Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

2 ko?a, 1 ?lad i muchy w z?bach...


oorbus

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 386
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ziaba!

też tęsknie do słoneczka:)

O widze,ze wsrod budujacych sa tez "normalni "ludzie.ja tez nie moge doczekac sie ciepelka zeby zdjac blaszke z nad glowy.dzisiaj bylo ok.13 st.c. w powietrzu czuc bylo wiosne i cos jeszcze ,ze az zapominalo sie o projektach ,suporeksach,dachowkach i tych innych dziwnych rzeczach ktorymim czlowiek zyje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chciałam tylko oznajmić , że zapałałam wyjątkowym pożądaniem posiadania Yamahy XJR 1300 koniecznie w kolorze niebieskim.

Moja SR'ka jest bowiem taka blue'ściasta..

Od biedy mogę pojeździć na Yamaha FZS1000 FAZER.. nawet czerwoniastej. :lol:

 

Pomarzyć dobra rzecz.

Czasami marzenia się spełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło .. :lol:

 

A jak ładnie ustępują miejsca, ile wybaczają kierowcy płci brzydkiej... 8)

 

Mnie poznać po charakterystycznym pozdrowieniu (robię "zajączki" palcami lewej ręki )ciężko wychodzi w rękawicach, ale letnią porą śmiesznie wygląda jak inny brachu zagląda z ciekawością pod ..he he ..kask..i ze zdziwieniem odkrywa :o że to baba....Oj książki pisać mi przyjdzie na stare lata.''Wpływ płci na kulturę jazdy motorem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaba!!

aleś przywaliła!!

jasny gwint - xjr to jedno z moich marzeń, szczególnie w malowaniu king replika. i to odejscie.... mhhhh, palce lizać

no i chylę czoła bo to bestia :evil: raczej dla wiedzących o co w tym chodzi.

 

niestety nie mam czasu sie zajac moja kawcią. śpi biedactwo w szopce i czeka na nowy laczek tylnu i zadupek.:)

 

pozdrawiam.

oorbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao 8)

 

Dopisze sie do Was choc nie jestem pewien czy mnie bedziecie chcieli, piszecie tutaj o takich dziwnych maszynach ze az strach, ja juz za stary jestem na wariowanie :cry:

 

A poza tym moja babcia mowila: "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" wiec troche z przymusu i troche z wygody przestawilem sie na scuterek bo jezdze codziennie do pracy. (tu gdzie mieszkam jezdzi sie caly rok)

 

Pozdrowienia dla wszystkich zapalencow :) :D :lol:

 

ps. Valentino udupcyl Honde a Ducati pobilo rekord predkosci - 347.5 km/h tylko ja jak ten http://www.ciaorzym.com/inne/ZB_ELE1.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Filips...he he ja stary dinosaur pomykałam nie tak dawno śliczną czerwoniutką "Osą" rocznik 1964.

Z lubością wspominam czasy pantofelków i koszyczka z tyłu.

A Osa szła bez problemów 110..eh..wspominki..

 

Skutery są debeściarskie. Zwłaszcza w tak wrednym mieście jak moje..

No i problem mini spódniczki jest nie kwestionowanym plusem. :lol:

Pozdrawiam ziabiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej filipsie!

jasne , że skuterki szanujemy! wkońcu, to też dwa koła, a nie puszka.

a u nas się tyle tego ostatnio pojawiło! i dobrze, bo dosiada te " piździki";)

głównie młodzież, niech się uczą jeździć, co by sobie łagodnie na większe sprzęty przechodzić.

 

pozdrawiam oorbaniasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...