Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

już bez zdjęć


JM

Recommended Posts

mam wrażenie że zmieniliście też kolor dachówki - mylę się? 8)

 

Mylisz się :D zmieniliśmy apatar fotograficzny. Kolor dachu jest bardziej zbliżony do tego ze zdjęcia z surowego stanu. Całkiem inne oświetlenie też chyba miało tu znaczenie, surówka była robiona zimą a elewacja w pełni lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KasiaR

Dzięki.

Nam też się podoba 8)

 

A jako że mamy podobny układ salonu, Twoje kolory i pomysł ze ścianami posłużą nam za wzór do naszego bo juz wszyscy jesteśmy zgodni - fioletom mówimy stanowcze nie. Jak tylko bomble podrosną zabieram się za to. Obecnie po 9-ciu miesiącach mieszkania, te dwa małe szkraby dokumentnie zdemolowały wszelkie narożniki w ścianach, pobazgrały je kredkami, poobłupywały gdzie niegdzie kolor do białego także musimy się z malowaniem jeszcze wstrzymać.

 

 

Ale chyba mało kto zagląda do wcześniejszych zdjęć więc wkleję jeszcze tu moją dumę czyli entrance do mojego domu, choć i tak one służą za ozdobnik bo główny ruch do i z domu odbywa się ...przez garaż :o

 

http://foto.onet.pl/upload/46/31/_60486_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Elewacja - czadzik Zresztą - bez zaskoczenia - wnętrza przecież też z "pazurkiem". Bardzo mi się podoba.

 

Dzięki :D

 

 

Witaj JM

 

Ale super elewacja!!! Bardzo postępowa :D ale pisałeś,że fiolety mają zniknąć. Trochę szkoda - bardzo je lubię. Napisz jak się mieszka, co lubisz najbardziej w swoim domku a co byś zmienił. Tak w ogóle od strony praktycznej.

 

pozdrawiam

 

Fiolety mają zniknąć i już. :wink: Przytłaczają nas.

Wogóle cały salon przejdzie renowację, mamy już nawet plan, tylko z realizacją się wstrzymujemy bo nasze krasnale obecnie go dewastują w stopniu zatrważającym. Wszystkie ściany są poobtłukiwane, narożniki powyłamywane i także poobtłukiwane, meble pomazane długopisem lub kredkami - ogólnie koszmar. Nie wytrzymamy jeszcze kolejnego roku we fiolecie ale staramy się przesunąć remont jak najdalej w czasie.

Co bym zmienił ? Oprócz salonu ( koloru ) jeszcze tę zieloną łazienkę - przy okazji remontu w salonie nieco ją zmienię, ale wogóle to marzy mi się skucie jej w całości i wymiana całkowita glazury i terakoty.

Pozatym wszystko mi odpowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobra. Moje kosztowały coś koło tego ale juz nie pamiętam dokładnie, jak nie zapomnę to sprawdzę i wtedy się poprawię. :D

Firma koło mnie czyli w Zaborowie.

Co prawda ta wersja drzwi nie jest pierwszą jaką nam zamontowali. Nie bardzo mogliśmy się porozumieć na linii my - sprzedawca - producent. Ale wkońcu zaskoczyli o co nam chodziło i przywieźli te właściwe :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi fiolety bardzo sie podobają, to juz elewacja mi bardziej daje po oczach, ale filoety w salonie SUPER!!!! Współczuje pożaru komina, w takich momentach dziekuje bogu, że my kominów w domu nie mamy w ogóle ;) Strasznie ci zazdroszcę tak małej róznicy wieku między dziećmi, nam sie nie udało, moja córeczka kończy w lutym roczek i wtedy rozpoczynamy starania o kolejne ;) może rocznikowo chociaz uda nam sie mieć roczek róznicy :lol:

Pozdrawiamy gorąco, powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witaj, a ja mam pytanko z jakiego drewna masz schody ?

 

Podoba mi się ich kolor, też mam podobną obramówkę na podłodze z tymże tylko wokół jadalni i też gres chiński :lol:

A podstopnice z czego są ?

 

Do Waszego fiolecika już sie przyzwyczaiłam, bo nie raz zaglądam do Was, niemniej jednak z ciekawością czekam na inne kolorki :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi fiolety bardzo sie podobają, to juz elewacja mi bardziej daje po oczach, ale filoety w salonie SUPER!!!! Współczuje pożaru komina, w takich momentach dziekuje bogu, że my kominów w domu nie mamy w ogóle Strasznie ci zazdroszcę tak małej róznicy wieku między dziećmi, nam sie nie udało, moja córeczka kończy w lutym roczek i wtedy rozpoczynamy starania o kolejne może rocznikowo chociaz uda nam sie mieć roczek róznicy

Pozdrawiamy gorąco, powodzenia!!!

