Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o panelach prysznicowych, panel prysznicowy, panele


anka5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam podobny od 2 lat i gdybym mogla cofnac czas to juz bym nie kupila zadnego panela, bo uwazam ze jest to strata kasy. ja z mezem uzywalismy wszelkich atrakcji jakie daje nam panel (mam na mysli bicze) zaraz po zamontowaniu, czyli po jednym razie. natomiast 12 letni syn uzywa go srednio raz na pol roku. teraz gdybym miala wybierac to zamontowalabym zwykla sluchawke prysznicowa, ktora tez ma rozne regulacje strumienia wody. a najgorsze to jest to, ze co tydzien musze go dokladnie wyczyscic we wszystkich zakamarkach co mi zajmuje ok 20 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Podejmuję ten temat ponieważ interesuje mnie jak w praktyce sprawdza sie panel prysznicowy, czy się z niego korzysta czy też jest to fajne na początku a później i tak bierze się zwykly prysznic.

Czy można później (po ułożeniu kafelków) w miejsce baterii wstawić panel czy też wymaga to kucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce ten wynalazek sie raczej nie sprawdza. Ten temat gdzies byl tutaj poruszony niesmialo i uzytkownicy potwierdzali to. Fizykoterapeuci tez sie raczej wypinaja na to urzadzenie.

Hydromasaz ma racje bytu w wannie , panel jako urzadzenie zdrowotne, do wytrzezwienia raczej sie nadaje albo zabawe dla dzieci.

Ja u siebie nie instalowalem , odwiodl mnie od tego fachowiec f.terapeuta a majac kiedys mozliwosc korzystania z tego urzadzenia , skorzystalem chyba tylko raz z ciekawosci w ciagu paru miesiecy dostepu.

Ale moze ja jestem jakis dziwny i wole masaze wannowe , a juz na pewno te tradycyjne najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tripper
rozne opinie tutaj czytalem, bo tez sie interesowalem. wszyscy pisali, ze te tansze panele sa raczej slabe, cos sie zapycha, cos nie dziala i tyle. w koncu zamontowalem zwykly prysznic, bo pod taki panel pewnie musialbym chodzic z instrukcja obslugi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panel z masażem - dla mnie bomba. Teraz mamy, ale pamietajcie ,że potrzeba min 5 barów cisnienia wody !!!! Nie w każdym domu jest taka mozliwość, zwłaszcza w łazienkach na piętrze.Bez takiego cisnienia panel sie nie sprawdza.

Dlaczego fizykoterapeuta to odradzał ? Panele sa raczej relaksacyjne niż zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

mieliśmyz robić ale zrezygnowałiśmy, właściwie w ostatmiej chwili (było już zrobione pionowe przyłącze). Dlaczego zrezygnowaliśmy ???

1.w starej częsci domu mamy na dole, strasznie zachodzi kamieniem, mamy twardą wodę i trzeba by było zainwestować w stację uzdatniania (koszt 2000 - 3000 PLN)

2. Chyba mamy za małe ciśnienie

3. z doświadczenia wiemy, że sprawia to jako taką radość przez pierwsze 2 tygodnie. Obecnie w łazience w niezależnej części domu nikt z tego nie korzysta).

4. Jak dla nas to jednak nie jest estetyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 months później...
Jestem na etapie wyboru panelu prysznicowego.

 

Chcialam podpytac o wasze doswiadczenia - a miedzy innymi:

 

(1) Jakiego producenta polecacie?

(2) Czy im wiecej dusz w panelu tym lepiej?

(3) Czy dwie glowne dysze prysznicowe sa potrzebne?

 

Inne rade rowniez beda bardzo pomocne.

witam.jak kupowac to te tzw. górnej półki. chodzi o dysze aby były dobrej jakośći.wiemy jaka jest nasza woda -duzo żelaza,po jakims czasie dysze zarastają kamieniem.te tanie maja bardzo kiepskie dysze.

jak chodzi o mnie ja bym sobie nie kupił.moze kupic sobie lepszą słuchawkę,albo deszczownice- fajnie napowietrzają wode,do tego bateria podtynkowa.

Ps. kilka sztuk montowałem paneli prysznicowych-za te pieniądze można kupił fajny zetaw podtynkowy prysznica.no cóz decyzja należy do państwa-mówie o cenach paneli od 3000-5000zł

np.koło, hansgrohe. :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...