Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt POEMA 2 pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

Witajcie,

U mnie Andrzeja fotki otwieraja sie bezproblemowo, a wiec moglam sobie poogladac urzadzenie domku. W sumie nawet momentami czulam sie jak u siebie ;) za sprawa bardzo podobnych drzwi do pokoi. Przede wszystkim gratuluje Andrzejowi etapu, a wlasciwie zakonczenia budowy I zycze wielu wspanialych chwil w czasie pomieszkiwania w Poemce. Ze mieszka sie super to wiem, bo sama aktualnie przez to przechodze. Wlasnie 5 miesiac mieszkam w domku I wlasciwie jest coraz lepiej. Pewno tez dlatego, ze zaczynalam mieszkac kiedy salon wygladal tak jak na ostatnich zdjeciach Aldi a teraz jest juz zupelnie inaczej. Czekam doslownie na ostatnie drzwiczki do szafki kuchennej, bo nastapila pomylka I sie troche wydluzyl czas realizacji I powrzucam pare zdjec od siebie. Oczywiscie ciagle jeszcze sa jakies niedociagniecia I wiele jeszcze pracy przed name, bo aktualnie gorna lazienka jest w realizacji, czeka mnie malowanie pokoi na gorze, zrobienie schodow na gore, wymiana drzwi zewnetrznych, ulozenie kostki na zewnatrz, ale to wszystko musi zaczekac na swoj czas, jak I na lepsza pogoed, a mieszkac sie da. Przede wszystkim jestem przeszczesliwa z przestrzeni. Ja zawsze mieszkalam w malych mieszkankach, wiec teraz salon to dla mnie lotnisko, a I cala reszta jest naprawde wiecej niz wystarczajaca. Nie moge sie doczekac ciepelka bo tak by sie chcialo juz poprzebywac na ogrodku,czy chocby posiedziec na tarasie, ale to juz niebawem. Moze akurat dobrze sie sklada, ze tak wyszlo, bo gdyby bylo faktycznie ladnie to nic w srodku domu nie chcialo by sie robic.

Pozdrawiam goraco wszystkich budowniczych I mieszkancow Poemek I niebawem "pochwale" sie swoim jak by nie bylo osiagnieciem.

P.S. Jestem w tym domku tak szczesliwa, ze czasami mam ochote sie uszczypnac, zeby sie przekonac, ze dzieje sie to naprawde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 759
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Aldi1 !

 

Pomału nabiera to wszystko wyglądu, choć dużo jest jeszcze do zrobienia w domku a o zewnętrznej części już nie wspomnę.

Grunt że mieszkamy już i to jest najważniejsze.

 

 

Teraz tak naprawdę nic nie robimy w domu bo przez ostatnie dwa lata tak dostaliśmy w kość że postanowiliśmy trochę odpocząć (większość prac wykonywaliśmy sami).

 

Pozdrawiam wszystkich.!

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie.

Wrzucam w koncu fotki swojej Poemki. Na dzien dzisiejszy w srodku mamy zrobiony caly dol oprocz wiatrolapu, no I schody na gore czekaja wykonczenia. Na gorze zrobiona jest lazienka, polozone panele na podlogi I dwa pokoje sa pomalowane.

Dzis wrzucam focie kuchni, salonu I gornej lazienki.

 

Poemka na zewnatrz na dzien dzisiejszy prezentuje sie tak:

 

http://images69.fotosik.pl/695/906d6147b8ded64dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wrzucam w koncu fotki swojej Poemki. Na dzien dzisiejszy w srodku mamy zrobiony caly dol oprocz wiatrolapu, no I schody na gore czekaja wykonczenia. Na gorze zrobiona jest lazienka, polozone panele na podlogi I dwa pokoje sa pomalowane.

Dzis wrzucam focie kuchni, salonu I gornej lazienki.

 

Poemka na zewnatrz na dzien dzisiejszy prezentuje sie tak:

 

http://images69.fotosik.pl/695/906d6147b8ded64dmed.jpg

 

Gratulacje Rubia!

Widać, że sporo pracy za Wami.

Przyjemnego mieszkania w wymarzonej Poemce :-)

 

Robert

LBCSERWIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, dziekuje za przemile komentarze. Powiem nieskromnie, ze tez jestem bardzo zadowolona z efektu koncowego, choc tak naprawde daleko jeszcze do konca, ale przynajmniej jak narazie wszystko to co zrobione to cieszy.....tym bardziej, ze praktycznie nie mielismy zaplanowanego co I jak zrobimy, tylko mase rzeczy, ktore sciagnelismy ze soba zza granicy I wszystkie pomysly rodzily sie na miejscu.

