Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o panelach prysznicowych, panel prysznicowy, panele


anka5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam podobno bardzo dobrej firmy TEUCO, kosztował 5 tys

Masaż krzyżowo- lędźwiowy, jeszcze jakieś masaże (zapamiętałam tylko ten) - w sumie 9 dysz + prysznic z góry+ słuchawka + masaż stóp. Narożny z siedzonkiem, wszystko białe łącznie z pokrętłami, termostat i nie wiem co jeszcze... Prawie nieużywany.... i pozbędę się go za nieduże pieniądze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak prowokacyjnie :wink:

I przede wszystkim ku przestrodze. Ja wtopiłam na tym trochę kasy i przestrzegam innych

Chodzi o to,że coś co nam się podoba i jest super jakość i dizajn może potem stanowić przysłowiową "kulę u nogi" Tak jest u mnie z panelem. To,że jest biały, to akurat nie problem, wręcz przeciwnie,łatwiejszy do utrzymania niż chrom, a u mnie w łazience pasuje.I jak był bielutki 10 lat temu, tak jest do tej pory

:)

Problem w tym,że 90% panela jest niewykorzystywana, a myć trzeba 100% :evil:

Dlatego jestem do paneli nastawiona zdecydowanie negatywnie :evil: On tylko ładnie wygląda

Te wszystkie masaże są dla mnie po prostu mało przyjemne,ciśnienie mało nie zmyje mnie z pokładu, gdyby nie kabina(nota bene następna wpadka :evil: ) wylądowałabym w sypiałni

Inna sprawa,że może ma to coś wspólnego z moim wzrostem :-? ,jeden masaż daje mi po oczach, drugi po zębach... :wink:

Teraz jestem w 100% za zestawem prysznicowym, w którym będzie tylko to, co używam, najlepiej podtynkowym,żeby wystawało tylko to, co konieczne.

Panel z mojego doświadczenia to taki bajer, podobnie jak wanna z hydromasażem, w większości praktycznie nie wykorzystany.

Co innego super zestaw podtynkowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można regulować, to prawda, tylko pomimo wszystko, w moim przypadku, żeby wyszło na odp wysokości, musiałabym wyjść z kabiny :lol:

Dla mnie panel, to tylko dużo mycia

Najlepiej przed zakupem gdzieś wypróbować, bo przecież wszystko to, co piszę to tylko moja subiektywna ocena

Zieję na panele :evil: :evil: :evil:

Teraz chcę właśnie deszczyk z góry i słuchawkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

naprawdę rewelacyjny jest panel Hans Groshe Pharo Prestige pod prysznicem człowiek czuje się jak w deszczu . Gdy chcemy delikatny "deszczyk" wystarczy przekręcić gałkę i delikatne krople rotacyjnie "rain dance" spadają na głowę.Naprawde super ja kożystałem ae osobiście mnie nie stać na wydaek ok 4500-5000 ale jak kogoś stać to gorąco polecam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w 100% za zestawem prysznicowym, w którym będzie tylko to, co używam, najlepiej podtynkowym,żeby wystawało tylko to, co konieczne. Co innego super zestaw podtynkowy....

 

No właśnie. Panel mnie nie interesuje, ale marzy mi się "deszczownia" do nowego m, czyli oddzielny strumień wody wprost z góry. Czy ktoś z forumowiczów ma i użytkuje. Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A jeśli chodzi o zużycie wody to jak się to ma do 120 litrowego bojlera?

Dzisiaj Pan w sklepie uświadomił mnie, że mając taki bojler mogę zapomnieć o panelu- po mojej kąpieli nie będzie już ciepłej wody dla nikogo inneg, że podobno jedna dysza zyżywa 6 litrów wody na minutę! Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pisałam,co sądzę o panelu

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=107188&highlight=

(jako xdotka- zablokował mi się wczoraj dostęp

:( )

 

tansze panele sa raczej slabe, cos sie zapycha, cos nie dziala i tyle
.

Mój nie był tańszy - mimo to nie polecam

 

[

panel jako urzadzenie zdrowotne, do wytrzezwienia raczej sie nadaje albo zabawe dla dzieci.

:lol: :lol: :lol:

Zgadzam się w 100%

 

Panele sa raczej relaksacyjne niż zdrowotne.

Mój mnie raczej "zmywa z pokładu" niż relaksuje (mówię o tych masażach z dysz) :lol:

 

Czy można później (po ułożeniu kafelków) w miejsce baterii wstawić panel czy też wymaga to kucia?

Podpięcia do panela były zupełnie inne niż do baterii, dużo wyżej. Przynajmniej u mnie, ale myślę,że w innych podobnie.

Niestety, wymagałoby to więc kucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...