Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt POEMA 2 pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

Mam pytanie do forumowiczów którzy wstawili już okna w poemie według projektu (nie zmieniali rozmiarów)... czy mógłbym prosić o zdjęcie okna w łazience i kotłowni (pomieszczenia gospodarczego)?

Damarel to zdjęcie z Twojej łazienki; rozmiary tego okna są według projektu? dzięki serdeczne za odp.

 

Zastanawiam się po prostu czy nie powiększyć okien w poemie.... czy nie są zbyt małe... (mam otwory na okna takie jak w projekcie) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 759
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aklybok jak Cie to interesuje to ja będę zamawiać takie okna:

 

1. Pokój przy wejściu i kuchnia 1465 szer./1425 wys.

2. Salon 1800/1600, 865/2295, 1800/2295

3. Łazienka dół ( ja nie mam spiżarni i przez to mam większą łazienkę i kuchnię) 565/1435

4. Pom. gosp. 500/1200

5. Pokoje u góry balkony 1500/2295

6. Łazienka góra 1465/1135

7. Garaż 565/835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otwory na okienka w małej łazience, spiżarce, pomieszczeniu gospodarczym mam 85/55.

Jak dasz większe wtedy w łazience nie zmieści sie prysznic.

Pozdrawiam

 

Damarel, Japonka dzięki serdeczne za odpowiedź... Damarel, czy można by było zobaczyć zdjęcie tego okna w łazience razem z prysznicem? pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

No more other pictures with Poema projects?...I'm very interested by this project, even if I can't find one in english...but I hope that finding a lot of pictures, an architect will be able to understand what I want...

 

Please, anyone who have pictures with poema ( finished or during the construction) send me by email ([email protected]) or post it on the forum.

 

 

Thank you in advance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuje za fotki poemki w odbiciu lustrzanym. My na wiosne rozpoczynamy budowe. Mielismy okazje widziec dom "na zywo" i do tej pory nie mogłam sobie wyobrazic jak będzie wyglądało wnętrze w odbiciu lustrzanym. Jeśli to nie problem, to prosze wrzućie kilka fotek z piętra no i oczywiscie schody. Zostawiliscie antresole czy ją zabudowaliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta Twoja Poemka Maimi. Mogłabyś wstawić jeszcze trochę zdjęć z salonu, schodów i tarasu. Pamiętam że powiększaliście okno w salonie i chciałabym to zobaczyć jak wyszło. Będę wdzięczna. Pozdrawiam Japonka :)

 

Witam,

Na schody jeszcze czekamy. Zdjęcia tarasu za bardzo nie mam, a na chwile obecną cięzko go dojrzeć pod pokrywą śnieżną :)

Powiększone okno w salonie:

http://images47.fotosik.pl/254/31347de4ece34db0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...