 

 

Aldi, a jak u was postepy? Cos dzialacie? Tak z czystej ciekawosci zapytam, co w mojej lazience Ci sie spodobalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubia cala lazienka jest sliczna i fajny pomysl prysznica i wanny w tamtym miejcu-męcze męza i blagam o zmiane ale niesyety mowi,ze juz za pozno...Za to zgodzilismy sie jednoglosnie,ze extra pomysl z blatem w kuchni,ktory sluzy jako stol!Mielismy na celu umiescic tam szafki w pelnej zabudowie ale chyba(jezeli nie masz nic przeciwko)sciągniemy Twoj pomysl.

U nas prace powolutku do przodu-niestety budujemy troche "online" z zagranicy ale jakos to idzie.Jeszcze tylko ocieplenie strychu pianka pouliretanową i wykonczenie czas zacząc.Naprawde wszyscy przepiekne poemki budujecie.Pozdrawiam serecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Aldi.....taka zwykla ciekawosc mna kierowala z tym zapytaniem, bo bardzo mi schlebilas z tymi pochwalami, a tym bardziej, ze wszystko bylo wymyslane przez nas samych, bez projektantow, wiec zainteresowalo mnie po prostu z czym przy okazji podsunelam Ci pomysl ;) Z gorna lazienka rozstaw wszystkiego mielismy troche podyktowany rozprowadzeniem rur....tak samo jak wy, budowalismy wszystko na odleglosc, przez posrednika w osobie tescia I czesc rzeczy po powrocie po prostu zastalismy w takim stanie, a nie innym I do tego trzeba bylo sie dostosowac. Tak wlasnie bylo z rozmieszczeniem rur w lazience, ze kibelki musialy byc akurat w tym miejscu gdzie sa (no chyba, ze kulibysmy wszystko od nowa, ale po co skoro sa opcje), no a skoro kibelki tam, to umywalki tez tam, bo uznalam, ze jednak fajnie bedzie jak beda w poblizu, ...i tak wyszlo. Podpowiem, ze glazura ktora uzylismy byla z tej nizszej polki cenowej, naprawde niedroga bo po 37 zl za m2, a ze tych metrow tam jednak troche jest, to za sama glazure wyszlo ponad 3000 zl. Gdybys chciala ja sobie gdzies z bliska obejrzec to jest to z serii Domino - Bihara,...tylko nie bralismy z tej serii dekorow, bo kompletnie nam nie przypasowaly, tak wiec zupelnie z innej serii wzielismy mozaike.

Jesli chodzi o kuchnie, to tez uwazam, ze super pomysl z tym przedluzeniem blatu, bo przejscie jest na tyle szerokie, ze swobodnie mozna sobie takie cos zrobic i masz gdzie przysiasc by cos zjesc, a i przejscie nadal jest szerokie na tyle, ze nie trzeba tego robic na wciagnietym brzuchu ;) Ja nawet pierwotnie chcialam ten blat jeszcze o pare centymetrow zrobic dluzszy, ale doszlam do wniosku, ze skoro mam tam w przejsciu ze stali nierdzewnej lodowke to nie bedzie dobry pomysl, bo jak z siatami jakimis bede wracac ze sklepu i tak kilka razy przejade po niej, to w koncu mozna narobic rys i wgiec albo jeszcze inna masakre, to odpuscilam.

Absolutnie nic nie bede miala za zle jesli bedziesz chciala skopiowac, mnie wrecz to cieszy, ze komus sie tez to podoba i jesli bedziesz miala pytania bardziej szczegolowe, czy bedziesz potrzebowala fotek to nie ma sprawy. Co bede mogla to podpowiem czy doradze, bo jednak sama widze po sobie, ze wiele rzeczy dopiero w trakcie pomieszkiwania wychodzi, co jest przydatne, co nie, albo co by sie zrobilo inaczej.

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Rubia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo Aldi1. Tak to wyglada od strony salonu.

Jesli chodzi o podloge, to w salonie I jadalni mamy polozone panele, a w kuchni plytki drewnopodobne. Tak sie fajnie zlozylo, ze udalo nam sie spasowac kolorystycznie (w wejsciu do kuchni jest laczenie), ze malo sie odroznia jedno od drugiego.

 

http://images67.fotosik.pl/733/795a424b46668666med.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/733/29292bcef619a2f5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...