 

Te fiolety ....hmmm no już nie wypowiadam się bo patrzeć na nie nie mogę :D Elewacja natomiast mi się bardzo podoba, daje po oczach ale o to chodzi, nie chcieliśmy mieć kolejnego bladego domu w okolicy i ... w związku z tym wszyscy kojarzą nasz domek :D

 

Co do krasnoludków rok po roku, to ja osobiście, bardzo się cieszę, moja małażonka czasami ma ich dość, szczególnie teraz jak oboje już biegają i rozrabiają a ona sama z nimi siedzi w ciągu dnia. Ale starajcie się o drugie im szybciej tym lepiej :wink: radocha jest niesamowita z takich maluchów. Powodzenia.

 

Witaj, a ja mam pytanko z jakiego drewna masz schody ?

 

Podoba mi się ich kolor, też mam podobną obramówkę na podłodze z tymże tylko wokół jadalni i też gres chiński

A podstopnice z czego są ?

 

Do Waszego fiolecika już sie przyzwyczaiłam, bo nie raz zaglądam do Was, niemniej jednak z ciekawością czekam na inne kolorki

pozdrawiam

 

Schody jak i wstawki w gresie są dembowe, malowane na merbau.

Podstopnice z ...kartongipsu.

Będzie rewolucja w salonie, już dojrzewa projekt finalny co i jak będzie zrobione. Trochę się wstrzymujemy ze względu na dzieci z obawy że nam zniszczą, podobnie jak zrobiły to z obecnym "wystrojem" salonu.

 

 

Witaj JM,

Widziałam Wnętrza Twojego domku.. I poza Twoimi ogrodowymi krasnoludami:) spodobał mi się Twój gres na podłodze.. Czy mógłbyś zdradzić jakiej firmy i w jakiej cenie je kupiłeś?

 

Chiński, nie wiem jakiej firmy. Płaciliśmy podaj 60,-zł/m ale to było w 2005r więc i ceny mogły się zmienić a i moja pamięć może już zawodzić :wink:

 

A krasnoludy rosną i coraz bardziej rozrabiają. Istnieją uzasadnione obawy że jeszcze trochę i rozniosą nasz domek, ten płotek ze zdjęcia już poszedł w odstwakę, nauczyły sie go omijać i/lub otwierać także schody już nie stanowią problemu ku uciesze krasnali a jeżącym się włosom ich opiekunów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też sie bardzo ten gres podoba.. chyba dzieki twoim zdjęciom dam sie przekonać mężowi do podłogówki i "płytkowej" podłogi.. i może wreszcie zmienie wpajaną mi przez lata teze że "do domu tylko drewno" ;)

Pieknie tam u was...tylko ten fiolet... ale i tak podziwiam za odwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, a ja mam pytanko z jakiego drewna masz schody ?

 

Podoba mi się ich kolor, też mam podobną obramówkę na podłodze z tymże tylko wokół jadalni i też gres chiński

A podstopnice z czego są ?

 

Do Waszego fiolecika już sie przyzwyczaiłam, bo nie raz zaglądam do Was, niemniej jednak z ciekawością czekam na inne kolorki

pozdrawiam

 

Schody jak i wstawki w gresie są dembowe, malowane na merbau.

Podstopnice z ...kartongipsu.

Będzie rewolucja w salonie, już dojrzewa projekt finalny co i jak będzie zrobione. Trochę się wstrzymujemy ze względu na dzieci z obawy że nam zniszczą, podobnie jak zrobiły to z obecnym "wystrojem" salonu.

 

A czy schody pomalowane farbą nie ścierają się i nie przebija się ich pierwotny kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Wreszcie pożegnaliśmy, czule, fiolety.

Jeszcze nie koniec metamorfoz, po świętach mają przyjść majstry od układania piaskowca na ścianie nad schodami i podwieszanego sufitu i drudzy od wenge na jednej ze scian i daszku wenge nad stołem w kuchni, firanki już też nowe wiszą ale dam je jak już bedzie skończone. Generalnie teraz widzę że te fiolety wyglądały lepiej na foto niż w rzeczywistości a tu jest dokładnie odwrotnie ale to także wina kiepskiego aparatu. Teraz gęba sama mi się śmieje jak jestem w salonie, wcześniej łapałem w nim deprechę, generalnie ciemnych kolorów do wnętrz nie polecam - przytłaczają.

 

http://foto.onet.pl/upload/31/11/_56191_n.jpg

 

http://images22.fotosik.pl/83/07a4d7dc361af80fmed.jpg

 

 

http://foto.onet.pl/upload/24/89/_56526_n.jpg

 

 

http://images20.fotosik.pl/196/6c20f5f98317594emed.jpg

http://foto.onet.pl/upload/47/28/_56195_n.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/142/d89d270b5e89e171med.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/142/65a515c0b83c062fmed.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/142/663ca4b4f25b12bemed.jpg

 

Chwalę się że słów na wiatr nie rzucam - miało nie być fioletowo to nie jest... i baba nie bedzie mi tu w kolorach mieszać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...