Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze CMyK-a


CMYK

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

trudno w tej kwestii jednoznacznie podac kolor poniewaz kolorystyka dachowej podbitki jak i okien zalezna jest od firmy ktora ja produkuje wiec moge jedynie podac nazwe dachowki jest to tondach marsylka angobowana czerwona (w sumie lekko wchodzi w bordo) okna sa z firmy Vetrex z Tczewa i jest to ciemny dab natomiast podbitka jest z firmy deceunick brazowa. Wykonczenie podbitki jest zrobione ze struktonitu dostepnego chyba w kazdej wiekszej hurtowni koszt 2,50 zl za plytke. Jesto to rodzaj tworzywa imitujacego drewno. Bardzo ladnie wyglada jako wykonczenie. Sa lewe i prawe.

to tyle co do koloru :wink:

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

CMYK macie piekny dom i otoczenie. Graruluje zamieszkania.

Znalazłam u Was akwarium. Też planujemy ale ciągle jeszcze zastanawiamy sie nad miejscem. U was jest postawione w rogu salonu - podobnie zastanawialiśmy sie nad takim miejscem ( mamy podobny układ salonu). Czy podprowadzałeś specjalnie wodę ? Nie mam doświadczenia w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, domek śliczny, urządzony z gustem i przyjazny domownikom.

 

Mam pytanie dotyczące kominów i kominka.

Widziałam w dzienniku, że były budowane z cegły. Ile szybów wentylacyjnych masz w kominie z kominkiem? ile powierzchni zajmuje Ci obudowany kominek, jaki duży był komin i wkład? W Twoim domku wygląda on zgrabnie- mam taki układ u siebie i biję się , że kominek zajmie mi pół pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dzieki za pochawaly i przepraszam ze dopiero teraz odpowiem.

W kominie z kominkiem mam jeden szyb wentylacyjny odpowiadajacy za wentylacje wnetrza obudowy kominka oraz salonu. 2 inne szyby mam w kuchni 3 metry dalej wiec spokojniemi wystarczaja. Niestety taka obudowa jak mamy zajmuje duzo miejsca wg mnie za duzo ale mozna sie przyzwyczaic, zapewne lepiej wygladalaby wizualne scieta ku scinie za kominkiem.

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.12 wtorek

 

Wczoraj szklarz po roku uników oszklił nam dom; to sie nazywa szybkosc i solidnosc. :evil:

Nareszcie mamy szklana sciane miedzy salonem a schodami, oszklone sciany w kuchni, oszklone drzwi gaederoby w wiatrołapie, oraz oszklone okienka nad schodami. Jest teraz duzo szkla w domu. :o

 

A fotki szkielek gdzie???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...