Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - dziennik Nika.j


Recommended Posts

A propo labradorów, niedawno znalazłam tę stronę i serce mi się ścisnęło, jak byśmy mieli wybudowany dom z pewnością bym adoptowała. Jednak w chwili obecnej w wynajmowanym 37m2 mieszkaniu drugi pies to koszmar. Może ktoś stąd zainteresuje się tymi suniami:

 

 

http://www.ojej.pl/slaskie/Katowice/Zwierzeta/psy_i_koty/Oddam_za_darmo/ogloszenie_nr_214595.html

 

http://www.goldenretriever.pl/retrievery.htm#Adopcja

 

Może akurat znajdą właściciela wśród budujących domy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj niko :)

 

Pomysl z zamiana miejscami "Waszej" lazienki i garderoby wg mnie jest super - ja bym tylko jeszcze tak przemeblowala te lazienki (zmniejszyla prywatną?) zeby wanna byla w tej ogolnodostepnej. Jak corka bedzie chciała poleżeć w pachnacej pianie to będzie musiała biegac do Was? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak będziemy budować ten domek a czy na wiosne ? Bardzo bym chciał zobaczymy, my do was jesteśmy jeszcze w polu wygląda to tak:

działka kupiona też na wsi, za Gdańskiem mniejsz od waszej bo 1082 m2

mapka geodezyjna dla projektanta do odbioru do końca roku

uzbrojenie woda jest, prąd w trakcie realizacji a na w/tech gazowni czekam.

Projeku jeszcze nie kupiliśmy, chcemy wcześniej przeanalizować możliwość wszystkich zmiany z naszym projektantem.

Tak to wygląda,

Czy na pewno chcecie zrezygnować z zew kominka? Ja wybrałem ten projekt też dla niego, moi rodzice mają podobny i świetnie się przy nim siedzi w letnie wieczory polecam.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj niko :)

 

Pomysl z zamiana miejscami "Waszej" lazienki i garderoby wg mnie jest super - ja bym tylko jeszcze tak przemeblowala te lazienki (zmniejszyla prywatną?) zeby wanna byla w tej ogolnodostepnej. Jak corka bedzie chciała poleżeć w pachnacej pianie to będzie musiała biegac do Was? :)

 

Pozdrawiam

 

Witaj Olena,

tak właśnie mamy w planach zrobić wannę u córki a prysznic u nas no i pralnka też u nas. A co do zamiany naszej łazienki z garderobą to aż jesteśmy zdziwieni, że sami na to nie wpadliśmy. Niestety nie mamy dużego pomieszczenia gospodarczego i dlatego pralka będzie musiała stać w łazience.

Może jeszcze komuś coś przyjdzie na myśl to zapraszam. Chętnie wszystkie sugestie wysłuchamy a właściwie przeczytamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wbrat,

jeżeli chodzi o wycięcie w ścianie zewnętrznej w części jadalnej - to właśnie jest w naszym guście :D . Zostawimy je chociażby dla złamania tej prostoty, która wystąpiłaby po skasowaniu tego wycięcia. Poza tym stół przesunąłby się i byłoby mniej miejsca na przejście, a może nawet trzeba by było zrezygnować z tej ścianki między przedpokojem a salonem, a my mamy co do niej pewne plany projektowe. :D

 

 

 

 

 

1. Zrezygnowalbym z tego wyciecia w scianie zewnetrznej w czesci jadalnej - bedzie taniej, prosciej a moze i ladniej (choc to juz rzecz gustu) - przede wszystkim bardzo uprosci sie konstrukcja dachu, co odczuwalnie obnizy jego koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wbrat,

jeżeli chodzi o wycięcie w ścianie zewnętrznej w części jadalnej - to właśnie jest w naszym guście . Zostawimy je chociażby dla złamania tej prostoty, która wystąpiłaby po skasowaniu tego wycięcia. Poza tym stół przesunąłby się i byłoby mniej miejsca na przejście, a może nawet trzeba by było zrezygnować z tej ścianki między przedpokojem a salonem, a my mamy co do niej pewne plany projektowe.

 

Witam :).

 

Jesli wciecie jest w waszym guscie, to faktycznie nie usuwajcie. Ja mam u siebie wykusz, ktory pare osob radzilo mi usunac (koszty), ale nie przekonaly mnie i bardzo sie z tego ciesze - poki co wyglada super :). Tak wiec jesli jest to miejsce, ktore wam przypadlo do gustu, to trzeba je zostawic! 8). Ewentualnie moge jeszcze zaproponowac, zeby zrobic z niego cos takiego jak jest u mnie (zapraszam do mojego dziennika :wink: ) - wtedy miejsce na stol jest, a konstrukcja dachu nadal prosta. W zasadzie to ten wykusz u mnie de facto kosztowal tyle co jak by go nie bylo (no, potem dojda jeszcze okna). Ale generalnie nic nie narzucam - przyznam, ze troche mi nie pasuje jak to wyciecie wyglada z zewnatrz - tak jakos jakby nie pasowalo do pozostalej bryly. Najwazniejsze jednak, czy wam odpowiada - jesli tak, to nie ruszajcie go :)

 

A scianka miedzy przedpokojem a salonem wedlug mnie musi byc - ja bym sie dziwnie czul jak by kazda osoba pierwsze co widziala po wejsciu do domu to salon i... "salonowiczow" ;). Az jestem ciekaw jakie to plany macie wobec tej scianki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Cały czas myśle nad następującymi zmianami:

1. wydłużeniem garażu i przez to zamknięciem aż do okna pomieszczenia gospodarczego ścianką działową bo jak dla nas to obecne jest za małe.

2.przy okazji pojawił się pomysł wykorzystania całej "przedniej" części garażu na dwa samochody.

 

 

Co o tym myślisz? :roll:

 

ŁAZIENKI OBOK SIEBIE JASNE !!!

 

Pozdrawiam. Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...