Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Zauważ, że tam kwiatki są wszystkie jednakowe. W naszym są różne :)

Poza tym kształt, chociaż papier daje się owinąć niemal wokół wszystkiego. Nasz żyrandl np. jest połączeniem dwóch lamp, gdyż oryginalny kształt nam nie pasował :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam przeogromną prośbę bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia Twojego domku W chwili obecnej jestem na etapie wykańczania wnętrz i ciągle zastanawiam sie nad elewacją. Bardzo jestem też ciekawa tych doniczek przed Twoim domkiem.Jeśli możesz wyślij mi zdjęcia na [email protected] :oops:

Bardzo będę wdzięczna.

Pozdrowienia Brzezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis :cry: :cry: :cry:

pamiętam, że kolor twojej elewcji był super, bardzo mi się podobał...ale nie ma go :cry: :cry: wiem wiem...wykasowałeś . Jaka była firma twojego tynku?? kurcze muszę się szybko decydować i się boję, że wyjdzie jakaś papuga na ścianach :-?

Jakieś rady? :roll:

 

Weber Terranova o ile pamiętam :)

 

dzięki :D ale nie masz numeru? :oops: :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wykończone wnętrza widziałam tylko w kolorowych gazetach.Łazienka-zestawienie bieli z czernią wygląda prześlicznie, schody cudne,drzwi do pomieszczeń piękne.Podziwiam cię za zestawienia kolorystyczne. Wszystko wygląda ślicznie. My jesteśmy na etapie czekania na mapkę.Ekipa ma ruszyć w sierpniu. Ciekawe czy zdążymy z dokumentacją.

Wrócę jeszcze do tych drzwi, nie spotkałam takich w moich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis :cry: :cry: :cry:

pamiętam, że kolor twojej elewcji był super, bardzo mi się podobał...ale nie ma go :cry: :cry: wiem wiem...wykasowałeś . Jaka była firma twojego tynku?? kurcze muszę się szybko decydować i się boję, że wyjdzie jakaś papuga na ścianach :-?

Jakieś rady? :roll:

 

Weber Terranova o ile pamiętam :)

 

dzięki :D ale nie masz numeru? :oops: :oops: 8)

 

Są dwa kolory, beż to o ile pamiętam 130D. Musisz jednak wziąć próbnik i obejrzeć w miejscu gdzie stoi dom. Każdy kolor wygląda inaczej w cieniu, inaczej w słońcu itp. Dlatego najlepiej jest obejrzeć u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wykończone wnętrza widziałam tylko w kolorowych gazetach.Łazienka-zestawienie bieli z czernią wygląda prześlicznie, schody cudne,drzwi do pomieszczeń piękne.Podziwiam cię za zestawienia kolorystyczne. Wszystko wygląda ślicznie. My jesteśmy na etapie czekania na mapkę.Ekipa ma ruszyć w sierpniu. Ciekawe czy zdążymy z dokumentacją.

Wrócę jeszcze do tych drzwi, nie spotkałam takich w moich stronach.

 

Dzięki :)

Powodzenia z Twoją budową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirkis nie będę oryginalna- wnętrza śliczne, mam pytanie dotyczące schodów konkretnie balustrady, jaki był koszt jej wykonania i gdzie ją zamawialiście, będę wdzięczna za odpowiedź ;pozdrawiam

 

Balustrada była elementem schodów więc nie powiem ile kosztowała :)

Całe schody robiła nam firma DREW-SŁAW

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis

Mam ogromna prośbę!!!!! Chciałabym zobaczyć raz jeszcze okna i drzwi, bo wlasnie jestem na etapie doboru okien a tez mam taka sama dachówke....Bede bardzo wdzieczna jak zalaczys jakies fotki...Please, zalezy mi strasznie bo czas mi ucieka, niedlugo rodze i chcialabym okna miec juz za soba!!! Ogólnie to juz pewnie znudzilyCi sie te komentarze na temat twojego gniazdka, ale raz jeszcze dodam.... Przepiekny gustownie urzadzony dom!!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dopiero sie doczytalam o co chodzi z tymi fotkami, bo tez bardzo sie zastanawialam dlaczego juz ich niema, ale cóz przynajmniej moge sie pocieszyc tym że wogole mialam taka okazje je zobaczyc wczesniej!! Naprawdę byłam zachwycona i nie dziwię sie że wszystkim tak bardzo tych zdjec brakuje....

Ale i tak mam cichą nadzieje ze podeslesz na priv. [email protected]

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, po pierwsze, to gratuluje, projekt domku jest super,też nam sie bardzo podoba,i też sie do niego przymierzamy.

Mamy tylko problem, galeria jest nieaktywna, nie mozna zobaczyc zadnych zdjec a bardzo zalezy nam , żeby zobaczyć jak domek wyglada w realu.

Zwracam sie zatem z wielką prośba do Ciebie kirkris, mógłbys chociaz pare fotek podesłac na meiala prywatnego, bedziemy bardzo wdzieczni.

Pozdrawaimy, nasz adres: [email protected] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ponownie.Jak zapewne większa ilość oglądających bardzo prosze o przesłanie kilku fotek, szczególnie zależy mi na poddaszu. Jestem na etapie ustawiania ścian działowych i zdjęcia w realu bardzo by mi pomogły.Oczywiście nic na siłę, ale jak by dało radę to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawia, mój adres: [email protected]. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie, w związku z zakupem szerokątnego obiektywu dzieki czemu mogłem zrobić brakujące zdjęcia dolnej łazienki uzupełniam braki :)

Oczywiście też tylko tymczasowo :)

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_2848ZW_m.jpg

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/IMG_1415m.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i znowu ślicznie. Jestem ciekawa ile kosztuje taka umywalka i jakiej jest firmy. Czy pod lustrem jajowatym jest drugie lustro? Skąd ty bierzesz takie pomysły? Piękne są te okna z łukiem. Widzę je pierwszy raz. Czy można gdzieś obejżeć twój domek z zewnątrz, czy już teraz nie ma szans. Jestem też strasznie ciekawa jak wygląda twój kominek.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i znowu ślicznie. Jestem ciekawa ile kosztuje taka umywalka i jakiej jest firmy. Czy pod lustrem jajowatym jest drugie lustro? Skąd ty bierzesz takie pomysły? Piękne są te okna z łukiem. Widzę je pierwszy raz. Czy można gdzieś obejżeć twój domek z zewnątrz, czy już teraz nie ma szans. Jestem też strasznie ciekawa jak wygląda twój kominek.

Pozdrowienia.

 

Umywalka firmy Roca, model Happening (ceny nie pamiętam ale obecnie na eeeby jest za 724 PLN).

Lustro nawiązuje do umywalki (prostokąt pod okrągłym lustrem tez jest lustrzany). Wygląd jajowaty wynika z innej perspektywy dzieki zastosowaniu obiektywu szerokątnego

 

pozdrawiam

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...