Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki - Marysia z Archipelagu - kirkris - relacja zakończona


Recommended Posts

Pięknie dobrane kolory.Ułożenie kostki też jest bardzo pomysłowe.Lubię takie zygzaczki.Ładny domek, ładna działka, ładnie wszystko urządzone.

Och, jak ja strasznie żałuję, że tak późno odkryłam twoją stronę. Ale nadal żyję nadzieją, że jeszcze pokażesz kilka zdjęć, np kominek, no i może jeszcze .... Chciało by się oglądać i oglądać. Pozdrowienia. Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kirkris, Twoje zdjęcia utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę taką kostkę. Pięknie :D

 

Witaj, musisz uważać na tą kostkę, gdyż niespecjalnie nadaje się na obróbkę spadków i nierówności gruntu. Jest tak duża że trudno jest ją równo ułozyć na nierównościach. U nas brukarze przez cały dzień dobijali płytki ręcznymi młotkami aby wyszło równo :o

 

pozdrawiam

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie wam wyszła ta kostka! w ogóle otoczenie domu mi sie u was bardzo podoba, projektowaliscie to sobie sami czy wam jakis projektant pomagał? bardzo zgranie to wszystko sie zgrało :)

 

Otoczenie to efekt wspólnej pracy naszej i magnolii. Nasza wizja przy wiedzy i umiejętności przelania jej na papier magnolii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, musisz uważać na tą kostkę, gdyż niespecjalnie nadaje się na obróbkę spadków i nierówności gruntu. Jest tak duża że trudno jest ją równo ułozyć na nierównościach. U nas brukarze przez cały dzień dobijali płytki ręcznymi młotkami aby wyszło równo :o

 

pozdrawiam

 

K

Dzięki za radę, chcę ją na taras i podjazd, czyli stosunkowo duże powierzchnie. Reszta ma byc z granitu - bo już go mam po prostu. Zobaszymy jak wyjdzie spadek na podjeździe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam !

a gdzie odprowadzacie wode z dachu - bo my wlasnie zakupilismy dwa szamba i tam chcemy a jak u was jest rozwiazane???

pozdrawiam

piekny dom!!!

widzialam wczesniejsze zdjecia wiec wiem :)

 

Witaj,

woda idzie rurami na działkę przy drzewach i przy ogrodzeniu (wyloty owinięte geowłókniną aby nie wypłukiwało ziemi). Mam nadzieję że to zadziała :roll:

Będziemy sprawdzać czy nie robią się dziury w ziemi (ale po ostatnich burzach nic złego nie widać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu odprowadzacie w inna czsec dzialki!!!!!!!!!!!!!! wlasciwie u nas tez m ozna bylo ( teraz juz po fakcie kupilismy szambo) tym bardziej ze mamy bardzo duza dzaialke!!!!!!!!! no ale coz po fakcie, dzieki za odpowiedz!!!

 

to też ma zalety bo możecie podpiąć pompę i mieć deszczówkę do podlewania roślin :)

 

U mnie i tak się podlewają w czasie deszczu a ja jeszcze im dodaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wstawiam nowe fotki (chociaż już są całkiem stare :)). Obecnie trwa jest już całkiem spora i czeka na pierwsze koszenie. Dzisiaj pokażę dwa drzwka które zostały zasadzone w ogrodzie :)

 

klon Fassen Black

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/ogrod.jpg

 

i brzoza ( z tyłu widać pnącza które zasłonią mur: wiciokrzew i winobluszcz)

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/brzoza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis te rury drenażowe jak macie głęboko? czy najpierw jest agrowłóknina, żwirek , rura, żwirek agrowłóknina, czy rury są tylko tą agrowłókniną owinięte? Rozumiem , że macie tylko te rury, które kończą się pod drzewami? nie masz tam zbiorników, do których deszczówka wlatuje? I kto Ci robił to odwodnienie? firma, która układała kostkę?

dzięki :D

 

Ps . właśnie podpisaliśmy umowę z p. Sławkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Kirkris

właśnie przypadkowo odkryłam ten wątek przy okazji poszukiwania info na temat ogrzewania kanałowego.

Zwróciłam uwagę na Twoje drzwi wejściowe ... bardzo ładne.

Podpowiedz proszę cóż to za firma ... będę wdzięczna (może byc na priva).

pozdrawiam

 

jeśli zewnętrzne to Urzędowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis te rury drenażowe jak macie głęboko? czy najpierw jest agrowłóknina, żwirek , rura, żwirek agrowłóknina, czy rury są tylko tą agrowłókniną owinięte? Rozumiem , że macie tylko te rury, które kończą się pod drzewami? nie masz tam zbiorników, do których deszczówka wlatuje? I kto Ci robił to odwodnienie? firma, która układała kostkę?

dzięki :D

 

Ps . właśnie podpisaliśmy umowę z p. Sławkiem :D

 

Sorki zę tak późno odpisuję ale urlopy itp.

 

Wersja prosta - rury tylko owinięte agrowłókniną i zakopane.

Głębokość około 60cm

Rury są od każdej rynny czyli 5 sztuk. Każda jest wyprowadzona w inne miejsce.

Nie ma zbiorników na deszczówkę chociaż myślałem o tym. Odwodnienie robiła firma od ogrodów :)

 

p. Sławek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirkis te rury drenażowe jak macie głęboko? czy najpierw jest agrowłóknina, żwirek , rura, żwirek agrowłóknina, czy rury są tylko tą agrowłókniną owinięte? Rozumiem , że macie tylko te rury, które kończą się pod drzewami? nie masz tam zbiorników, do których deszczówka wlatuje? I kto Ci robił to odwodnienie? firma, która układała kostkę?

dzięki :D

 

Ps . właśnie podpisaliśmy umowę z p. Sławkiem :D

 

Sorki zę tak późno odpisuję ale urlopy itp.

 

Wersja prosta - rury tylko owinięte agrowłókniną i zakopane.

Głębokość około 60cm

Rury są od każdej rynny czyli 5 sztuk. Każda jest wyprowadzona w inne miejsce.

Nie ma zbiorników na deszczówkę chociaż myślałem o tym. Odwodnienie robiła firma od ogrodów :)

 

p. Sławek???

 

schody :lol:

 

a wracając do rurek -nie było tam żwirku?, czy od domu szły pełne rury a pote z otworami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...