Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


poziomka_a

Recommended Posts

Pytałam o te wilki, bo według dostępnych mi informacji (ale jestem ideologicznie bliżej PROP niz hodowców owiec) narasta problem tworzenia się watah mieszańców - to jest zdziczałych psów. Sa szalenie agresywne i nie mają naturalnego dla dzikich zwierząt lęków przed człowiekiem. A wszystko zwala się na wilki. ...

 

no własnie ... psy zagryzaja biedne łowiecki ...

a wszystko zwala sie na wilki ...:(

http://www.axent.friko.pl/index_pliki/preview_picture4.jpg

na zjeciu wyraźnie przeciez widac, ze wilki bieszczadzkie sa zabawowe i wesołe ... z owieckami graja berka, ... albo to jakas forma gimnastyki jest ...

zreszta ... sam nie wiem :-?

ale widac wyraznie ... po minie, ze złych zamiarów nie maja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 679
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak znam życie, to pójdzie to na wykup myśliwych dewizowych albo jakichś kasowych krajowych partaczy i niewiele to da - no może poza wybiciem co najdorodniejszych sztuk .

 

Myśliwi robią selekcję usuwając najsłabsze sztuki. Tylko dlaczego u nich na śącianach wiszą najdorodniejsze rogi? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komturze, jak się wyniesiesz w mazurskie puszcze, to tez Ci się realia zoologiczne zmienią. :wink:

 

A zdjęcia nie rozumiem. To jest jakiś fotomontażowy żart czy też wyjątkowe ujęcie? Bo jeżeli wyjątkowe ujęcie - to jak udało sie je zrobić i dlaczego wszyskie owce spokojnie sie pasą? No chyba że owce są takie głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mazurach chyba wilków nie ma. Są łosie, sarny, jelenie, zające, orły, kruki, bociany i wiele, wiele innych. Sarny objadły mi ziną kore z jednej jabłonki, zające lub sarny niewielkiego świerka zjadły. Trudno. Wolę żyć w przyjaźni z naturą i ponosić koszty. A chyba można ubezpieczyć owce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed momentem radio ogłosiło wiadomość

zastrzelono własnie dwa wilki ... dwa z czterech- na które zgodził sie ministr ...

wyszacowano szody jakie zrobiły - padła kwota 190 000 PLN ...

ten na zdjeciu tu - to jest wilk - zabawowicz

tego minister nie da zastrzelic ... bo jest grzeczny ...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abromba, toż to żart 8) i do tego ekstra :lol:

 

Hodowcy - hodowcami, ale ludzie, którzy nie mają z nimi nic wspólnego też mają problem z wilkami 8)

 

No widzisz Majka, tylko ja zawsze do wszystkiego bardzo serio podchodzę - ku uciesze Abromba.

Analizowałam to zdjęcie długo i namiętnie i b. mało prawdopodobne mi sie wydało, że jest autentyczne - ale że temat powazny to zaczęłam się zastanawiać, czy to nie jakieś unikatowe ujęcie na miarę "Lekcji zabijania" Gudzowatego - czyli na I miejsce World Press Foto....

 

Tylko wiedzy o łatwości nabierania mnie proszę nie wykorzystywać ! :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...