Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze CMyK-a


CMYK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyznam się, że dokładnie czytam twój dziennik. Skorzystałam z namiaru na deski szalunkowe (faktycznie taniej i deski w porządku). Teraz mam do ciebie pytanie odnosnie żwiru (sporo go zamawiałeś), skąd go brałeś? Czytałam, że płaciłeś 300 złotych za jeden samochód. Jeżeli możesz to podaj namiar.

I jeszcze jedno pytanie, napisz, czy przy zasypywaniu fundamentów potrzebna jest koparka, czy też żwir jest wsypywany z samochodu i rozgarniany przez pracowników i ubijany. Zastanawiam się nad kosztem zasypania fundamentów bo u nas tego piachu trzeba dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CMYK

Też zdecydowałem się na dom w wiesiołkach 2, z tym że lustrzane odbicie.

Czekam na pozwolenie i zaczynam wrzesień/październik.

Mam prośbę: czeka mnie w najbliższym czasie pielgrzymka po bankach. Zależałoby mi na kosztorysie i harmonogramie budowy wiesiołków 2. Jeżeli masz takowe, i gdyby to nie był dla Ciebie problem to byłbym "dźwięczny" za przesłanie na priva.

 

Pozdrawiam. Życzę miłej dalszej budowy!!!

K

 

PS Buduje niestety na drugim końcu Polski :(, choć chętnie bym obejrzał Twoje wiesiołki na zywo.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

dachowka to Marsylka 12 czeskiej firmy Tondach mozna ja zobaczyc na ich stronie http://www.tondach.com

Jest rzeczywiscie ladna i tania jak na ta jakosc. dekarze bardzo ja chwalili.

cena metra to 32 zl wchodzi ich 12 sztuk na metr.

W pruszczu i okolicach ostatnio bardzo popularna a to z powodu ze tu znajduje sie ich jedyny licencjonowany dystrybutor na pomorze ktory ma tej dachowki caly plac.

Maja glebokie i rowne zamki jest tez do niej mnostwo akcesorri pod kolor, jest prosta i malo nasiakliwa.

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też dajemy silikonowy, tylko ciągle jeszcze nie mogę dobrać odpowiedniego koloru elewacji która pasowałaby do ciemno brązowej dachówki Robena. A który system wybraliście? Widzę że jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie robót, dlatego śledzę Wasze zmagania dość regularnie, pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...