Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kasi+Damiana (R)


Willie

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 338
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co tam u was słychać??? jakies nowości, zmiany???

trochę się dzieje ale jeszcze nie pokończone...

przygotowuję się do zamknięcia dolnego etapu inwestycji i mam takie pomysł żeby w końcu umiescić zdjęcia z "czystymi oknami" ale to pewnie jeszcze trochę potrfa - dzięki że pytasz

pierszą i zasadniczą nowością będzie mam nadzieje ukończony kominek - ale najpierw musze go skończyć...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Kasiu, zazdroszczę zaczątków ogrodu, teraz, jak już działka zagospodarowana (nawet jeśli trawy jeszcze nie ma), to juz zupełnie inaczej wygląda. Jak jeszcze wyrośnie trawa, to będzie ślicznie. Czekam na foty i Damianowi gratuluję zdolności ogrodniczych (i zapału :wink: ) :D

Dominikams - dziękuję ale zdolności to wyjdą jak się roślinki poprzyjmują... trawka już wschodzi - narazie kempkami ale myślę że będzie równo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jak ladne to przyciaga.I ze mna tez tak jest.Szukam mozliwosci ukrycia podciagu,ktory z koniecznosci wyszedl w salonie i myslę,ze moge skorzystac z Twojej pomocy.Mysle,ze doskonala makownica bedzie Twoj pomysl na " zyrandol" sufitowy.Gdzie mozna kupic i jakie wymiary ma Twój.

Prosze o wskazowki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ladne to przyciaga.I ze mna tez tak jest.Szukam mozliwosci ukrycia podciagu,ktory z koniecznosci wyszedl w salonie i myslę,ze moge skorzystac z Twojej pomocy.Mysle,ze doskonala makownica bedzie Twoj pomysl na " zyrandol" sufitowy.Gdzie mozna kupic i jakie wymiary ma Twój.

Prosze o wskazowki.

Pozdrawiam

 

Speek, dziękuję za zainteresowanie

nasze oswietlenie w salonie to wypadkowa pomysłów i projektów oraz poczęsci konieczność - jak efektywnie oswietlić taką powieszchnię bez nadmiernego nagrzewania siędzących pod żyrandolem ale i dania nam możliwości przyjemnego operowania swiatłem...

nasze oświetlenie to produkcja"własna" ma wymiary 1,5x1,5m. i daje zarówno bardzo fajne stłumione swiatło nastojowe jak i może efektywnie oświetlić urzywaną część salony w jany ale nie nachalny sposób... - udał nam się :lol:

w Twoim przypadku pewnie lepiej może się sprawdzić podwieszany karton-gips - być może z niego można by było zrobić coś ciekawego w kształcie może jakieś stopniowanie (nadanie strukury na suficie z oświetleniem na róznych płaszczyznach) bo umieszczenie zbyt szerokiej drewnianej skrzynki (jeszcze ciemnej) pod sufitem strasznie zmniejsza i przytałącza pomieszczenie więc musisz się zastanowić ...

powiem tylko że wykonanie podobnego oświetlenie jak nasze nie jest strasznie skomplikowane tylko trzeba chętnego stolarza/majstra i niegrymaśnego elektryka (części opraw są znaczącym kosztem), pomysł i gotowe.

powodzenia

DamianR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez zafascynowało oswietlenie....Zreszta pisałam juz na privat. W jaki sposob mozna go wykonac??Mamy idealny uklad saolonu i kuchni obok..wiec jedynie takie rozwiazanie u nas sie spelni.Mozecie mi dokladnie wytlumaczyc, jak sie to robi???? :D

 

Moze na privat. :wink:

 

pisałam juz na priva, oświetlenie było robione na zamówienie, projekt, stolarz + elektryk. :wink:

 

Pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wasz domek jest naprawde bardzo ładnie i gustownie urządzony.

Często do Was zaglądam żeby popatrzeć na Wasz piękny salon i właściwie to musze sie przyznać ( mam nadzieję że nie będziecie mieć mi to za złe) chciałabym "odgapić" od Was podłogę w salonie :)

 

I w zwiazku z tym mam pytanie : czy pod deskami w salonie macie równiez ogrzewanie podłogowe? i jak sie sprawdza? a jeżeli nie macie to czy nie jest zimno w salonie ?

 

Dziękuje za odpowieź

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ciesze się ,że sie Wam podoba. Możecie odgapiać :wink: :lol:

 

 

"podłogówka" jest tam gdzie jest gres. Pod drewnem nie ma. Mamy jeszcze grzejnik w salonie i drugi w jadalni. (sa tez w innych pomieszczeniach) Nie jest zimno (ale to pojęcie wzaględen, nie wiem jakie temp. lubicie, ja jestem niepłolubna i jest o.k.)

 

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

na początku napiszę, że domek urządziliście po prostu cudnie... dokładnie "w moim stylu"

 

mam pytanie - gdzie kupowaliście, w jakiej cenie i jaka to firma - krzesła do jadalni - mi też się marzą czerwone przy ciemnej podłodze :)

jaka to farba ta czerwona? bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku napiszę, że domek urządziliście po prostu cudnie... dokładnie "w moim stylu"

 

mam pytanie - gdzie kupowaliście, w jakiej cenie i jaka to firma - krzesła do jadalni - mi też się marzą czerwone przy ciemnej podłodze :)

jaka to farba ta czerwona? bardzo mi się podoba

 

 

Dziękuję za miłe słowa,

 

odpowiedzi na Twoje pytania wysłałam na priva.

 

pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...