Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt POEMA 2 pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

Ja również czekam z niecierpliwością na jakąś wiadomość na temat płytek POEMY... Mam nadzieję, że nie zapomniała o tym co obiecała...

 

I wydaje mi się, że to nie jest jednak Troja ... U POEMY w łazience płytki były połączone z mozaiką, a przynajmniej patrząc na zdjęcia w internecie Troja nie ma w opcji mozaiki ... No chyba, że udało sie tak idealnie zgrać je z innymi płytkami ...

 

No cóż pozostaje nam czekać na jakieś informacje z samego źródła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 759
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

Pamiętałam, pamiętałam. Aż zadzwoniłam do księgowej i poprosiłam, aby poszukała tej faktury i faktycznie są to płytki Troja Beige (33x66, tak podała). Natomiast mi nie przypadł do gustu dekor. Dokupiłam szkalaną mozaikę. Uprzedzam pytania :lol: kupiłam ją w OBI. Były dostępne tylko dwa kolory - ten co ja mam i przepięke wriacje niebiesko - lazurowe (mi nie pasowały, ale piękniutkie). Mozaika była, moim zdaniem tania, bo chyba ok 40 zł za metr, ale trzeba było kupić karton (ok 200zł, czyli w kartonie 5 metrów). Szklane mozaiki w większości kosztują tyle za metr, co tu za karton. Mozaika jest "plastyczna" i można "poeksperymentować" (ja nawet obkleiłam kosz na śmieci - ten pod umywalką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich! Ja zaczynam budowę poemy 2 w marcu lub kwietniu i już nie mogę się doczekać. :lol: śliczne są te wszystkie wykończenia na zewnątrz i w środku, ale chciałabym zobaczyć jeszcze więcej zdjęć. Np. schody na górę, pokoje na górze. Dodam jeszcze ze ja dorzuciłam do projektu piwnicę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też zastanawiamy się na wyborem tego projektu. Mam pytanie do tych, którzy podpiwniczyli lub mają zamiar podpiwniczyć domek - gdzie umieściliście wejście do piwnicy?

Karol Nowe Miasto Lubawskie

 

Ja umieściłam wejście do piwnicy z pomieszczenia łączącego garaż w przedpokojem. Całe pomieszczenie zajęły te schody ale jest oki. Zaczynamy budować domek w połowie marca lub na poczatku kwietnia.Zależy od pogody. Budujemy 25 km od Nowego Miasta Lub. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich fanów Poemy! :D

Z przyjemnością i całkiem przez przypadek wpadłam na to forum. I bardzo się ucieszyłam widząc mój własny domek na Waszych zdjęciach. Kiedy zaczynaliśmy z mężem bydowę ( jakieś dwa lata temu), nie znalazłam na necie żadnych forów dotyczących tego projektu. A teraz proszę!!! JAKA MIŁA NIESPODZIANKA !!! Jesteśmy teraz na etapie tynków zewnętrznych i tarasu. A wewnątrz z grubszych rzeczy został do zrobienia kominek, kuchnia i łazienka na górze. A! No i jeszcze wybór drzwi wewnętrznych.

Budowa domu przypomina szycie na miarę - w jednym i w drugim przypadku nie wiadomo tak do końca, jaki będzie efekt końcowy. Dlatego też bardzo dziękuję wszystkim za te zdjęcia zamieszczone na forum i cenne uwagi.

(Damarel piękny masz domek!) Poema jestem zainspirowana Twoją oceną kuchni - szuflada pod zlewem i dozownik na płyn to rewelacyjny pomysł ! U siebie tez zastosuję. Problem mam tylko z otwarciem Twoich zdjęć - na moim PC otwiera się widok na salon a reszta niedostępna :cry: Proszę o informacje, jak je otworzyć, bo jestem STRASZNIE CIEKAWA!!!! Zwłaszcza tej chwalonej przez wszystkich łazienki :lol:

 

Pozdrawiam Wszystkich sredecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, witam milosnikow Poemy.....dawno mnie tu nie bylo, ale czlowiek zalatany jak nie wiem....mimo, ze budujemy to nasze cudenkko na odleglosc. Oto zalaczam najbardziej aktualne zdjecia wygladu naszej Poemki....niedlugo bedzie miala kladziony kolorek i rusza prace wewnatrz, tzn. montaz pieca i podlogi.

http://img10.imageshack.us/img10/9910/naszdomek010.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem mam tylko z otwarciem Twoich zdjęć - na moim PC otwiera się widok na salon a reszta niedostępna :cry: Proszę o informacje, jak je otworzyć, bo jestem STRASZNIE CIEKAWA!!!! Zwłaszcza tej chwalonej przez wszystkich łazienki :lol:

 

Pozdrawiam Wszystkich sredecznie!!!

 

Witaj

Fotosik mnie zablokował :(

Miałam za duży transfer zdjęć (ich wielkość)

Jak znajdę troszkę czasu to pokombinuję i coś wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zostałam zapytana o zdjęcia, pokażę dziś jak wygląda korytarz na górze bez antresoli. W miejscu gdzie jest grzejnik powinna być barierka. U mnie za ścianą jest spora garderoba do której wchodzi się z sypialni. Przy okazji schody.

 

 

http://picasaweb.google.com/Agnieszka976/Dom02?feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...