Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze CMyK-a


CMYK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje Wam wszystkim, ktorzy winszuja zakonczenia oraz obserwowali nasze zmagania z budowaniem.

Mysle ze jestesmy w komfortowej sytuacji ktora nie zdarza sie wszystkim a mianowicie weszlismy do domu prawie gotowego czyli bez kurzu i brudu, golych scian i masy przyszlosciowej pracy, ktora niestety nas tez nie ominie. Przeprowadzki mejjscowo tez szczegolnie nie przezylismy bo mieszkalismy kilometr od naszego nowego domku. Koncowa przeprowadzka przebiegla szybko i bezstresowo dzieki pomocy saiada i jego transportera wiec ostatnie meble do pokojow corek i wieksze kartony przyjechaly jednym transportem. Teraz powoli zwozimy reszte rzeczy samochodem osobowym.

Brakuje drobnych rzeczy stolik i dywan do salonu.

Bede oczywiscie pisal i wklejal zdjecia z robot porzadkowych w ogrodzie.

Pozdrawiam

CMyK (Jacek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Świetnie się spisaliście i wyszedł Wam piękny domek :-D Jeszcze raz gratuluję i życzę radosnych świąt :-)

 

ps. my Was gonimy i planujemy przeprowadzkę tuż po świętach (a jak byłam oglądać Wasz domek w wakacje, to wydawało mi się, że zanim nasz będzie wykończony, to jeszcze wieki miną ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

 

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,

oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

 

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku

dla Ciebie i całej rodzinki składa Maksiu z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej Cmyku! :D

 

Dawno u Ciebie nie byłam i własnie sobie pooglądałąm jak mieszkasz. Bardzo ladnie i Ciebie az miło popatrzec. :D Widze że kostka podobna do mojej , tez masz palisady...

No i ta zasłonka jakby znajoma 8) 8) 8)

 

u Ciebie...

 

http://images23.fotosik.pl/137/a542b9ab17407944.jpg

 

i u mnie...

http://images28.fotosik.pl/8/e0332604d62a609c.jpg

 

:D :D :D

 

Życzę Wam jeszcze raz szczęścia w nowym domku! :D :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Cmyku! :D

 

Dawno u Ciebie nie byłam i własnie sobie pooglądałąm jak mieszkasz. Bardzo ladnie i Ciebie az miło popatrzec. :D Widze że kostka podobna do mojej , tez masz palisady...

No i ta zasłonka jakby znajoma 8) 8) 8)

 

u Ciebie...

 

 

:D :D :D

 

Życzę Wam jeszcze raz szczęścia w nowym domku! :D :D :D

 

Pozdrawiam

 

ja twoj dzeinnik non stop przegladam i juz dawno zauwazylem ze bedziemy mieli takie same firanko zaslonki :wink:

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cmyk! Pięknie wszystko wam wyszło! Gratulacje dobrego gustu! Prześledziłam twój wątek i nie wiem, może zrobiłam to niedokładnie bo nigdzie się nie doczytałam jaki masz kolor dachówki. Też mi się podoba marsylka z Tondachu w kolorze ceglastym.Nie wiem czy twoja to ceglasta czy czerwona?Czy ona jest glazurowana czy angobowana? Bo bardzo ładnie się błyszczy ta twoja to chyba jest glazurowana. Napisz proszę jaśli pamiętasz jaką masz tą dachówke. Pozdraiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko bo się nie doczytałam...kto robił barierki do schodów?i jaka firma robiła Ci instalację grzewczą czyli montowala kocioł, robiła podłogówkę....no i gratuluje finiszu:) :p

 

stolarza od schodow nie polecam bo robi je juz ponad rok i jeszcze nie skonczyl dobry fachowiec ale leniwy, pelne ogrzewanie robil mi znajomy i nie robi tego na co dzien indywidualnie zajmuje sie duzymi jednostkami deweloperskimi ale znalazl dla mnie czas z doskoku.

 

Dziekuje wszystkim za pochwaly i wsparcie duchowe w walce w czasie budowy Naszego domku oczywiscie beda zdjecia głownie z ogrodu ale to dopiero na wiosne.

Ania i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam CMYKu! Po pierwsze pozdrawiam ze macie odbior domu,chyba drugi wazny dokument po pozwolenju na budowe!Przeczytalem caly dziennik na jednym oddychu,po prostu Super!Fajne lazienki,dobra gamma koloruw,bardzo gustownie i dobrane.

Dzieki za rady na temat kominow,bede wlasnie stosowac te silikonowe szrodki :D .

 

P.S.mam pytanko,

Moze jakisz namiarek na ludzi ktorze robili wam odgromuwke?bo czitalem ze byli to dekarze?!Moji powiedziali ze piorunoochronow,to oni nie robia,A dzwonilem do firmy od piorunuw ,kturze sie zajmuja tylko tym,to cena w 7tys mnie zalamala....

Dzieki.

 

Sorki za ewentualne pomylki,bo nie jestem Polakiem,alie staram sie pisac poprawnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze kazdy elektryk zrobi odgromowke nie ma w tym nic trudnego ale moge podac namiar na dekarzy tylko nie wiem czy oni ja beda chcieli zrobic. Dekarze jedynie rozprowadzili odgromowke na dachu reszte zrobilem sam rozwijajac otok-bednarke wokol domu i przylaczajac ja w skrzynkach pomiarowych tel. 603832776

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...