Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt POEMA 2 pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 759
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie wszyscy w nowym roku. Przepraszam, że tak długo nie wstawiałam zdjęć ale najpierw trzeba było ogarnąć się z kartonami, później święta a dziś dopiero znalazłam aparat żeby porobić fotki. Na dzień dzisiejszy wiele nam jeszcze brakuje jak np. firan, części lamp, rolet, szafek w łazienkach i takich tam podobnych ale to wszystko się powoli uzupełni. Ogólnie to mieszka się super. Dziś wstawię zdjęcia parteru a jutro postaram się piętra. Miłego oglądania i czekam na komentarze co o tym sądzicie. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, rzeczywiście wnętrze nieszablonowe, czuc że przy jego tworzeniu miałaś konkretny zamysł. Widze, że zmienilaś sposób ułożenia schodów (tez będziemy sie zastanawiac nad taka zmianą). Antresola zabójcza, naprawde super! Kolory w pokojach nie w moim stylu (to nie krytyka ale raczej stwierdzenie). Ogólnie domek fajny, tylko pozazdrościc że juz w nim mieszkacie. Jeśli to nie problem to proszę Cię o podanie kosztow, które zostały poniesione na Waszą Poemkę do chwili obecnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To bardzo ciekawe, zobaczyć jak wykańczacie po kolei swoje Poemki. Ja chyba najdłużej z Was mieszkam.

Choć Twoja Poemka, Japonko, jest w zupełnie innym stylu niż moja, jednak podoba mi się bardzo.

Ja też zrobiłam schody jak Ty i uważam, że przez to salon zyskał, jest więcej przestrzeni.

Gratuluję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam wszystkich! ja również mam zamiar budować Poeme2. Właśnie czekamy na pozwolenie na budowe. Niestety jest już trochę za poźno na znalezienie dobrej ekipy i nie wiem czy uda nam się w tym roku rozpocząć budowe. Czy jest ktoś na forum kto budował lub buduje Poeme na dolnym śląsku (wałbrzych lub okolice) i mógłby polecić jakąś dobrą ekipe budowlaną?? Z góry dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam ze Grzegorz352 jest z moich okolic.Grzegorzu jak jeszcze tu zaglądasz to odezwij sie proszę.Mam jeszcze pytanie do Poemy czy zmieniłaś rozmiar okna w dolnej łazience?wydaje mi się trochę mniejsze i przyznam że bardzo mi się podoba.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaglądam tu jeszcze. W dolnej łazience okno nie zostało zmienione. Powiem szczerze, że nie ma takiej potrzeby. Łazienka jest mała i taki rozmiar okna jak jest w projekcie zupełnie wystarczy. Tym bardziej, że zaraz obok jest takie samo okno w spiżarni więc na zewnątrz trochę nieładnie by to wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam! Kochani czy moglibyście podzielić się ze mną informacją ile kosztowała Was robocizna poemy.Mnie szczerze powiem przeraziły troche ceny w porównaniu do tych które mówiły mi firmy w zeszłym roku.A mianowicie robocizna fundamentów i murów 78.000, a za dach 150zl/m2 i tu w zależności od firmy jest to cena netto lub brutto.Co myślicie o tych cenach czy są to ceny normalne czy wygórowane?? Przypominam że nie pochodze z dużego miasta.Raptem z zapyziałego Wałbrzycha hehehe:-)

Grzegorzu my jesteśmy z tego samego województwa mam nadzieję że coś napiszesz na ten temat.

Z góry wszystkim dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Doroto za odpowiedź.To naprawde tanio płacisz za robocizne.A gdzie się budujesz?Może dasz mi namiary bardziej bedzie mi się opłacać ściągnąć ludzi z innego miasta hehehe:-)Mnie w zeszłym roku mówili ok 60 tyś całość a w tym 78 tylko fundamenty i mury a dach jak pisalam wyżej 150zl/m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...