Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


poziomka_a

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 679
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hmmm... Czyżbyś wybierała się do kraju na P.?

sosenko co to za enigma? Na co sie wybieram...? Oswiec mnie prosze, nie dosc, ze jestem za woda :-? to wygladna na to, ze i lataaa za murzynami :lol:

Wybieram sie a jakze, na dobre polskie jedzonko!! :p

 

doupser, udusze Ciebie ! Miej listosc, prosze! :wink:

Jedynie pozazdroscic udanego urodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyżbyś wybierała się do kraju na P.?

sosenko co to za enigma? Na co sie wybieram...? Oswiec mnie prosze, nie dosc, ze jestem za woda :-? to wygladna na to, ze i lataaa za murzynami :lol:

Wybieram sie a jakze, na dobre polskie jedzonko!!

 

A w jakim kraju będziesz to jedzonko polskie jadła? Czy nie w Polsce? :wink: :lol:

Jak będziesz niedaleko, to zapraszam na kawę, albo i coś jeszcze... np. ciasto... :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyżbyś wybierała się do kraju na P.?

sosenko co to za enigma? Na co sie wybieram...? Oswiec mnie prosze, nie dosc, ze jestem za woda :-? to wygladna na to, ze i lataaa za murzynami :lol:

Wybieram sie a jakze, na dobre polskie jedzonko!!

 

A w jakim kraju będziesz to jedzonko polskie jadła? Czy nie w Polsce? :wink: :lol:

Jak będziesz niedaleko, to zapraszam na kawę, albo i coś jeszcze... np. ciasto... :D 8)

JA BYM CHCIAL NA KAWE;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyżbyś wybierała się do kraju na P.?

sosenko co to za enigma? Na co sie wybieram...? Oswiec mnie prosze, nie dosc, ze jestem za woda :-? to wygladna na to, ze i lataaa za murzynami :lol:

Wybieram sie a jakze, na dobre polskie jedzonko!!

 

A w jakim kraju będziesz to jedzonko polskie jadła? Czy nie w Polsce? :wink: :lol:

Jak będziesz niedaleko, to zapraszam na kawę, albo i coś jeszcze... np. ciasto... :D 8)

JA BYM CHCIAL NA KAWE;-))

 

Daj znać, o której wstawić wodę! :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz!

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/45/A_small_cup_of_coffee.JPG/300px-A_small_cup_of_coffee.JPG

 

Mam nadzieję, że przyda się z samego rana! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dluzszej przerwie...

Ciesze sie ze cos sie dzieje na tym forum i podziwiam aktywnosc DPS .Gratulacje!

U mnie w koncu cos ruszylo. Po grzecznym pozegnaniu sie z ekipa ktora miala niezrozumiale dla mnie problemy z lawami (roznica w poziomie ok 40 cm) wzialem tydzien urlopu i razem z sasiadem postawilismy sciany fundamentowe na tyle prosto ze samego mnie to zaskoczylo :D Na naprawe szkod po "fachowcach" wydalem 2 000zl . Dobrze ze poza mala zaliczka na materialy nic im nie zaplacilem. Zdazyli zrobic jeszcze fundament pod garaż wiec jakos mi sie to zbilansowalo, ale ten czas....

Mam juz nowa ekipe .

Wczoraj ruszyly prace nad scianami wiec postep jest. Juz doczekac sie nie moge kiedy na swoim tarasie kawke sobie spozyje.

Tymczasem pojawily sie u mnie grzyby i to nie byle jakie: prawdziweczki, kozaki. Ostatnio sasiadka przemaszerowala z nareczem dorodnych borowikow obok mnie pracujacego w pocie czola nad wznoszeniem fundametow i rzekla: "To wszystko z pana dzialki" cos we mnie zabulgotalo i odpowiedzialem:"smacznego" Wiele mnie to kosztowalo :-?

Kolejny powod przyspieszenia prac budowlanych he he.

Pozdrawiam i obiecuje rzucic jakims zdjeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dluzszej przerwie...

