspólnie decyzję o usunięciu zdjęć z portalu.

Jak widać zresztą jest on bardzo popularny w branży :D:D:D

 

pozdrawiam

 

kirkris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo nieetyczne krasc pomysly i zdjecia! :evil:

szczegolnie gdy dotyczy to firm zajmujacych sie wnetrzami, wystarczylo zapytac... :roll:

 

 

w przypadku moich znajomych, przy zamawianiu ceramiki do lazienki producent poprzez sklep zaproponowal im dodatkowy rabat za mozliwosc sfotografowania lazienki do katalogu po jej ukonczeniu - i to bylo ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo nieetyczne krasc pomysly i zdjecia! :evil:

szczegolnie gdy dotyczy to firm zajmujacych sie wnetrzami, wystarczylo zapytac... :roll:

 

"Nieetyczne"? :o Przecież to jest karalne i to wysokimi odszkodowaniami: http://www.uplook.net/prawo-autorskie/

 

 

I tak nic nie udowodnisz :)

Przecież każdy może powiedzieć, że on sam wymyślił płytki ułozone w taki sam sposób, a że płytki są takie same to przecież zbieg okoliczności :D:D:D

 

Dotyczy to nie tylko łazienki :)

Przynajmniej Chobot z kuchnią (też przez nas wymyślaną) poprosił o zgodę na zrobienie i zamieszczenie zdjęć. Z tego co słyszałem to mają na taką samą sporo zamówień od czasu wstawienia fotek na ich stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...