Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

już bez zdjęć


JM

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AgataL

Jasność, jasność, przedtem przy włączonych dwóch 100W żarówkach i "słupku" 180W w salonie było ponuro, teraz wystarczy jedna żarówka lub tylko "słupek" jest przyjemniej.

 

B@ha

Dzięki, naprawdę jest o niebo lepiej. :D

 

agiis

Z roletkami fajniej ale mało przytulnie, wiszą już nowe firany nawiązujące do obecnego koloru.

 

 

Agdula

Zmieniłabyś zdanie co do filoetów po kilku dniach przebywania w tak ponurym pomieszczeniu. Poważnie, nikomu kto nas odwiedził kilka razy nie przypadły one do gustu...co mnie wcale nie dziwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianą koloru wybrnąłeś z wielką klasą z tej fioletowej pomyłki :wink: Gratuluję odważnej decyzji i... umiejętnosci przyznania się do błędu.

Mam nadzieję, że mnie samą też bedzie w przyszłości na to stać :oops: :lol:

Dla mnie najpiękniejsza jest i tak elewacja :lol: To jest to co lubię! :lol: Sama myślę o podobnym kolorze. Masz grafitowy dach i okna? Na zdjęciach nie widać dokładnie :cry: Ja myślę o ciemnym brązie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmiana koloru w salonie to świetna decyzja. Ja chciałam się zapytać o gres na ścianie w kuchni. Ja planuję go położyć w łazience. Czy mógłbyś się spytać żony jak się go myje? Czy widać zacieki? Przepraszam za te pytania, ale jestem kobietą i bardzo interesują mnie techniczne strony posiadania tego gresu. Słyszałam też, że jest on bardzo twardy, boję się że mąż mnie zabije zanim je położy :D Z drugiej strony ciekawe jest również zastosowanie go w kuchni, bo teraz prawie wszyscy kładą takie małe kafelki (10/10). Jak na wasze rozwiązanie reagują znajomi? Pozdrawiam znad morza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terz pochwale zmiane koloru w salonie. Choc sama tez planuje w nim odrobine fioletu - na scianie z kominkim. Moze ciebie przytlaczal, bo bylo go za duzo :roll:

Bardzo spodobal mi sie pomysl "schowania" drzwi w sianie. Czy na tej kremowej scianie masz paski z brazowej farby czy to jakis drewnane listwy? Fajny pomysl. Ja mam zamowione drzwi do malowania i chce je pomalowac w pasy razem ze sciana - tez chce je jakos ukryc. Napisz koniecznie jak zrobiles swoj patent!

Świetnie wyszla elewacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland

Zmianą koloru wybrnąłem z ... nie mojej pomyłki. :wink:

Dach i okna mam właśnie w ciemnym brązie... ale mam koszmarny aparat fotograficzny.

 

beataqk

Gres w kuchni na ścianach to właśnie kolekcja łazienkowa, myślę że się nie brudzi ( nie widać brudu ) a co za tym idzie jest łatwy do mycia, żona nie narzeka, jakby coś było nie tak już by mi suszyła głowę :wink:

Czy jest twardy ? Nie wiem, ten co go układał nie narzekał.

Te małe kafelki ( 10/10 ) mi osobiście się nie podobają ale to rzecz gustu a o tych się nie dyskutuje :wink:

Lębork ? Mam tam kilku znajomych :D

 

 

iga9

Te paski przy drzwiach są namalowane.

Jedna ściana fioletowa jest do zniesienia ale nie cały salon - to już przegięcie.

Elewacja, na tle innych sąsiadów jest nieco "egzotyczna" ale nam się podaoba :D

 

 

Nikola79

Dzięki, ja też dopiero teraz odczułem że mieszkam w nowym domu. :wink:

 

dżempel

Było ciekawie ale męcząco, maluj na beżowo nie porzałujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...