Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz mały domek


Recommended Posts

witam znow po dłuzszej nieobecnosci, ciagle brakuje mi czasu:), jeszcze raz dziekuje wszystkim za gratulacje, coreczka ma na imie MAJA

profus korytarz jest szeroki na 2 m, wiatrołap 2x1,3m, a łazience zapomniałam

mirka dzieki za wszystko braciszek strasznie zazdrosny, a czy twoj domek gdzies moge zobaczyc?

Honzka -Maja to straszny zarłok, musze leciec nastepnym razem napisze wiecej, pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kubolotku co ja widze?!! :D Masz sliczna coreczke!!! Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla mamy i dla Maji!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

A synka troche wlaczaj do opieki, niech pomaga (przytrzyma butelke, da smoczek, wytrze buzke pielucha...,cos z czym sobie da rady) i duzo go przy tym chwal, a minie mu zazdrosc... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubolotku Bardzo sie ciesze ze sie odezwalas, juz myslalam, ze zupelnie "osierocilas" swoj watek. Ale wcale ci sie nie dziwie, przy takich cudnych dzieciaczkach! :D

A wiec coreczka ma na imie Maja?!!!! no nie, az sie nie chce wierzyc. O tym, ze tez mam Kubusia chyba wspominalam, ale o tym ze Olenka miala byc Maja, to nie (niestety, maz i reszta rodziny tak dlugo mnie namawiali na Aleksandre, ze w koncu uleglam, ale jesli jeszcze kiedys zdazy mi sie corcia to napweno postawie na swoim!!). Ale numer!!! :D :D :D

Moj domek pojawia sie na razie w malych kawalkach we Wnetrzach, bo ciagle sie radze forumowiczow w roznych kwestiach, ale jak bedzie juz gotowy to moze sie odwaze pochwalic w calosci... Zobaczymy :wink:

Gorace pozdrowienia dla valej rodzinki, a co do malego, to jesli moge doradzic, oprocz wciagania go do zajmowania sie Majeczke, radzilabym sprobowac poswiecic mu ok. 30 min dziennie ale bez Mai, tzn. czas z mama tylko dla niego (oczywiscie jesli jest taka mozliwosc). U mojego Kubusia to pomoglo. No i pokazywac ze jest w tej pomocy nad maluszkiem niezastapiony!

Caluje

mirka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

no jestem pod wrazeniem!

dom jest cudny...w moim stylu..moj maz mowi ze fajny ale po pierwsze za maly bo szukamy czegos w granicach 140-160m2 a po drugie ze tak scianka w salonie (na stol) jest skomplikowana..i chyba drogo wychodzi.

 

ale naprawde,...przegladam Twoj watek i nie moge sie nadziwic.

 

jest to jeden z ladniejszych domow na tym forum!

 

gratulacje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kubolotek przeglądam ten wątek i bardzo mi się wasz domek spodobał:)

z zainteresowaniem patrzę zwałaszcza na okna...

bo wybraliśmy takie same i czekamy jak w tym tygodniu nam wstawią:)

takie same pod względem kolorystycznym ...

mam tylko odromną prośbę i zarazem pytanie o drzwi do garażu...

nie o bramy garażowe tylko o te drzwi z boku...

jakiej to firmy dzwi, jaki model i ile kosztowały??? bo rozumiem, że kolor to złoty dąb:)

z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej! Haj! Gratuluje Małej Iskierki! Sama radośc popatrzeć na takie male niewinne Śliczności. Też mam 2 Córeczki i wiem jak takie Skrzatki umilają i rozpromieniają życie.

Dopiero dziś pierwszy raz zajrzałam na Wasza strone i muszę przyznać, że marze o takim domku - tak pięknie wykończonym. WSPANIAŁY GUST! Dobrze bym się czuła w tak wykończonym domku, bo to moje ulubione kolory - kolory słońca, dają radość, ciepełko w sercu i duszy, dobre samopoczucie, nastrój. Achhhh!!! :p :p :p TO JEST TO!!! SUPER!

