Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujący potrzebujący pomysły na urządzanie wnętrz


Żelka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo skąd wszyscy bierzemy swoje pomysły na wnętrza

 

swoje pomysły bierzemy ze swojej wyobraźni,

 

a cudze zapożyczamy...

 

moim zdaniem wklejanie cudzych zdjęć w innych wątkach powinno odbywać się za zgodą właściciela, a już przynajmniej z adnotacją, że są zaczerpnięte z galerii danej osoby. Tak byłoby bardziej w porządku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałaś tego co napisałam, napiszę jeszcze raz, jeśli umieszcza się czyjeś zdjęcie w innym wątku, w dobrym tonie jest napisać od kogo jest zapożyczone. To chyba nie jest trudne.

To, że pokazujemy zdjęcia swoich domów, oglądamy cudze, nie jest jednoznaczne z tym, że mamy prawo robić z nimi wszystko co chcemy.

Wklejać je w innych wątkach, umieszczać na Allegro w celu reklamowania swoich produktów, a były takie przypadki.

To jest sprawa etyki i szacunku do ludzi, którzy dzielą się tu bezinteresownie swoimi doświadczeniami, pomysłami, z których inni czerpią inspiracje i pozwala im to na urządzenie domu bez wydawania pieniędzy na architekta wnętrz.

Ale kiedy czytam opinię, że" jak wkleiła, to znaczy że pozwala na wszystko"...to zaczynam wątpić w sens istnienia swego wątku na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak na koniec

 

kto z nas nie korzystał z życzliwości FORUM i nie umieszczał u siebie obcych fotek, czy za każdym razem prosiliśmy o zgodę-WĄTPIĘ

 

Ewusia, jesli skorzystasz z czegoś oglądając te zdjecia, to dla mnie zaszczyt.

.

prawda że miło jak ktoś powiela udane pomysły i za razem leje miód na serce

 

mogli byśmy polemizować tutaj do końca świata ale czy warto

moje zdanie jest takie jeśli ktoś się zachwyca pomysłami zrodzonymi w mojej głowie to zaszczyt jest to dla mnie

 

POZDRO...

i możesz być TOLU dumna ze swych pomysłów i aranżacji gdyż są naprawdę godne wielokrotnego powielania na tym forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, jeśli polemika prowadzi do ostatecznego porozumienia, to na pewno warto, jeśli nie, ale zmusza nas do przemyśleń, to też warto.

Pozdrawiam z zimnego Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...