Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Robina.


andrzejka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Robin!

 

Mam pytanko, gdzie kupowałeś klinkier?

Bo ja szukam tego towaru, ale ceny sa szokujące i trzeba czekać. Więc może tam co Ty brałeś mnie jeszcze nie było? :wink:

 

 

PS. Dla zainteresowanych: drzwi Robina są w realu jeszcze ładniejsze niż na fotach! :) Ja też przymierzam sie do takich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno...malarza moge Ci polecic najlepszego chyba w bialym....moj mąż :D w wersalu jako podwykonawca pracuje juz ponad 10 lat...naprawde ma doswiadczenie niezle>

 

psia nóżka, dlaczego tak późno???

szukałem malarza, wziąłem jednego ale juz poczekam aż w końcu zrobi co trzeba i pójdzie...

 

Ale dzieki za info.

A wzmiankę o kafejce- potraktuje jak zaproszenie, ok? Mam nadzieję, ze mnie nie wyrzucisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Robin!

 

Mam pytanko, gdzie kupowałeś klinkier?

Bo ja szukam tego towaru, ale ceny sa szokujące i trzeba czekać. Więc może tam co Ty brałeś mnie jeszcze nie było? :wink:

 

klinkier kupowałem w hurtowni w Kleosinie, ul. Baczyńskiego 37, tel. 74 74 947.

Ale widziałem tez takie płytki w Leroy Merlin, tyle że ciut drozsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin2

jak tam kominek ,sam wymyśliłeś projekt czy znalazłeś gdzieś gotowca?

termin przeprowadzki nadal aktualny czy masz jakieś opóżnienia ?

no i jaki w koncu będzie kolorek na elewacji?

jak tam ogrodzenie zdążysz wtym roku?

 

ajaj... ale lawina pytań...

Rufus,

odpowiadam chronologicznie:

kominek wymyslony i zrobiony, pan Kazimierz skończył, zainkasował i kazał poczekać ze dwa dni, az przeschnie a potem wypróbować. Jeszcze tylko musze zamówić kamień ale to dopiero w przyszłym tygodniu.

termin przeprowadzki- aktualny! Musze się wprowadzić do końca wrzesnia bo w poniedziałek sprzedaję mieszkanie

kolorek?- cudo! nazywa się Havana 15, tynkarze aż cmokali z zachwytu

bo małzonka dobrała go do okien jak ulał a w dodatku mamy podbitkę i elementy drewniane w kolorze okien. Jest piknie! A tynkarze dziś już zabrali zabawki i poszli dalej ;)

ogrodzenie zaczynają w poniedziałek-wtorek ;)

hehe... niezłe tempo, prawda?

co wiecej- lada chwila ruszy też budowa zjazdu z drogi i polbruk na podwórku.

 

Oj, bedzie sie działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin, niezły z ciebie logistyk! Praca na Twojej budowie wre, aż miło. Hmm, w zasadzie to już chyba nie budowa, a raczej ostatnie detale przed godziną "0". :)

 

Dzieki za info odnosnie klinkieru.

Syptam jeszcze tylko o kominy, czy część ponad dachem jest u ciebie z pełnej cegły klinkierowej, czy dziurawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin czy część ponad dachem jest u ciebie z pełnej cegły klinkierowej, czy dziurawki?

 

to dziurawka - producent CRH, cegła Alfa

 

dziekuję za słowa uznania w temacie logistyki. Jakos tak jest, że głupiemu szczeście sprzyja ;)

 

A jak się mają sprawy u Was?

 

Obiecywałem sobie od dawna że w końcu do Was wpadnę ale jakos sie to przedłuża. Chyba jednak nadszedł czas- jeżeli bedziecie na budowie w niedzielę- chętnie Was odwiedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin czy część ponad dachem jest u ciebie z pełnej cegły klinkierowej, czy dziurawki?

 

to dziurawka - producent CRH, cegła Alfa

 

dziekuję za słowa uznania w temacie logistyki. Jakos tak jest, że głupiemu szczeście sprzyja ;)

 

Ok, Thx!

Ale uważaj na długiego rufusa, bo on podobno krąży i demoluje takie kominy. :wink: :)

 

Idąc tokiem Twojego rozumowania, to ja musze mieć tak wysokie IQ jak Doda (conajmniej!), bo mi jakos same kłody pod nogami. :roll:

:wink:

 

 

PS. Ale Panowie wam dzis humor dopisuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin czy część ponad dachem jest u ciebie z pełnej cegły klinkierowej, czy dziurawki?

 

to dziurawka - producent CRH, cegła Alfa

 

dziekuję za słowa uznania w temacie logistyki. Jakos tak jest, że głupiemu szczeście sprzyja ;)

 

Ok, Thx!

Ale uważaj na długiego rufusa, bo on podobno krąży i demoluje takie kominy. :wink: :)

 

Idąc tokiem Twojego rozumowania, to ja musze mieć tak wysokie IQ jak Doda (conajmniej!), bo mi jakos same kłody pod nogami. :roll:

:wink:

 

 

PS. Ale Panowie wam dzis humor dopisuje!

Bez przesady nic nikomu nie mam zamiaru rozwalać , nawet nie można się odezwać ,zapamietam sobie .

Robin2

Finisz to masz dobry tyle ekip naraz to nawet ja nie miałem ,jak to mówił mój murarz ,jak sąsiedzi nie zazdroszczą to robota idzie aż miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...