Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze CMyK-a


CMYK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co do wanny to rzeczywiscie clarisa ale o reszcie nic nie wiem to domena mojej zony od ktorej wydobywam pojedyncze informacje. to ona siedzi w necie i wybiera, negocjuje ceny a zwanna to wiem dlatego bo juz ktos pytal wiec musialem sie dowiedziec. Na razie jej nie uzytkujemy ale jak moja zona ja wybrala z miliona innych to musi byc the best bo zanim kupi to duzo pyta a nie usmiecha jej sie wymieniac ja za 3 lata.

CMyK

 

Cmyku kąpaliście się w swojej wannie? Jakie wrażenia,? Wygodna, nie uwiera w plecy? Mozna się wyciągnąć.

Ja wkomponowała się w łazienkę, czy ta szersza cześć nie jest przytłaczająća i nie zabiera zbyt duzo miejsca.

 

Napisz trochę. WAŻNE. Wybieram pomiędzy tą a wolnostojąca na lwich łapach 170x70 (byłam w srodku na sucho, jakaś ciasna przez tio duże wygięcie przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmyku przymierz się na sucho do tej wanny. Powyciągaj nogi, poprzewracaj się, poprzesuwaj i napisz co czujesz.

Ciekawa jestem, czy ten szeroki przód ma jaieś zastosowanie w użyciu, tzn, czy daje możliwość wysunięcia nóg. No bo jak patrzę na tę wanne, to zaraz twierzdenie Pitagorasa a2+b2=c2. Więc ta ścianka przyprostokątna musi być dłuższa, no to jak ciało puścić po niej, musi być wygodnie.

Ale ja przynudzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graziu - powiem Ci, ze u mnie jeszcze daleeeka droga do konca budowy, ale... jeszcze fundamenty z ziemi nie wyszly, a wanna juz byla - wlasnie Clarissa LEWA z Koła. Wanna jest- wg - mnie - bardzo wygodna (kapiel na sucho :) dostarczyla takich odczuc), dluzszy bok wcale nie przytlacza, w ogole jest bardzo ladna, choc nasi znajomi twierdza, ze katafalk sobie kupilismy :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p :p :p Wiesz,że ja podobne odczucia, jak Twoi znajomi, mam oglądając Pasję Koła. Wczoraj nawet w moim wątku z zapytaniem o tę wannę, komuś polecającemu pasję, napisałam, ze źle mnie się kojarzy. Byłam delikatna i nie określiłam konkretnie skojarzeń. A Clarissa mi się tak nie kojarzy. Ale nie widziałam jej w realu.

 

Szukam alternatywy dla wanny wolnostojącej Retro na lwich łapach. Warunek jest jeden boczek szczytowy wanny musi być mały, ponieważ w aranżacji mam przed tym boczkiem ściankę z bidetem i miską a jeszcze wcześniej prysznic. Obawiam się, ze wanna o równych podstawach zdominuje to terytorium i będziemy przeciskać się do "kibla" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej.

Współczuję tego użerania się z ekipami.

Ja właśnie zaczynam.

Teraz się uprawomocnia pozwolenia i czas zacząć kombinować materiały.

Znalazłem na Białej liście Twój wpis; w którym polecasz tanie deski z Kartuz.

Chcę je stamtąd zamówić(gdy tylko się dodzwonię). Jak uważasz, czy moja obecność na tam na miejscu jest obowiązkowa, tzn. żeby nie wcisnęli mi chały?

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam w Twoim dzienniku.

 

Dom poprostu imponujący. Bardzo mnie zachwyca.

 

Grafitti na ścianach poprostu bomba. Przepiekne patynowane barierki.

 

Ogromnie podoba mi sie kolorystyka elewacji. Czy moglbys zdradzic jaka to jest kolorysytka i jakiej firmy tynki?

 

 

Oraz drugie pytanie dot. kuchni. Napisales ze drewniana, ale czy wzor frontów byl gotowy, czy robił je stolarz, z jakiego drewna jest robiona kuchnia, jakie kolory? Nawiasem mowiac przepiekna. szukam czegos w podobnym stylu, ale Klimek & Klus wycenił mi takie cacko na bagatela - 73 tys zł !

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi...

 

Pozdrawiam i dalej podziwiam efekty wykonczeniowe...

 

Julia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety co do kolorystyki to nie wiem ale tynki sa firmy CAPAROL tynki silikonowe brane z probnika barw i tylko moja zona trzyma zazdrosnie w swoim kajecie numery barw bo jak wspomina duzo nerwow i czasu ja to kosztowalo a elewacje projektowala nasza architektka i podawala jej mniej wiecej numery ale zoncia je zmieniala

 

co do kuchni to tez nie wiem za bardzo bo zona sie tym zajmowala chociaz przy tym bylem i jedynie co pamietam to to ze padala nazwa "czesany" i teraz nie wiem dab czy inne drzewo, wiem ze kolorystyke wybierala z takich skrawkow drewna i na taki kolor barwili indywidualnie, co do frontow to byly rozne wzory gotowe koszt to 15 tys bez blatow granitowych i armatury. Kuchnia to nam troche nerwow zjadla 4 bylo chetnych do niej i okazalo sie ze robil ja w koncu facet majacy zaklad blisko nas w Pruszczu. Chociaz ten jeden Terminowy !!!.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia z blatami kamiennymi bedzie kosztowala kolo 16 tys bez sprzetu trudno cos powiedziec o jakosci bo jest robiona obecnie kuchnia tzn sciany i sufit jak skoncza to dokoncza kuchnie i wtedy bedziemy rozmawiali o jakosci i ewentualnych poprawkach na razie jest ok; co do kominka to jeden facet nas olal drugi walnal taka cene ze podziekowalismy i mamy nowego kominkarza z umowa i faktura w srode jedziemy ogladac projekt i koncowa wycena bo wybralismy juz kamien.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...