Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do bajkowego domu w Światełku


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 272
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chyba najmilsze na forum jest to, że spotykamy dobre duchy, na przykład zakładające komentarze do dzienników. Ciekawe ilu już nowicjuszom pomogła nasza Ansi?

A przy okazji bajań świętokrzyskich, AnSi - wielkie dzięki za wsparcie także moich zmagań z własną pamiecią i klawiaturą. :D :D :D

 

Hancio i Adasiu, nie jesteście osamotnieni, w doborze solidnych (puk, puk) i tanich (puk, puk,puk) ekip budujących, czego Wam nadal życzę.

 

tomasz z innej bajki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wilcza Ty tak ładnie o mnie piszesz :oops: a ja do Waszych bajkowych opowieści tylko tak trochę pasuję, no bo...ja to raczej taka wróżka na miotle, którą dorośli niegrzeczne dzieci straszą :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOO :o :oops: :oops: :D :D Wilcza dzięki! Ale co teraz? Dziękuję wszystkim za wizytę w naszym bajkowym Światełku i zapraszam jeszcze. Coraz wcześniej robi się ciemno, mogę więc wreszcie posiedzieć przy kompie i cokolwiek innego przeczytać, niż tylko Wymianę doświadczeń, bo decyzję trzeba podjąć już, już... I będę pisać - może już bardziej szczegółowo na bieżąco. No i powklejam jeszcze trochę fotek z tego naprawdę magicznego miejsca :lol: A wszystkich, którzy "zabłądzą w te strony" zapraszamy w nasze skromne progi :D :D Zdjęcia ani w połowie nie oddają klimatu, który tam panuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOO :o :oops: :oops: :D :D Wilcza dzięki! Ale co teraz?

 

Nic trudnego, wilcza wykasuje swój post, a Ty adamanie swój i będzie po kłopocie :) :) No, chłopaki...do roboty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałam dziennik, byłam pod bardzooo duzym wrazeniem. Tym bardziej że chyba na tzw." bratnią duszę " trafiło! :D Bardzo podobny typ poszukiwania działki i oczywiście ta JEDNA JEDYNA..W otulinie lasu ( w moim wypadku Puszczy!) A wszędzie blisko! Sprwdzona, rzetwlna i conajwazniejsz NIEDROGA ekipa, dom powstał w niecałe dwa miesiące!! Piękna okolica( bajeczki takie!) moc pracy własnej, ogromna chęć zamieszkania w nowym domui życie zgodne z rytmem życia przyrody....

 

Proszę pisz sukcesywnie, systematycznie. :D Jestem przekonana że będzie się tam mieszkało REWELACYJNIE!!! Domek ma taką czystą formę czyli zgrabny o nie przekombinowanej architekturze. Wspaniale wpasowuje się w krajobraz otoczenia!!!

 

Czekam na dalsze relacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Bajkowego Dziennika bije jakieś takie ciepełko...

Jak sobie czytałam, to tak jakby łagodny, miły głos czytał to wszystko (może moja podświadomość ma taki seksowny głosik? http://www.gifygg.com/gifs/gifs/890drapanie.gif )

Działka faktycznie bardzo prześliczna. Dom zgrabny i elegancki a przytulny. Zastanawiają mnie tylk dwie rzeczy: ciekawa jestem jaki macie rozkład pomieszczeń - dałoby radę pokazać rzuty? Bo dom nie jest z tych wielkich, a Was tam mrowie a mrowie będzie mieszkać :D

A po drugie, bo jakoś nie zakumałam: czy Wasi znajomi zdecydowali się też na działkę, czy koleżanka jednak nie usłyszała szeptu Waszych drzew?

Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Bo to będzie bardzo Ważny Rok...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jagna za ciepłe słowa :p . Z tymi głosikami to jest tak: jedni mają dar, aby je słyszeć, inni twierdzą, że nie istnieją .... Jeśli tak odebrałaś mój dziennik, to znaczy, że TY również potrafić słuchać drzew...Znajomi działkę kupili. Mają już fundament i od wiosny rozpoczynają dalsze prace. A Światełek zadziwia wszystkich, którzy tam się pojawią. Zdjęcia nie oddają klimatu tego miejsca, trudno nieruchomym obrazem oddać coś, co jest w nim i poza nim :roll: Jeśli kiedyś będziesz w tych okolicach serdecznie zapraszam, jeśli będziesz potrzebowała spokoju i oderwania się od świata, tym bardziej zapraszam do Swiatełka! Rzuty wklejam w Dzienniku. Pozdrawiam i życzę WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2006 ROKU!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko miło mi! Cieszę się, że mogłam przez chwilkę gościć Cię na moim bajkowym kawałeczku ziemi :D :D :D :p . Zapraszam wciąż.. I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO , CO NAJMILSZE W NOWYM ROKU! Eh, jaka szkoda, że w internecie można znaleźć tylko projekt domu, z którego jest się zadowolonym... Jakby to było miło wrzucić w przeglądarkę " miłego sąsiada poszukuję...." :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...