My z mężem budujemy domek Karmine (Archipelag)

http://forum.muratordom.pl/karmina-archipelag-ani-i-andrzeja-w-odbiciu-duzo-zdjec,t116279.htm

i wykończeniówka czeka nas od wiosny 2008 i już się boje, martwie na zapas czy będe podejmować słuszne decyzje co do okien, klinkieru (bo elewacje robimy klinkierową) i dachówke, a w środku to już wogóle mam mętlik jak wykończyć, ALE DOBRZE, ŻE SĄ TAK ARTYSTYCZNI LUDZIE JAK WY I POKAZUJĄ NA ŚWIATŁO DZIENNE SWOJE ARCYDZIEŁA (CZYLI PIĘKNE DOMKI I WyKOŃCZENIA). To wielka pomoc, pooglądać takie zdjęcia z wykończeń domów, bo wiele można z tego skorzystać. Dzięki, że macie czas być na forum. Pokazujcie fotki choć czasem co się pozmieniało u Was. Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Jejku jejku ile to mineło juz miesiecy od mojej ostatniej wizyty tutaj, serdecznie wszystkim ktorzy tu zagladneli dziekuje za miłe słowa, za pochwały i zyczenia, u mnie dzieciaczki rosna Maja skonczyła juz pół roczku - zleciało ekspresem, Kuba strasznie sie rozbrykał, nikogo nie słucha - podobno z zazdrosci - tylko kiedy mu to przejdzie, u nas w domku mało sie dzieje, koncze urzadzanie salonu, ale do swiat i tak sie chyba nie wyrobie, jak bedzie skonczony to wkleje jakies zdjecia, a narazie to moge sie pochwalic moimi dzieciaczkami:) to moja córcia:)

http://img140.imageshack.us/img140/1783/dsc07060ss7.jpg

p.s. serdecznie wszystkich pozdrawiam, , mam wkoncu internet w domu wiec moze uda mi sie czesciej tu zagladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/kapliczka_d.jpg

 

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę Wam zdrowia, dużo miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi

życzy Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech te Święta tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek.

Niechaj gwiazdka z nieba leci,

niech Mikołaj tuli dzieci.

Biały puch niech z nieba spada,

niechaj piesek w nocy gada.

Niech choinka pachnie wszędzie,

no i radość wokół będzie.

 

 

http://images23.fotosik.pl/128/aa4250b504a33136.jpg

 

Pozdrawiam ****** Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu

 

Wesołych, radosnych, pełnych uśmiechu, bliskości i miłości

Świąt Bożego Narodzenia,

oraz spełnienia marzeń, realizacji zamierzeń i samych szczęśliwych dni w Nowym Roku.

 

http://www.polkart.kielce.pl/images/kartki/bn/bn_m_07_031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witaj Kubolotku,

 

Co prawda przerobiłam swoje Zadębie całkowicie, ale zawsze chętnie zaglądam do twojej Buczyny :D

Jeśli zajrzysz Kublotku do sowjego wątku to proszę napisz jakiej firmy masz drzwi zewnętrzne, jak się sprawują i ile kosztowały. Dodam, że interesują mnie Twoje drzwi boczne, bo ja skromny domek buduję :wink:

Niech się dzieciaczki zdrowo chowają!!! Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka drzwi mam z firmy Pamo-plast ta sama robila nam okna , siedziba firmy jest w ustrzykach-woj.podkarpackie, te boczne drzwi kosztowały nas 2tys., wszystko z nimi ok, moge polecic

a co do twojego domku to układ pomieszczen amamy podobny, ciekawa jestem jak go wykonczysz, a domek jest bardzo ładny i wydaje mi sie ze te dzrwi takie jak moje to troche za skromne jak do twojego "skromnego" domku:) dzieki za zyczenia, a w moim wykuszu obecnie jest zielono, choc tez mysle tam postawic kiedys stół, ale jak sobie pomysle co te moje dzieciaki narobia w salonie to...narazie sie wstzrymuje,

http://img397.imageshack.us/img397/6060/beztytuumh0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to za skromne :o wzór jest ciekawy, jeśli jakość wykonania też dobra to czogo chcieć więcej... Obejrzałam na stronie Pamo plastu ich katalog i ten wzór nadal mi sie podoba najbardziej, chociaż jest jeszcze kilka innych pięknych modeli. Najważniejsze, że mają biuro w Warszawie, bo do Ustrzyk daleko tak jak i do wakacji w Bieszczadach :wink:

A wykończenie, no cóż - trzeba będzie niestety wybierać pomiędzy tym co się podoba najbardziej a możliwościami budżetu....

 

ZIeleń w wykuszu to jest to... teraz zastanawiam się, czy nie byłoby miło zrobić w wykuszu kącika wypoczynkowego. Tylko kanapa misiałaby być nieduża i stać na zewatrz, a w samym wykuszu dwa fotele na przyklad. Ale będzie za daleko do TV, a niestety okularki do dali już są :( i nie można przeginać. Muszę jeszcze pomysleć :D

 

Dziekuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...