Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

2 ko?a, 1 ?lad i muchy w z?bach...


oorbus

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 386
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam i opisze prace renowacji b 20 ,bedzie to skladanka tj przód od m10 tylny wózek orginal tylko dorobiona skrzynia ładunkowa ponieważ nie było i podniesiona na ramie głównej o 10 cm a to tylko dlatego ze nie chcem mieć nadkoli wewnatrz , wszystko w zasadzie juz mam oprócz silnika który jest u kolegi na warsztacie i pomału zaczyna się remontować ,ale znajac życie to brak czasu pokrzyzuje plan skończenia ale to nic pomału i do sezonu 2008 napewno złoże moja maszyna ma byc sprawna i warczeć a więc nie upiekszam go i bedzie taki jakby był w ciagłej ekspluatacji ALE SIę WYPOCIłEM POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

witam,

 

widzę, że grono motonitów się rozrasta. pięknie, pięknie

szkoda, że po tylu latach dopiero....

właśnie miałem się wynosić z tego forum.

Budę zbudowałem, a nawet garaż...

może czasem coś skrobnę,

 

Trzymajcie się budujący bikerzy.

 

pozdrawiam

 

PS

sezon miałem do bani :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kilka miesięcy nabyliśmy cudo marki Jawa CZ 350. Na chodzie, ale w zimę będzie co przy niej robić. Ja w prawdzie nie mam prawka, ale pomarzyć mozna nie?

 

http://www.bexlab.pl/foto/IMG_2648_cz.jpg

 

A ten pan wozi mnie na wycieczki.

http://www.bexlab.pl/foto/IMG_2644_cz.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1,5 roku temu mieliśmy 2 kółka..

 

http://img155.imageshack.us/img155/2305/dsc00019kj6.jpg

 

Niestety musieliśmy poświęcić je na rzecz budowy..Ma nadzieję, że kiedyś wrócimy do tematu 8)

Faaajnie się śmigało 8)

 

A zaczynałam od MZ-ty w wieku...chyba 15 lat :wink: Dostałam od taty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie !

OObrus zalozyl temat i ciagnal go niezle przez 5 lat budowy az sie wybudowal z mizernym rezultatem szukajac kompanow do stworzenia klubu motocyklowego dla budowlancow...

Jestem na forum od niedawna. Motocyklami pasjonuje sie od dawna i dopiero w tym roku pasja przeszla na 2 plan, co nie znaczy ze nie jest wazna, czyli zaraz po budownictwie.

Jezdze starym scigaczem KAWASAKI ZX 900B NINJA z 1995 roku.

Teraz bede odwiedzal ten temat czesciej i zachecal ludzi do realizacji marzen - jesli ktos marzy o 2oo.

Poniewaz budujemy sie w srodku lasu z dala od asfaltu mysle czy w przyszlosci nie przyjdzie mi przesiasc sie na turystyczne enduro, no ale zobaczymy.

Pozdrawiam wszystkich jezdzacych i prosze dajcie znac skad jestescie i czy moze sa checi do zorganizowania I ogolnopolskiego zlotu dla budujacych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

OObrus zalozyl temat i ciagnal go niezle przez 5 lat budowy az sie wybudowal z mizernym rezultatem szukajac kompanow do stworzenia klubu motocyklowego dla budowlancow...

Jestem na forum od niedawna. Motocyklami pasjonuje sie od dawna i dopiero w tym roku pasja przeszla na 2 plan, co nie znaczy ze nie jest wazna, czyli zaraz po budownictwie.

Jezdze starym scigaczem KAWASAKI ZX 900B NINJA z 1995 roku.

Teraz bede odwiedzal ten temat czesciej i zachecal ludzi do realizacji marzen - jesli ktos marzy o 2oo.

Poniewaz budujemy sie w srodku lasu z dala od asfaltu mysle czy w przyszlosci nie przyjdzie mi przesiasc sie na turystyczne enduro, no ale zobaczymy.

Pozdrawiam wszystkich jezdzacych i prosze dajcie znac skad jestescie i czy moze sa checi do zorganizowania I ogolnopolskiego zlotu dla budujacych ?

JESTEM CHETNY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! jest juz 2 chetnych, zobaczymy ile jeszcze motonitow dolaczy.

Ustalimy miejsce gdzies na srodku, aby kazdy mial podobna odleglosc.

Jak dobrze sie orietuje to mieszkasz w okolicach Krakowa - prawda ?

Na razie srodek wypada gdzies w okolichach Łodzi.

Ja mam motocykl jeszcze na chodzie wiec seson 2007 jeszcze nie zakonczony.

Pogoda - wspaniala jak na razie - oby tak do kwietania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

OObrus zalozyl temat i ciagnal go niezle przez 5 lat budowy az sie wybudowal z mizernym rezultatem szukajac kompanow do stworzenia klubu motocyklowego dla budowlancow...

Jestem na forum od niedawna. Motocyklami pasjonuje sie od dawna i dopiero w tym roku pasja przeszla na 2 plan, co nie znaczy ze nie jest wazna, czyli zaraz po budownictwie.

Jezdze starym scigaczem KAWASAKI ZX 900B NINJA z 1995 roku.

Teraz bede odwiedzal ten temat czesciej i zachecal ludzi do realizacji marzen - jesli ktos marzy o 2oo.

Poniewaz budujemy sie w srodku lasu z dala od asfaltu mysle czy w przyszlosci nie przyjdzie mi przesiasc sie na turystyczne enduro, ZAchwile jak dobrze pojdzie i kupie BMWGS 1200EML ,bede sprzedawal dotychczasowy BMW1150gs pelna opcja salon,moze sie skusisz (enduro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam troche w Lodzi troche w Plocku i jak buduje to w Krzeczowie kolo Wielunia (przyczepa kempingowa KIP 4 osobowa) :D

A to pomylilem sie - wiec spokojnie zlot mozemy przesunac bardziej na pn w okolice Ciechocinka - Włocławka.

Poza tym odkrylem ze jestesmy obaj lek. wet !! Dlaczego nie pojawiasz sie na zlotach Vetridersow ? w przyszlym roku w planach bedzie zlot na Mazurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety klubu jako takiego nie ma. Namawialem aby cos zrobic w tym kierunku jak to zorganizowali lekarze ludzccy, ale byly opinie ze nie ma co sie formalizowac bo to tylko klotnie sa i nieporozumienia....

Vetriders to po prostu lek. wet. motocyklisci ktorzy 1x na rok spotykaja sie na kameralnym zlocie organizowanym przez jednego z nas.

Pierwszy raz bylo w Gronowie kolo Świebodzina, pozniej w Górznie kolo Brodnicy w zeszlym roku w Ksiażu k Wałbrzycha w tym w Nedzy k Raciborza a w przyszlym sa plany ze na Mazurach.

Gdybys zaczal jezdzic na te zloty to i na Ciebie przyjdzie czas aby cos zorganizowac. Jak bede cos wiedzial o tym zlocie i do kogo mamy sie zglaszac to dam znac.

Konczylem wydzial w Olsztynie w 97 a obecnie jestem we Wroclawiu na spejalizacji z rozrodu zwierzat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...