Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

2 ko?a, 1 ?lad i muchy w z?bach...


oorbus

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 386
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

silnik ma większy niz w moim samochodzie :o ,maksymalna prędkoś 225 km/h, ale nie zamierzamy sprawdzac :lol:
Robia jeszcze takie malutkie samochodziki!!????????????? :o :D :D

Nie, robią teraz takie duże motocykle http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

to moj debiut na tym forum. W tym roku lub na pocz. przeszlego ruszamy z budowa (w zaleznosci od dlugosci formalnosci) a pasje mam ta co Wy - oczywiscie. Smigam sobie na komarku marki Harley Sportster 883 Low. Malutka sprytniutka maszynka. Moj maz smiga na Suzuni GSX750 R nio i ma jeszcze jedno dziecko, niekoniecznie moje, Yamaszke Royal Star Venture. Na niej to przejechalismy w zeszlym roku prawie cale Stany - a dokladnie szlakiem Route 66. Oczywiscie bylo BOSKO. Trzy tygodnie na moto, zmieniajace sie krajobrazy, przerozni ludzie, 13000 km w kolach.................

Teraz troche musimy odpuscic bo budowa, buuuuuuuu. Wiec w tym roku chyba Bieszczady, moze morze ?????

Pozdrawiam wszystkich budujacych (i nie tylko) motocyklistow :-)))

 

Ps. zanim kupilam HD chorowalam na burgmana 400, mniammmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety jestem tylko wożona. Nie sięgam za bardzo nogami do ziemi :oops: :lol: i poza tym jest taki cięzki , ze jakby mi sie wywrócił to bym go sama nie podniosła. No i prawko na motor trzeba by zrobic :roll:

No ale nawet siedząc tam z tyłu jest suuuuuuper :D .

Motor mamy dopiero od miesiąca ale już stało się tradycją że w każdy niedzielny poranek jedziemy do Kazimierza Dolnego na rynek i zamawiamy kawkę. Ludzi jest jeszcze mało,miasteczko powoli sie budzi, jest fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Dziewczyny co to wola być wozone :-))))

Odwagi !!! Wozic !!! - to dopiero jest frajda !!!!! Motocykle są przecież przeróżne i niski wzrost nie dyskwalifikuje zadnej z nas. Ja moze niska nie jestem ale raczej waga ze mnie lekka. A moj Hary waży ok 250 kg plus sakwy wypełnione po brzegi. Ze 300 chyba dzwigam ??? Ale tego sie nie czuje. Najwazniejsze, zeby srodek ciezkosci był nisko. Ot co !

A co do prawka - hmmmmmmmm, ciezka sprawa. Ja zdałam za 3 razem. Wpadki mialam takiego rodzaju, ze primo: nie postawilam egzaminacyjnej Yamahy na centralna nozke (jazdy mialam na innym modelu i tego technicznie nie opanowalam, a silowo nie dalam rady), sekundo: zapomnialam powiedziec, ze przed jazda nalezy sprawdzic napiecie lancucha napedowego. Nio i 2 razy wtopa. Za trzecim razem poszlo juz lekutko, nio a jazda po miescie to juz sam miod :-)) Tak wiec ZACHECAM wszyskie Kobitki :-)))

Ja bynajmniej juz sie wozic nie dam. I maz moj musi dostosowywac predkosc swojej Yamaszki do mnie i mojego Harego :-)))

Poza tym sama sobie ubieram moje moto co rowniez daje ogrom frajdy.

Pozdrowionka dla wszystkich motomaniaków.

 

Verunia

Z tym Kazimierzem to ZAZDROSZCZE :-))) Fajowka !!!! Rewelacyjne widoczki + klimacik miasteczka.......mniammmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie bardzo, ze dodalam Wam ciut odwagi :-))

Ja do pracy dojezdzalam kilka mies. 50 km w jedna strone. Czyli dziennie 100. O ile rano byla lodowka i liczylam na ciepelko z moich wydechow, to po 15 - bylo miodzio !!!! :-)))

I ja tez jezdzilam troche bez prawka co zwazywszy, ze jestem urzednikiem panstwowym, troche nie przystoi. Ale co tam........................

Zjazdy Amazonek są przynajmniej raz w roku. W tym bylo to 6-8 czerwca tak wiec jest gdzie jezdzic :-)) nie wspomne o tysiacu innych imprezach motocyklowych.

Ogolnie jest SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdroowka

Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...