Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kasi+Damiana (R)


Willie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 338
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Większy kredyt to szybciej postawiony dom. Wiem, że dłużej będziesz spłacał, ale juz powinieneś mieć spokój z robotnikami.

Niemniej nie można zadłużać się ponad miarę! Rata kredytowa nie może być za duża.

Ja mam kredyt w PKO BP. A Ty gdzie? I gdzie chcesz przenieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO Boże :o :o Mój mąż założył DZIENNIK , a ja o tym nic nie wiem. Ładna niespodzianka Mężu. :D

To juz wiem co robiłeś w sobote do 2.30 w nocy?????? :evil: :x

:wink:

 

:wink: :D

Kasia!

To widzę, że dobra komunikacja jest w Was w rodzinie.. :lol: :lol:

A może po prostu Damian chciał Ci zrobić niespodziankę i .. pokazać już gotowy wypełniony dziennik..? :roll:

Trzeba zawsze zakładać dobre intencje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE - nic innego nie sugeruj :p to oczywiście tylko dobre intencje....

Kredyt - my mamy w BPH ale nasza brokerka ma dla nas korzystniejsze oferty z Millenium i Deutsche Bank :-? , my jeśli już mysleliśmy o DB (ma przyjazniejsze warunki umowy :) ale wyższe koszty na przejściu :( ale nie ma różnicy kusrowej :lol: jak w Millenium) - sprawa chyba się rozwiązała bo dzisiej zasięgnołem rady znajomego analityka i przy uwzględnieniu wartości pieniądza w czsie sprawa jest oczywista ... :-? prawdopodobnie pozostaniemy przy BPH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE - nic innego nie sugeruj :p to oczywiście tylko dobre intencje....

Kredyt - my mamy w BPH ale nasza brokerka ma dla nas korzystniejsze oferty z Millenium i Deutsche Bank :-? , my jeśli już mysleliśmy o DB (ma przyjazniejsze warunki umowy :) ale wyższe koszty na przejściu :( ale nie ma różnicy kusrowej :lol: jak w Millenium) - sprawa chyba się rozwiązała bo dzisiej zasięgnołem rady znajomego analityka i przy uwzględnieniu wartości pieniądza w czsie sprawa jest oczywista ... :-? prawdopodobnie pozostaniemy przy BPH.

Odpuść sobie Milleniem. DB jest OK. Możesz sprawdzić, jeszcze Nordea. Mam namiary na jednego z dobrych doradców.

Uważaj zawsze na ukryte koszty kredytu. Poza tym jesli bank oferuje kredyt o oprocentowaniu mniejszym niż 1% + libor to musi to sobie gdzie indziej oddbić. Koszt obsługi kredytu to ok.1% (no chyba, że bierzesz np. 1mln pln to wtedy może być 0,5%.. :lol:). A wystarczy, że CHF podskoczy o 10gr i masz wzrost rat o więcej niż 0.5%. Tak więc kredyty nawet o oprocentowaniu 2.5% są OK byleby były spłacane były po dobrym kursie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipę miałeś niezłą... A jaki casting przeprowadzała... :lol: :lol: Internetem!! :o na mój gust wśród internautów to chyba mało jest murarzy... :lol: :lol: Oj widzę, że niezłe przejscia były.... :roll: Tylko współczuć... :cry:

Gust masz dobry ale zaskoczyłbym Cie, bo mam w domu cały gruby segregator odpowiedzi na ogłoszenia Kasi i drugie tyle informacji od forumowiczów i odpowiedzi na inne ogłoszenia wcześniejsze - w sumie naprawdę tysiące :o ale spotykalismy się może z 20 osób - i tak żeśmy źle wybrali :evil: to znaczy w sumie nie było żle aż do finału - na bierząco, nie przejmowałem się i byłem dobrej myśla a teraz to wszystko mi się sumuje :cry: :oops: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipę miałeś niezłą... A jaki casting przeprowadzała... :lol: :lol: Internetem!! :o na mój gust wśród internautów to chyba mało jest murarzy... :lol: :lol: Oj widzę, że niezłe przejscia były.... :roll: Tylko współczuć... :cry:

Gust masz dobry ale zaskoczyłbym Cie, bo mam w domu cały gruby segregator odpowiedzi na ogłoszenia Kasi i drugie tyle informacji od forumowiczów i odpowiedzi na inne ogłoszenia wcześniejsze - w sumie naprawdę tysiące :o ale spotykalismy się może z 20 osób - i tak żeśmy źle wybrali :evil: to znaczy w sumie nie było żle aż do finału - na bierząco, nie przejmowałem się i byłem dobrej myśla a teraz to wszystko mi się sumuje :cry: :oops: :evil:

I co nasi forumowicze z Muratora złych ludzi Ci posyłali? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ekipy się zmieniają, a w tz międzyczasie pojawiały się jakieś niekorzytsne notki o niedopilnowaniu przez wykonawcę ekipy ...

Poza tym każdy ma swoje kryteria wyboru - my byliśmy mocno zdominowani cenę i dlatego przekrój był spory - trzeba było znaleźć dobrą ekipę na całość, konkretną która ma czas akurat teraz i się zobowiąże do wszyskiego i do tego za atrakcyjną cenę - w sumie p. Rober też z netu i też był polecany przez poprzednich inwestorów (którzy potem przyjeżdżali i mnie przepraszali i przestrzegali przed jego robotą :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ekipy się zmieniają, a w tz międzyczasie pojawiały się jakieś niekorzytsne notki o niedopilnowaniu przez wykonawcę ekipy ...

Poza tym każdy ma swoje kryteria wyboru - my byliśmy mocno zdominowani cenę i dlatego przekrój był spory - trzeba było znaleźć dobrą ekipę na całość, konkretną która ma czas akurat teraz i się zobowiąże do wszyskiego i do tego za atrakcyjną cenę - w sumie p. Rober też z netu i też był polecany przez poprzednich inwestorów (którzy potem przyjeżdżali i mnie przepraszali i przestrzegali przed jego robotą :o )

No to rzeczywiście trafili Ci się forumowicze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...