Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom pod klucz w szwecji


piotrkasina

Recommended Posts

Jestem nowy w tym forum ale podobno jest tu wiele osob z doswiadczeniem i wedlug znajomych mozna sie tu wiele dowiedziec.

Mam dzialke i w szwecji i planuje budowe domu. Chcialbym sie skontaktowac z powaznymi wykonawcami ktorzy by mogli "wybudowac pod klucz".

A oto bardziej konkretne plany:

1 -Nie mam projektu, moge miec lub kupic razem domem o ile oferta i projekt bedzie interesujaca

2 -Budowa powinna ruszyc w kwietniu-czerwcu 2006 i byc gotowa w calosci najpozniej w pazdzierniku-listopadzie 2006

3 -Skoro ze pracuje to nie mam wiele czasu ale bym napewno przyjechal 2-3 razu by przedyskutowac detale, wybrac wspolnie materialy, dachowki, elementy konstrukcyjne, wykonczenie, kafelki, kuchnie itp

4 -interesuje mnie przedewszystkim teknika ze szkieletu drewnianego ale jestem otwarty na interesujace ropozycje murowane

5 -wielkosc domu zalezy od oferty cenowej ale juz teraz wiadomo ze maja byc 2 pietra, 160-200m2, bez piwnicy, dwie lazienki i ewentualnie jedna toaleta

6 -grunt moze ewentualnie juz byc przygotowany i pierwsza plyta wylana

7 -woda i kanalizacja jest na dzialce a ogrzewanie by prawdopodobnie bylo rozwiazane za pomoca pompy cieplnej ciagnacej cieplo z ziemi. W srodku domu planujemy ogrzewanie podlogowe we wszystkich pomieszczeniach

8 -Caly material by raczej musial przyjechac transportem z polski, oczywiscie istnieje mozliwosc dokupienia mniejszych narzedzi, lub malej ilosci materialu budowlanego na miejscu

9 -Budowa odbywala by sie 5godzin jazdy na polnoc od sztokholmu

10 -Jestem wstanie zapewnic mieszkanie dla ekipy, 2-4km od dzialki. Jest tez mozliwosc zapewnienia auta

 

Dziekuje zgory za tipsy i wskazowki oraz czakam na kontakt i oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...