Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ktoś już na forum pytał i taka odpowiedz padłą. Możesz w sumie dać fv, najwyżej odrzucą. Niczym nie ryzykujesz.

wiem ze niczym nie ryzykuje ale mam pewny budzet finansowy na ten rok i fajnie byloby go wykorzystac na material za ktory dostane na pewno zwrot.

reku bedzie mnie kosztowalo ok. 7 tys wiec jest troche Vatu. przeszukalem rozporzadzenie ministra i chyba reku moznaby tylko podciagnac pod: "urzadzenia do automatycznej regulacji i sterowania - wylacznie urzadzenia i zestawy urzadzen do automatycznej regulacji dostaw ciepla..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,a ja mam problem z kilkoma materialami, pomóżcie, bo juz sie pogubiłam.

Czy mogę odliczyć :

1. klinkier Natural Rosa symbol 23.30.10- 73.00 (to są płytki klinkierowe na taras)

2.klej 25kg elastyczny (do tych płytek)

3.spoina CERESIT CE40 clinkier 5kg (do tych płytek)

Zamek i wkładka do furtki chyba raczej nie wchodza do odliczenia, bo to nie jest związane z domem, mam rację??

Pomocy!!

AAAA czy podać cenę 1m 3879zł, bo zaraz będę skąłdac wniosek o zwrot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,a ja mam problem z kilkoma materialami, pomóżcie, bo juz sie pogubiłam.

Czy mogę odliczyć :

1. klinkier Natural Rosa symbol 23.30.10- 73.00 (to są płytki klinkierowe na taras)

2.klej 25kg elastyczny (do tych płytek)

3.spoina CERESIT CE40 clinkier 5kg (do tych płytek)

Zamek i wkładka do furtki chyba raczej nie wchodza do odliczenia, bo to nie jest związane z domem, mam rację??

Pomocy!!

AAAA czy podać cenę 1m 3879zł, bo zaraz będę skąłdac wniosek o zwrot ??

 

Wszystko do odliczenia, cena taka jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie, czy blat z umywalką odlany z corianu bądź staronu, bądź innego kompozytu - mogę odliczyć? :)

 

Mysle ze to zalezy co ci napiszą na fv- jesli np sama umywalka ( moze byc taka droga bo czemu nie?) to pewnie przyszłoby. Jesli napiszą ci ze umywalka wraz z blatem i dopisane corian to na bank nie- dóbr luksusowych nie mozna odliczać. Tak samo jak nie mozna granitu czy markuru( ale juz aglomarmur mozna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...