Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

2 ko?a, 1 ?lad i muchy w z?bach...


oorbus

Recommended Posts

na Travel w środy o 21,oo jest filmowy reportaż o Route 66 .....Brytyjczyk kupuje Harleya i pokonuje cała słynną drogę 66 ....4560 km - 8 stanów - 3 stefy czasowe ....całkiem fajnie sie to ogląda :D Stany Zednoczone od innej strony 8)

powtórki są późno w nocy :wink:

 

Ew-ka !!!!

dzięki za info.

W 2007 przejechałam Route 66. Jechaliśmy z NY wiec wyszło prawie 13000 km. Niezapomniane przezycie !!!!!!!!!!!!!!!!! Jakby ktoś chciał przemierzyc Route 66 to służę radą i wskazówkami. My mieliśmy kilka dobrych i niedobrych map i załadowany motocykl. Droga często się gubi lub biegnie kilkoma "korytami" dlatego chyba każdego czekają nawrotki i błądzenie, nio ale zalezy to od desperacji ;-)) wszak zawsze mozna pojechać highwayem .

 

Pozdrawiam Wszystkich

byle do wiosny.....raz, ze moj Sporciak ujrzy swiatło dzienne, a dwa-ruszam dalej z budową...............

cudownie ....to nasze kolejne marzenie :lol: może kiedyś sie spełni :wink:

o tych wpadkach z drogą było w filmie -bohater tez błądził :wink:

Mam nadzieje ,że spotkamy sie kiedys na trasie to opowiesz mi wszystko dokładnie .....wszak mieszkamy w tym samym woj... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 386
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja tyz :D

Wyprowadziłam z garazu (wreszcie snieg mi stopnial pod garazem i o dziwo jest SUCHO), odpaliłam (Boszeeeeeee, jak to brzmi !!!!!!) i zrobiłam pierwsza polerkę chromow :)

Jednak nigdzie sie nie ruszam, bo 1. łachy sniegu tkwia wszedzie. 2. masa piachu na drogach po zimie 3. temp. 5 st. to dla mnie za malo :roll:

Nio ale mysle, ze juz wkrótce...................

Plan nr 1 na wiosenke - wymiana oleju i filtra !!!!!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przedstawię mojego Sporta

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/R_FwE6lpObFvqcA9IBp63A?authkey=oMDHXn0kqAA&feat=directlink

 

Ostatnio zamontowałam siodło z oparciem :D (kupe kasy kosztowało ale to inwestycja w moj kregoslup) i do gmola przymocowalam zapiecie na kask. Poza tym dokupiłam ale jeszcze lezy w kartonie nowy cover na przekładnie i filtr powietrza. Troche ciepła i je zmienie :lol: .............ale bedzie boski :D

Pozdrawiam wszystkich nawiedzonych jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na swoj profil i tam wklej w emblemacie adres do swojego zdjecia.

Zeby nadawalo sie do wklejenia musi miec rozmiar 150x150 pikseli i nie wiecej jak 6kB no i musisz je umiescic w jakims webalbumie - ja mam w picasie.

Moze cos pominelam, ale tak mi cos gra ?

 

Powodzenia

pozdroowka

a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...