Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Robina.


andrzejka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Robin Twoje błogosławieństwo cieszy mnie bardzo, dobrego w końcu nigdy za wiele :D

W niedzielę dobrym trunkiem opijaliśmy razem ze Z. W. Twoją budowę.

Tak więc wszystko pójdzie jak burza :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 12 mam imieniny, też jeszcze flagi wiszą :D

I nie mieszkam w domu, dopiero wykańczam, a to nie takie łatwe. Postawienie stanu surowego zamkniętego, to drobiazg w porównaniu z wykończeniówką. Zobaczysz, jak to jest, wszystko przed Tobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin

W Dniu Urodzin, życzę Ci spełnienia marzeń, zrealizowania wszystkich planów.

Niech dom, który budujesz stanie się szczęśliwym miejscem dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin to ty masz strasznie patriotyczna datę urodzenia 8) 8)

Spóznione zyczonka, oczywiście ukończenia domu szybko , sprawnie i tanio w jak najlepszym stylu i oby był zgodny z wymarzonym :p :p :p

 

 

Co do wpadki :-? :roll:

Masz za soba pierwszą swoją wpadke na budowie :wink:

Na pweno jakoś poradzicie z tymi rurkami 8)

 

CZekam na fotki ze scianami 8)

Pozdrówka dla zony co super czuwa nad realizacją waszego domku zgodnie z planem 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Tolu, Dziekuję Andrzejko ;)

 

Faktycznie, patriotyzm mam chyba wpisany w date urodzenia. Może dlatego zostaję, gdy inni wyjeżdżają.

 

Co do rurek- się przeniesie, to nie stolica.

 

Pozdrawiam serdecznie a Toli wysyłam spóźnione- ale równie szczere zyczenia imieninowe. Tolu- zycze szybkiego finału i zamieszkania w nowym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Siemanko,

 

dorzuć jakieś fotki, chętnie popatrzę. Pogodę masz super, może zimy w tym roku nie będzie. :p Z Twoim majstrem umówiłem się na weekend, ale już wiem że znowu musze gnać służbowo do Warszawy to przesunę na przyszły tydzień. Właśnie z żoną obejrzeliśmy Twój projekt. Wielkością podobny jest do naszego. Macie fajny duży salon. Ogólnie bardzo sympatyczny i praktyczny.

 

Pozdrawiam i życzę dobrej pogody.

 

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiutuję w Twoich komentarzach, by wyrazić swój podziw dla tempa prac na budowie. :) Dla inwestora to musi byc miód na serce. :wink: Obys tylko zdążył przed 10 grudnia, bo podobno wtedy maja przyjść mrozy do Europy!

 

Wybrałeś ładny projekt domu, przemyślany i funkcjonalny, wg mnie. Bardzo mi sie podoba.

 

PS. A gdzie się budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, dzieki za miłe słowa;)

mię tyż ujął ten widok, dlatego też wybrałem tamten kawałek ziemi. Co więcej- nikt się tam nie pobuduje- to teren zbiegający w kierunku rzeki (Supraśli) i jest tam coraz bardziej podmokło.

 

Mikazuu, dzięki za pierwszy wpis, mam nadzieję, że nie poprzestaniesz na nim i będziesz częściej tu zaglądać ;)

Ponieważ jesteś na etapie dużo wcześniejszym niż ja - a tym bardziej Andrzejka- jeżeli będziesz miała jakiekolwiek pytania- pisz, chętnie odpowiem w miarę posiadanej wiedzy.

A buduję sie we wsi Jaworówka, 2 km od Dobrzyniewa Dużego. Dla lepszego zobrazowania- to tu:

http://mt3.google.com/mt?n=404&v=w2t.30&x=4618&y=2661&zoom=4

 

Miejsce niezbyt odległe od miasta, brak sklepów, barów itp, tylko łąki, pola, lasy, zapach krów i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...