Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o panelach prysznicowych, panel prysznicowy, panele


anka5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie mam panela, ale korzystam z deszczownicy Deante. Też była "dziwnie" tania :wink: Teraz bym ją wymienił na jakiś model z zabezpieczeniem antykamieniowym, bo trzeba ją często czyścić. Tak więc uważam, że za jakość trzeba płacić. Proponuję przyjrzeć się obu modelom i wybrać bardziej funkcjonalny, trwały, lepiej wykonany...niekoniecznie tańszy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witajcie !

 

Posiadamy aktualnie w sprzedaży w naprawde rewelacyjnej cenie panel prysznicowy imperial, co ciekawe jeśli uda się nam zebrać większą ilość kupujących - cena zostanie obniżona - a wszyscy zapłacą to najniższą ''zbitą'' :) cenę...

 

jeśli macie jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu zarówno na forum jak i przez formularz kontaktowy na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 weeks później...
  • 6 months później...
  • 4 years później...

Witam,

 

chcemy kupić panel prysznicowy do łazienki. Interesuje nas względnie nowoczesne wzornictwo, ale bez udziwnień. Hydromasaże są zbędne, choc widzę, że są standardem i generalnie trudno dobrać coś bez nich.

 

Polecano nam firmę KLUDI. Ceny zestawu to około 1200 zł.

 

Szukając na własną rękę znaleźliśmy polską firmę Silla i tutaj pojawia się zasadnicze pytanie. Podoba się nam taki zestaw - http://silla.pl/pl/natryski/58-panel-prysznicowy-9832-bialy.html

 

- czy ktoś z Was zetknął się z firmą Silla?

- jak w użytkowaniu sprawdza się panel prysznicowy z białego aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Witam. zamierzam zalozyc sobie panel prysznicowy z termostatem przy termie gazowej junkers wrdp11-2 podobno wspolpracuje z bateriami termostatycznymi....

 

znalazlem cos co mi sie spodobalo i cenowo tez tanio tylko nigdzie nie moge znalezc opinii na temat tego natrysku oraz jakiej firmy on jest.

 

tak to wyglada http://www.stylowalazienka.pl/hydromasaz_panele_prysznicowe?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2016-07&utm_content=3233#nclid=fa61b42944906c8237d426e5d1b513bc dodam ze na allegro jest za 799pln.

 

Pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej, poszukuję dobrego panela prysznicowego :-) Ma ktoś może coś sprawdzonego lub polecanego?

 

TAk. Ja po remoncie kupiłam panel Silla z systemem antykamień i muszę powiedzieć, że ten system, choć początkowo nie wiedziałam, że coś takiego jest, to była najlepsza decyzja w moim życiu. SKończyło się drapanie tych nieestetycznych śladów kamienia. Sam panel jakościowo też wydaje się całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...