Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


poziomka_a

Recommended Posts

Czytam, czytam i zastanawiam sie, czy moge sie do Was dopisac?

Gdyz... mieszkam obecnie w miescie, i zanim zamieszkam na wsi, minie jednak troszke czasu. Co jak sadze, nie wykluczy mnie z... bycia w klubie?

Kocham las i zycie na wsi

Mam juz serdecznie dosc - miasta!! Dla mnie to koszmar!

Mam juz - kawalek swojego globu ziemskiego; czyli dzialeczke!

 

http://img366.imageshack.us/img366/1403/img4935ob6.jpg

http://img296.imageshack.us/img296/8316/mhdc5bbelaznowidokzgc3bnl3.jpg

Z zainteresowaniem czytac bede Wasz watek, aby choc przez moment "pobyc" w miejscu, gdzie... ciotki, wscibskie sasiadki, musza o wszyskim wiedziec :) a takze o codziennych zmaganiach - zycia wiejskiego :)

 

Pozdrawiam.

Przyszla mieszkanka - wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 679
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pomysl! Skoro tak zachwyceni jestesmy wiejskim zyciem, tooo... zrobmy konkurs na ladne zimowe zdjatko - moze byc piekne osniezone pole, ma swoje uroki, czyz nie? alboo ... swiateczny wystroj ogrodu/wejscia do domu, okien...?

Jesli moj pomysl, wyda sie "dziwaczny", to prosze nie krytykowac; tylko dyskretnie przemilczec,ok?

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Gratuluję udanego wstawienia zdjęcia i od razu podwójnego :)

 

Witam, jestem nowa i już nie moge się doczekac przeprowadzki na wieś! Urodziłam się w mieście (Wrocław), pięknym, ale jak to w mieście - ciasno, brudno i śmierdzi po prostu.

 

Działkę kupilismy 3 lata temu jako lokatę małego kapitału, a teraz wobec szalonych cen mieszkań, pałętania się po różnych kawalerkach itd. jestesmy zmuszeni hehe wybudować dom. Och jak wspaniale! Pozdrawiam wszystkich wieśniaków i lecę kupić kalosze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego wstawienia zdjęcia i od razu podwójnego :)

 

A widzisz Ulkoszpulko? Jakbyś zamiast pisać posta, napisała do Poziomki na priv, mogłaby tego drugiego usunąć, a teraz jest już zablokowany :p

 

Ale nic straconego :)

 

Poziomka, kliknij w przycisk "zmień" i możesz wstawić inne zdjęcie :)

 

Aha, Ula. Gratuluję działki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...