Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz mały domek


Recommended Posts

http://img103.imageshack.us/img103/6229/2046hz2.jpg

 

Bardzo ładna kuchnia Kubolotku:D :D :D

A nie chciałabyś przesunąć zlewu trochę w prawo i mieć więcej blatu przy kuchence?

 

Beże są ciepłe, a szarości zimne .

Dużo masz światła w kuchni? Jaka to strona świata?

W jakich kolorach będzie parter - salon, hol....?

 

Drzwi są śliczne i bardzo mi się podobają te przesuwane - super pomysł!!! :D :D :D

 

Kominek pewnie jest gotowy - czekamy na zdjęcia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam po raz pierwszy w Twoim domku :) jest absolutnie śliczny i na pewno będzie się Wam super mieszkało.

 

Przyglądam się Twoim płytkom - właśnie sama mam myślenice nad nimi :) w sumie na aranżacji producenta wydają się być jakby cieplejsze - bardziej intensywne, tymczasem piszesz, że w rzeczywistości są bledsze :( bardzo bledsze?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko a ja myslalam o przesunieciu zlewu ale do kata bo mnie gnebiło to ze ociekacz bedzie w oknie, ale juz tak zostało, nie chce go bardziej pod okno przesuwac bo myjac bede chlapac po oknie a zreszta prawie na wprost okna jest wejscie do salonu nie cche zeby z sa,\lonu było widac zlew

kuchnia ma okna od strony pd, i wsch, i swiatełka bedzie miecn tak jak widac na zdjeciu u gory na suficie podwieszanym, cały parter bedzie w kolorach bezowych z dodatkami borda, i tak myslalam tez o kuchni, pod okapem maja byc tez plytki jakies ciemne(na zdjeciu wyglada to troche inaczej)ona mi proponuje szare prawie czarne a ja mysle o bordowym

a kominek ma polozone ploki ale nie jest wymalowany(nie mam pomysłu)a tak wogole to dopiero zaczynaja mi szpachlowac w domu a dopiero pozniej malowanie, dzis zrobili sufit w kuchni i nad kominkiem

 

whiskey witam u mnie:) i zapraszam ponownie, dziekuje zapochwały, a plytki sa troszke bledsze ale i tak super wygladaja, na wczesniejszej stronie pokazalam zdjecie i na moim zdjeciu wygladaja tak samo

 

i najwazniejsze

PRZYCHODZI PŁYTKARZ

w srode zeby tylko nie zapeszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku, ładny projekt kuchni.

Ale niepokoją mnie trochę te szarości. Smutne trochę, moze tylko na wizualizacji taki efekt?

Osobiście byłabym za beżem. Chociaż kuchnia mojej koleżanki jest ciepła, koloru olchy i do tego szare ściany, w takim lekko błękitnym odcieniu i takie blaty....wygląda ładnie.

 

Drzwi masz piękne, zwłaszcza te przesuwane przyciągają wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzymam kciuki za płytkarza :) licze na dokumentacje fotograficzna tego dzieła :)

 

co do kuchni to chyba dla mnie te szarosci sa zbyt chłodne i ponure - ale to tylko dlatego ze ciutich za duzo - a moze zrezygnujesz wogole z plytek w kuchni na rzecz np. blachy ? lub tafli szkła pomiedzy szafkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, płytkarz dopiero zaczał uładanie w sobote, na poczatek chciałam zeby zaczał od pralni, jakos mu to idzie moze w srode skonczy pralnie, za gorna łazienke nawet nie chce mu sie brac bo tyle roboty-stwierdzil ze zejdzie mu tam z 2 tygodnie:)

zamowiłam gres do kuchni, bedzie z opoczna, oszukałam sie chinskiego, (tanszy), nawet znalazłam ale kazali mi czekac do 5 tygodni chyba zwariowali,wiec nie miałam wyjscia

 

jak tylko cos bedzie widac to pokaze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku, pięknie się robi u Ciebie!

Bardzo mi sie podobają drzwi - typ będę miała taki sam, jeszcze nie wiem jak z kolorem.

No, ale zdjecia ogląda się z przyjemnoscią, naprawdę bardzo ładnie :wink:

 

Na marginesie - powiedzcie mi, laikowi, skąd macie wizualizacje wnętrz? To są od projektanta, czy jest mozliwość, zeby samemu sobie takie rzeczy porobić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...