Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PROBLEM Z ARAN?ACJ? WN?TRZ?-POMOG?


Kasiorek

Recommended Posts

Gosia, masz rewelacyjną pamięć:eek: ;)

 

Muszę zrobić porządek w moim albumie na onecie, ale póki co znalazłam taką w całkiem przystępnej cenie

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/78553697d153df3c667626406749f477,10,19,0.jpg

 

tutaj link do tej tapety:

 

http://dekoracje.domosfera.pl/tapeta-grand-360205-p-6623.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

najlepiej jak wyślę zdjęcie, tylko jutro wieczorem ok 20t ej.

Napisze cos więcej skoro pojawił sie odzew, nie chciałam po prostu pytać o zbyt duzo.

Więc pokój ma wymiary 2.5* 4.5 . Na dłuższej ścianie, na przeciw wejścia są okna (2 dosć duże + 1 balkonowe) od strony południowej, Więc jest bardzo widny.

Na przeciwko okien przy dłuższej ścianie, chciałam ustawić cos do siedzenia - to sie okaże dopiero jak wysle zdjecia, ale myslę, że najlepsza byłaby kanapa narożna, ale chciałam również jakś fotel i ławę. I mam problem, bo bez sensu będzie jak kanapa będzie sobie stała sama , a gdzies tam 1 fotel z ławą, albo ława z kanapą, a ten 1 fotel to jakby sie z księżyca urwał, znowu 2 fotele + rogówka to już za dużo...rozważałam też tradycyjny model kanapa zwykła + 2 fotele (oczywiście małe) + jakis stoliczek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d. ale ten pokój jest tak jakoś beznadziejnie nieustawny, ze to by dziwnie wyglądało??? W ogóle to nic nie wiem jak mam ustawić, nawet dla kwiatów miejsca nie moge znaleźć. Więc ja wyślę zdjęcia i wtedy czekam na propozycje. Napisałam tylko o wypoczynku, ale półeczki tez bedę zmieniać, ale to juz mniejszy problem.

Ten pokój ma byc zrobiony jako pokój dla znajomych, którzy wpadna na kawę. Z tegopokoju mam tez przejście do drugiego( na poddaszu) gdzie śpię i pracuję.

O dziwo całkiem niechcący udało mi sie tam wpasować biurko w miejsce w którym bym niegy nie pomyślała, że będzie pasować, a okazało sie doskonałe.

Jeśli chodzi o kolorki mebli do siedzenia, to wybiore pewnie cos w odcieniach cappuccino., uwielbiam takie kolory, na nich znam sie lepiej, przy aranżacji przestrzennej wymiekam! Więc, jak juz moje zdjecie sie pojawi, to można pisać sobie krytykować co sie komu podoba. Tak, żeby było O.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to jeszce c.d. więc

kolory to juz wiadomo, pokój generalnie jest tylko dla mnie, mieszkam w duzym domu z rodziacami, ale góre ja zajmuje, więc generalnie mam gdzie co położyć, tylko chciałam, żeby ten nieustawny pokój stał się ciekawym, pokojem do przyjmowania gości, tak, żeby moznabyło sobie spokojnie usiąść, meble poustawiane tak, żeby sie swobodnie poruszać ,

kna-jesli chiodzi o ich wystrój to mam rolety oliwkowe Takie przytwierdzane do okien, firany jasny beż długość troche za parapet, pogniecione(ale takie sa), rama srebrna, metalowa, drzwi sa białe z szybą( ale o nie bym sie nie martwiła), futryna okien tez biała. Wykładzina dywanowa jasno-beżowa, wełniana, supełkowa. (nią tez sie prosze nie martwić, za jakis czas zamierzam połozyć drewniana podłogę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyldo,

 

poskładaj to w logiczną całość:

 

książki pochowane w biurku

 

A biurko w którym pokoju? Nie masz żadnych książek do czytania dla przyjemności? Albumów fotograficznych? Kolekcji gazet?

 

Na dłuższej ścianie, na przeciw wejścia są okna (2 dosć duże + 1 balkonowe) od strony południowej,
Z tego pokoju mam tez przejście do drugiego( na poddaszu) gdzie śpię i pracuję.

Ile miejsca zajmują te okna? Ile zostaje po bokach? To samo ad drzwi - ile miejsca zostaje po ich bokach? Czy to drzwi na korytarz? Gdzie jest przejście do gabineto-sypialni?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Gość Pepeg z Gumy
Krycho,

to że pokój ma być minimalistyczny, nie oznacza, że możemy cokolwiek podpowiedzieć, niemając żadnych informacji nt. tego, co w nim ma być :o

Jak minimalistyczny, to nic nie powinno w nim być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam wszystkich.

Czy może mi ktoś pomóc z umeblowaniem takiego pokoju?

http://img340.imageshack.us/img340/7338/duzypokoj.jpg

 

Mam 2 pokojowe mieszkanie i ten pokój mnie przerasta - wygląda jak korytarz - długi i wąski. Jedyny plus to ładny widok z 4 piętra.

Nie mam pomysłu ani na kolorystykę, ani na umeblowanie oprócz obowiązkowego tv i czegoś do spania.

 

PS. Dużo ludzi w blokach ma takie niefortunne pokoje więc jak ktoś zrobi jakąś ładną wizualizację to pewnie ucieszy miliony bo niestety większość projektów jest na duże przestronne wnętrza.

 

Z góry dziękuję za wszystkie pomysły. :)

Edytowane przez gulon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Remontuję właśnie pokój. Na razie nie będzie w nim nic oprócz dywanu i firanek. Pokój będzie raczej nieużywany. Firanki już mam i dywan też. Docelowo w pierwszej kolejności trafi tam stary wypoczynek z salonu. Kolor wypoczynku to czerwony bez żadnych wzorów z poduchami w kremie, dywan będzie kremowy bez wzorów a firana biała w kwiaty. Zastanawiam się nad kolorem ścian. Najbardziej widziałby mi się krem na ścianach ale kremowe mam ściany w holu i na schodach takie nawiązanie do kolorów w salonie. Myślałam o pomarańczowym bo mam tam pomarańczową roletę ale jak potem wstawię czerwony wypoczynek to może być trochę masakra. Następny kolor to żółty ale nie przepadam za żółcią!!! Macie jakieś pomysły? dołączam zdjęcie wypoczynku, widać nawet kawałek dywanu.

IMG_2571.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak 3 ściany na beż a jedną ścianę wytapetować np. czarna tapetą w jakieś białe wzory? (albo czarną w bezowe). jeżeli ściany nie będą białe to firanki też zmieniłabym z białych na bez/ecrue albo takie tiulowe czerwono czarne.

inne rozwiązanie to zestawienie beżów i czerwieni z granatem (zamiast czarnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Witam!! A może ktos mi pomoże bo mam problem jak urządzic moja przyszłą łazienkę chcąc mieć w niej wannę i prysznic oraz sedes i bidet .Wymiary łazienki to długość 255cm a szerokosc 260cm. A kolejnym problemem jest to, jak ułożyć kafelki w tej łazience. Łazienkę chcę mieć czarno-białą, i chcę żeby to miało ręce i nogi, może ktoś zdolny z was mógłby mi pomóc???????? Byłabym bardzo wdzięczna:).A i jeszcze co do łazienki to nie ma ona okna , e wejście jest na jej szerokości i jest 60cm od ściany prostopadłej .Szerokośc drzwi to 80cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...