Ciesze sie ze cos sie dzieje na tym forum i podziwiam aktywnosc DPS .Gratulacje!

U mnie w koncu cos ruszylo. Po grzecznym pozegnaniu sie z ekipa ktora miala niezrozumiale dla mnie problemy z lawami (roznica w poziomie ok 40 cm) wzialem tydzien urlopu i razem z sasiadem postawilismy sciany fundamentowe na tyle prosto ze samego mnie to zaskoczylo :D Na naprawe szkod po "fachowcach" wydalem 2 000zl . Dobrze ze poza mala zaliczka na materialy nic im nie zaplacilem. Zdazyli zrobic jeszcze fundament pod garaż wiec jakos mi sie to zbilansowalo, ale ten czas....

Mam juz nowa ekipe .

Wczoraj ruszyly prace nad scianami wiec postep jest. Juz doczekac sie nie moge kiedy na swoim tarasie kawke sobie spozyje.

Tymczasem pojawily sie u mnie grzyby i to nie byle jakie: prawdziweczki, kozaki. Ostatnio sasiadka przemaszerowala z nareczem dorodnych borowikow obok mnie pracujacego w pocie czola nad wznoszeniem fundametow i rzekla: "To wszystko z pana dzialki" cos we mnie zabulgotalo i odpowiedzialem:"smacznego" Wiele mnie to kosztowalo :-?

Kolejny powod przyspieszenia prac budowlanych he he.

Pozdrawiam i obiecuje rzucic jakims zdjeciem.

 

O rany, fajnie, że jesteś i żyjesz! :D :D :D I co będzie z obiecaną kawą...? Chciałam z Tobą skonsultować parę pomysłów związanych z Twoją specjalnością, podobał mi się ten pomysł, który Ty podsunąłeś, a tymczasem przepadłeś... :( Przemyśl sprawę, umówmy się jakoś, postaram się upiec jakieś ciacho... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a propos smaka: na moim siedlisku pięknie w tym roku obrodziły brzoskwinie !

 

Ano właśnie... jak widac poniżej chyba nie mijałem się z prawdą:

http://dopuser.republika.pl/brzo1.jpg

 

http://dopuser.republika.pl/brzo3.jpg

 

Zapowiadają się smakowicie... poza tym też pieknie owocują jabłonie, gruszki i orzechy, nie wspominając o sliwkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dluzszej przerwie...

Witamy, witamy...

 

Po grzecznym pozegnaniu sie z ekipa ktora miala niezrozumiale dla mnie problemy z lawami (roznica w poziomie ok 40 cm)

No, no... niezłe osiągnięcie... czasami, niestety, trzeba to przeżyc by uwierzyc...

 

Tymczasem pojawily sie u mnie grzyby i to nie byle jakie: prawdziweczki, kozaki. Ostatnio sasiadka przemaszerowala z nareczem dorodnych borowikow...

Ja zbierałem u siebie na siedlisku kanie... pychota !

 

Wygląda na to, że jeszcze tylko sąsiad1964 nam zaginął... sąsiedzie, odbiór !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pokazały się takie dziwne jakieś grzybole...

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/4/4/3/25609492_d.jpg

wie ktos jak to się zwie? Poki co dostały robocza nazwę "Kosmiczne Jaja"

A może to inwazja z kosmosu??? :o

 

Mhm... a jakieś wielometrowe wygniecione kręgi (i inne figury geometryczne) w łanach zboża nie pojawiły się gdzieś ostatnio w Twoich okolicach ? Jeśli tak to poważna sprawa...

 

I czy te kosmiczne jaja wydzielają zapach psującego się mięsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś waść w temacie... śmierdzą a i owszem a i padliną. Czyżby to jednak inwazja ???

 

Oj, niedobrze, niedobrze... nie chcę nikogo straszyc, ale - niestety - masz rację... to inwazja !... i to z daleka !!!

 

Osoby o wysokiej wrażliwości na bodźce wzrokowe proszone są o nieoglądanie następnych fotek ! http://www.ppa.pl/forum_ppa/smileys/icon_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...