Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


poziomka_a

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 679
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To gdzie mieszkasz skoro jest 3 km do... wioski? W srodku lasu? Zreszta coz to jest 3 km? Spacerkiem w piekna sloneczna pogode wraz z szumem drzew i falujacych zboz w akompaniamencie ptasich treli ...przejsc mozna z przyjemnoscia i 10 km, zrywajac po drodze polne kwiaty, ktore pozniej w glinianym dzbanie lub sloju, stac beda na debowym stole i ozdabiac izdebke i co czas jakis przywolujac wspomnienie mile spedzonych chwil.

 

Fajnie jest też po dwudniowej zamieci, kiedy tylko gałęzie drzew wskazują, gdzie tu była droga, światła nie ma , bo juz pierwszego dnia wiatr zerwał linię, a pogotowie energetyczne nie ma jak dojechać. Świeczki włlaśnie się kończą, a mrok przychodzi zaraz po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mieszkasz skoro jest 3 km do... wioski? W srodku lasu? Zreszta coz to jest 3 km? Spacerkiem w piekna sloneczna pogode wraz z szumem drzew i falujacych zboz w akompaniamencie ptasich treli ...przejsc mozna z przyjemnoscia i 10 km, zrywajac po drodze polne kwiaty, ktore pozniej w glinianym dzbanie lub sloju, stac beda na debowym stole i ozdabiac izdebke i co czas jakis przywolujac wspomnienie mile spedzonych chwil.

 

:D :D Do lasu mam 200 m, a mieszkam na tak zwanej "kolonii". Do najbliższego sąsiada mam kilometr. Wokół pola i łąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni rozumiem Twoją zazdrość. Ja mieszczuch z dziada pradziada pokochałem to miejsce i tę chałupę. Obecnie trwa wykańczanie i równolegle przeprowadzka. Przeżywamy trudne chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilabym sobie gumowe buty i bloto mi wcale nie straszne :) oj, bylabym wtedy szczesliwa, oj, bylaaaa ;)

A tak, nawet w zimie nie potrzebuje kozakow, gdyz w miescie snieg zgarniety a do tego posypane sola, tak ze jezdnia i chodniki "przechodne" suchutko, choc po bokach zwaly sniegu i kto mi powie, ze to jest atrakcyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śiegu ostatnimi laty na Mazurach mało, ale gmina odśnieża. Ja tylko muszę swoje 50 m sam łopatą. :evil: Raz to robiłem. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz mam z sieci , podciągnięty już pod dom . Pierwsze mieliśmy ogrzewać gazem , ale boimy się że rachunki by nas zjadły .

 

Z tego co widzę, to dom masz bardzo dobrze i ładnie wykończony. Moje gratulacje! :D Co do kosztów, to najtaniej wychodzi ogrzewanie miałem, ale w twoim wypadku i gaz się sprawdzi. Jaką masz powierzchnię do ogrzewania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...