Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz mały domek


Recommended Posts

Kuboltku, u Ciebie jest ślicznie i jakie tempe prac :o wylewki, okna, drzwi, bramy, płytki (b.ładne) nadążyć nie można :wink: , brakuje mi tego u mnie, mam wrażenie że nigdy się ta budowa nie skończy i mam dosyć mieszkania tam gdzie mieszkam obecnie :cry: Super wnęki zrobiłaś w pokojach dzięcięcych, uwielbiam wnęki z g-k, co zresztą widać na mojej ścianie kominkowej. Chyba mamy podobny gust, bo ja tez sobie z forum to zdjęcie kominka wkleiłam i pokazywałam architektowi, że taki mi się podoba, tylko u mnie jest większa ściana :D

 

A jakie będą drzwi wewnętrzne?

 

pozdrawiam i będę śledzić dalsze postępy prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Honzka no co ty mowisz u Ciebie naprawde pieknie i wcale nie wolno, a kominek wyszedł ci super tez w moim guscie:) a lytek to ja eszcze nie mam mam tylko upatrzone, i jak dla mnie to u mnie idzie wszysko powoli, a teraz to zastoj jak w zimie wrrr bo chcemy zeby dm dorze wysechl wiec zrobilismy przerwe ale mnie i tak trafia bo juz bym cos chciała wiecej , a drzwi beda z porta ale jakie to napisze wieczorem jak juz je zamowie, bo moze sie cos zmienic

 

ja rowniez Cie pozdrawiam i do Ciebie zagladam codziennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka oczywiscie zbyl łatwo by nam to poszło - drzwi nie zamowione:(, mam 2 do wybory, poradzcie:

- porta drzwi, troszke za ciemne niz chcialam ale ten model w tym kolorze co ja chce nie robia, okleina naturalna i cena 1300 za drzwi z oscieznica, trzeba czekac 5 tygodni

- firma centurion, ten sam model , kolor ten co chcialam cena 600zl z oscieznica, tylko to nie okleina naturalna tylko okleinowane jakas folia japonska,trzeba czekac 8 tygodni, ładne ale mnie gnebia zeby to nie był szajc

 

i teraz niewiem co robic spieszy mi sie bo mi drzwi potrzebne na poczatek lipca:(

czy zawsze musi byc pod górke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Mam ten sam problem z drzwiami , tylko tele że u mnie jeszcze na dodatek nie wymiarowe bo 2,20 wysokie . Wkurzam się bo nic nie pasuje a to kolor albo wzór albo za drogie i tak w kółko . więc życzę Tobie i sobie więcej wytrwałości i trafnych wyborów.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barczyki powiem ci ze nawet nie wiedzialam ze bedzie taki problem z tymi drzwiami wrrr, tez wiedzialam jakie chce a jak poszlam zamowic to sie okazalo ze albo w tym modelu nie ma takiego koloru albo takiej szyby wrrr, juz malo dzis brakowalo a bym znow nie zamowila ale jakies znalazłam, i wkoncu DRZWI ZAMOWIONE mam nadzieje ze sie z nimi pospiesza bo trzeba mi je na poczatek lipca

a i garaz prawie juz wymalowany, pochwale sie jak skonczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika nawet mi nie przypominaj ze juz niedaleko lipiec z jednej strony fajnie ale z drugiej strony, nie mam jeszcze zadnych plytek, a wogole to nawet ich jeszcze ie wybralam musze sie troche sprezyc, akurat te plytki ktore wybralam do łazienki to nigdzie ich nie mam chcialam je zobaczyc i nigdzie ich nie maja, zostaly mi jeszcze 2 miejsca do sprawdzenia, a co z reszta to nie mam pojecia, a wogole to o garazu zapomialam:) ale dobrze ze przypomnialas jutro zrobie zdjecia, Soniko a dzrwi sa normalne, nie to co u ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie Kubolotku, że wpadła mi w ręce lokalna gazetka z Twoimi :wink: płytkami na pierwszej stronie i muszę powiedzieć jeszcze raz, że są ŚLICZNE :D :D :D .

Ciekawa jestem czy udało się Tobie je gdzieś w końcu gdzieś namierzyć?

 

Garaż wygląda imponująco :D - jest olbrzymi i fajnie wymalowany :D i może i lepiej, że nie jest brązowy, bo tak wygląda bardzo świeżo, a z brązem byłby może smutny.

Malowaliście sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko dzieki ze ci sie podoba nasz garaz, a oczywiscie sami go malowalismy tzn robił to moj maz:), lamperia wyszła troche fioletowo ale mysle ze narazie zstanie,a wogole to poczatkowo mielismy na podłodze układac plytki ale zrezygnowalismy, okazalo sie ze tata ma jakas dobra farbe do betonu, zalatwil jak kiedys jak malowali pasy na drogach,wiec powinna sie trzymac dobrze jesli na drogach sie trzyma

Soniko a co to za gazetka? wyslij mi zdjecie , moze jest jakies inne, i wyobraz sobie ze nigdzie w za.... rzeszowie nie ma tych płytek, i nieiwem czy ich czasem nie kupic w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość nie mogę znaleźć tej gazetki, ale była z tego sklepu:

 

http://www.heban.net/

 

Może zadzwoń do nich i zapytaj ile kosztowałby transport.

Będę dalej szukać i dam znać jak znajdę, ale na zdjęciu wyglądają pięęęęknieeeee!!!!!!! :D :D :D

 

P. S.

Znalazłam na ich stronie :D :

http://www.heban.net/pictures_new/gazeta_sierpien_1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko jesli chodzi o zakup tych płytek to moge je kupic w rzeszowie , one sa na zamowienie czeka sie jakies 2 tygodnie tak mi powiedzieli, tylko chodzi mi o to ze ich nie widzialam na zywo a chcialabym wiedziec czy sie roznia od zdjecia

 

GDYBY KTOS WIDZIAŁ PŁYTKI PINEA/PINUS Z CERAMIKI PARADZ NA ZYWO, PROSZE O RELACJE CZY SA TAKIE SAME JAK NA ZDJECIACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam sie pochwalic ze kupilismy do górnej łazienki wanne, umywalke , wc podwieszany i baterie do wanny, zdjec nie bede zamieszczac bo to wszystko normanie wyglada, wkleje je jak skoncza mi obudowywac g-k łazienke(zapomnialam dodac ze zaczeli wczoraj), wtedy moze bedzie co ogladac,

i kominek wkoncu zamowiony(chyba po 5 zmianach wkoncu jakis wybrany), i mam na niego czkeac tylko jakis tydzien- ekspres

a płytek nadal zadnych nie mam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie troszke nastapiło zmian:

 

1. Mam prad , po wielu trudach i oczekiwaniach, oczywiscie z zakładu nie przyjechali mi podłaczyc bo bym dalej czekała, znajomy ktory tam pracuje a robil nam w srodku elektryke wzial od nich licznik i sam nam załozyl-oczywiscie za ich zgoda

 

2.Mamy gaz to przynajmniej trwalo krotko, 2 dni kopania i po wszystkim i niedługo czekalismy az dziw

 

3.Mamy drzwi zewnetrzne

 

4.Łazienka skonczona, tzn nie ma płytek ale cos juz widac

 

5.Kupilismy płytki do pralni i pod schody(zapomniałam zrobic zdjec)

 

Oto zdjecia:)

http://img141.imageshack.us/img141/6530/a0426mg.jpg

http://img57.imageshack.us/img57/9071/a0438yg.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/9017/a0453eh.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/7940/a0491ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...