Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kasi+Damiana (R)


Willie

Recommended Posts

jeszcze mam jedną prośbę o namaiary na gres, chemy dokładnie taki sam :)

 

dokładnie tego samego raczej nie kupisz :wink: . Nasz gres kupowaliśmy 2 lata temu. Serie sie zmieniają :wink: . Jest to chiński gres firmy Shitao Ceramics Co., Ltd. strona

http://www.shitao1008.com/

 

Sklep w którym kupowałam ten gres został juz zlikwidowany. Właściciel zrezygnował z własnego biznesu, ae pracuje w tej samej branży. Jak chesz to zadzown i zapytaj , może tez maja podobne gresy- Pan Maciek, tel 601338070.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 338
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej ! Piękny domek i jeszcze ładniejsze wnetrza...tylko pozazdroscić Mam pytanko....jak się robi takie dekoracje jakie macie na ścianach w holu?

 

Pozdrawiam :D

 

pisałam juz o tym kilka razy... 8) o tu http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=53078&postdays=0&postorder=asc&start=240 drugi post od góry

 

malowałam to ręcznie, fabami dulux, brąz i szary (Cieniutkimi pędzelkami), przerysowałam wzór z reklamy nokii.

 

pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kasiu, czy ta wanna owalna którą masz w projekcie jest u Ciebie w realu też owalna? bo napisałaś że sanitariaty wstawiłaś inne,

ale wanna w owalnym kształcie zostaje? jeśli tak to napisz jaki model wybrałaś

Też planuję owalną,

z tych które udało mi się zobaczyć w realu najbardziej podoba mi się Theta Rubena, ale cena już mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, czy ta wanna owalna którą masz w projekcie jest u Ciebie w realu też owalna? bo napisałaś że sanitariaty wstawiłaś inne,

ale wanna w owalnym kształcie zostaje? jeśli tak to napisz jaki model wybrałaś

Też planuję owalną,

z tych które udało mi się zobaczyć w realu najbardziej podoba mi się Theta Rubena, ale cena już mniej...

 

wybraliśmy wanne Riho Lugano juz jest wstawiona - nie jest idealnie owalna, ale ma obłe kształty :wink:

 

http://www.ceramikaplus.com.pl/photo/1411.jpg

 

zastanawialismy sie nad Ravak Evolution, ale mimo iz podaja ,że jej wymiary sa spore to jakas taka mała sie nam wydawała, szeroka na górze ale samo dno małe. Ta riho jest większa na dole , szersza i wygodniejsza , dwie osoby sie mieszczą

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia dodam jak wszystko będzie gotowe.. choć nie jestem zadowolona z łazienki ( płytki OK ładne ,równe, ale jakość ich połozenia niestety pozostawia wiele do życzenia :evil: niestety wszystko miało być zrobione do końca maja. Ale.... ekipa ma opóźnienie i to spore :-?

 

co do wanny, polecam sprawdzac osobiście. Mój TZ wchodził do wanny w sklepie :oops: 8) :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Mam pytanie odnosnie duzych przeszklen.Jedno jak doczytalam to jest witryna na 180 a drugie patio ma chyba 360 cm?Czy nie bylo problemu podzielic tak szerokie przeszklenie tylko na dwie czesci?Sama chce zrobic duze przeszklenia (jedno w projekcie ma 3X105 a drugie 3X 98 -wys 210 ) i mam dylemat czy moge to zrobic w PVC z zewnatrz w kolorze .Jak sprawuja Wam sie te okna?Wiekszosc osob doradza tak duze przeszklenia z drzwiami przesuwanymi tylko w drewnie lub aluminium i sama juz nie wiem co robic-moze zmniejszyc troche otwory okienne.....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Okna w salonie mają 4,00(szer) x 2,30(wys) i 2,10(szer) x 2,30 (wys)

Okna są z profilu pięciokomorowego VEKA. Okno 4,00 x 2,30 jest z systemem patio (przesuwny) i dodatkowymi wzmocnieniami, A okno 2,10 x 2,30 to witryna (dodatkowe wzmocnienia)

 

 

Nie potrafię Ci doradzić :-? , nie wiem co Wam się podoba, jakie chcesz mieć okna. Musisz sama przemyśleć i podjąć decyzje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie jeszcze wieksze przeszklenia niz myslalam :D Powiedz jeszcze prosze jak Wam sie te pcv sprawuja?Czy nic sie z nimi nie dzieje po zimie itd?Czy czuc przy takich duzych przeszkleniach wychladzanie pomieszczen?Czy prog nie przepuszczal wiatru i nie zamarzal w zimie?

Ja tez bardziej sklaniam sie ku pcv i myslalam o Oknoplascie z Krakowa-oni tez robia na profilu veka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
To macie jeszcze wieksze przeszklenia niz myslalam :D Powiedz jeszcze prosze jak Wam sie te pcv sprawuja?Czy nic sie z nimi nie dzieje po zimie itd?Czy czuc przy takich duzych przeszkleniach wychladzanie pomieszczen?Czy prog nie przepuszczal wiatru i nie zamarzal w zimie?

Ja tez bardziej sklaniam sie ku pcv i myslalam o Oknoplascie z Krakowa-oni tez robia na profilu veka .

tym razem ja odpowiem...

oczywiście że czuć przy oknach różnice temperatur - duża witryna portafi nawet się "wciągnąć" - prawa fizyki nieoszukasz - atmosfera w zespoleniu szyby(gaz) przy takich róznicach temperatur jak -20 na zewnątrz i +23 w środku robi swoje...

żeby uniknąć tego efektu położyliśmy bardzo gęsto podłogówke pod samymi oknali (tam pod jasnym gresem) żeby uniknąc roszenia. co do zamarzania z zewnątrz - mamy bardzo duże wypusty dachu (1,1m) i generalnie żadku deszcz czy śnieg dochodzi do okien - do tej pory nie mieliśmy z tym problemu ale tez niebyło jakiejś sromotnej śnieżnej zimy.

przy tak dużych przeszkleniach bardzo istotna jest jakość wykonania (sztywność ram) oraz dobranie odpowiedniego systemu patio - na tym nie oszczędzaj.

a pozatym duże przeszklenia wyglądają poprostu pięknie (no niestety coś za coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Kasiu domek cudny, oglądam i oglądam i nie mogę sie napatrzeć Kasiu moge wiedziec z jakij kolekcji sa płytki w dolnej łazience? Sa piękne, coś podobnego planuje u siebie.

Czy sprawiają jakis problemy przy sprzątaniu, jak z ich utrzymaniem? Zawsze się bałam połysku,ale w tym przypadku mat wyglądał by zupełnie inaczej..

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziękuję,

 

 

Kania33, jeśli chodzi o dużą łazienkę na dole - to płytki jasne są z połyskiem, tylko brązowe płytki sa matowe + jasna podłoga tez mat. Na ciemnych płytkach widać wszystko, każdy pyłek, jasne sa ok. Sa to płytki : Paradyz , Mogano brown, Travena Beige,

http:// http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=15&a=7&lang=pl&collID=225

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Przez przypadek trafiłam do twojego dziennika i muszę przyznać że bardzo mi się podoba u ciebie zwłaszcza te wielgaśne okna. :D

A jeśli chodzi o łazienkę jest po prostu boska :D mam nadzieje że się nie obrazisz jak zapisze sobie twoje zdjęcia aby mieć je pod ręką jak będę robiła projekt swojej łazienki . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...