Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do bajkowego domu w Światełku


anSi

Recommended Posts

Ja tam żadnych postępów nie widzę!!! wciskasz kit????? Nie .....to u mie żadne zdjątko nie chce się otworzyć!!! I albo uwierzę na słowo , albo jak jakowy niewierny Tomasz....pozostanę!!!

Dobra, dobra..Tylko tak marudzę bo Ci tej kostki, podjazdu zazdraszczam..A co, tak mam!?U mnie , wokół budowy teren dziewiczy! No może zdeczko poprawiny bałaganem! :wink: I jak sobie okienka pomyję, to zwykle przychodzi deszczyk ( nieważne o jakiej mocy) i już znowu Świata nie widzę...ino szarość :cry: To podobnież wynik niezagospodarowania terenu wokół domu, no ale narazie nie jestem w stanie temu przciwdziałać!!!- A zdjątek, to ja naprawdę nie widzę!!!!!

A dzeiciakami, zagonieniem ich do katorżniczej pracy to się nie przejmuj....A co biedactwa będą opowiadały w przyszłości na kozetce???? Ty jesteś dobra Matka, przynajmniej zapewniasz im tematow na seanse.... Inne by mówiły jednym cięgiem, a Twoje co?? Cisza???/ Ja mojemu powtarzam że to w trosce o Jego dobro, tematow do psychoterapeuty mu dostarczam!1Nie będzie czuł się zagubiny, wyalienowany...pozatym ..cierpienie uszlachetnia!!!! Mój syn powiada ,że tak jak on jest już tak szlachetny ( w związku z tym cierpieniem) co drugiego takiego toby było trudno znaleść....No ...ale może ja na Matkę to się tak tyćko nie nadaję????

Cieszę się że zaczęlaś znowu "nadawać" Jakoś tak milej, cieplej na serduchu się robi......Ja wiem ,że z tym czasem to jakieś przekręty ostatnio chyba robią..bo się kurczy cholera jeden.....ale daj znać czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 272
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Adamanko jak wspaniale piszesz i jeszcze piękniej widać na zdjeciach wasze miejsce na ziemi.Widać że przez ostatni miesiąc suszy w dzienniku,wiele zrobiliście :lol: Gratuluję i trochę zazdroszczę :oops: Naj,naj,najpiękniejszy jest oczywiście taras - to wymarzone miejsce odpoczynku. :oops:Serdecznie pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia Scieżki to kamienie, które wyorał PAn traktorowy z naszej działki.To był poczatek. A potem pomyślałam: jak u nas były, są i na sąsiednich.Syna zagoniłam z kilofem i do dzieła. Miejscowi przyglądali mi się z dziwnymi minami i przezornie omijali z daleka :może to zaraźliwe, może baba niebezpieczna? A potem te kamienie wkopywaliśmy w ziemię tak, aby mniej wiecej tworzyły "stopę" Czasem wystarczył jeden,czasem kilka mniejszych. Trochę wystawały z ziemi, żeby potem można było nasypać między nie żwirku. A potem każdy miał za zadanie ze spacerku mniejsze kamyczki nosić 8)I to one "uporządkowały ścieżki, a właściwie żwirek, który wykazywał tendencję do wędrówek. Ludzie nosili w wiaderkach prawdziwki, a my kamienie....Dziwisz się, że wilkiem na nas patrzyli? Kamyczki obwódki leżą na razie luzem, zobaczymy jak zachowają się po zimie i roztopach.Może trzeba je będzie jakimś chudym betonem potraktować?

Natomiast kamień, z którego układałam krąg ogniskowy, to pozostałości z tego, co zakupiliśmy na krawężniki.

To są tylko moje eksperymenty....Ale może trafione się okażą? Wiesz jak jest : kasa się kończy, to człowiek szuka jakichś możliwości...A zainspirowały mnie kamienie w sklepie ogrodniczym kupowane na wagę 8) Generalnie wasch&go : przyjemność ze spacerów po okolicy i darmowy materiał w jednym 8) :roll:

Mnie się podoba, bo moje, ale miło usłyszeć, że komuś jeszcze :p

W każdym razie latam już nieubłoconą nogą po działce i o to chodziło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu taras tak naprawdę to ten najważniejszy pokój w domu :p :p Dobrze, jeśli jest miejscem intymnym....Niestety ostatnie tygodnie pokazały, że trafiona była decyzja o zrobieniu jeszcze jednego tarasu nazwanego przeze mnie "majtkowym" 8)

Ten główny jest primo - od ulicy, secundo od południa. Dlatego zostanie oficjalnym i reprezentacyjnym.Psiapsióły i tajemnice - na tarasie północnym, w załamaniu między domem a kotłownią... Tamże po wybudowaniu całego osiedla rankiem kawa w piżamce 8) Uch mówię wam, jakie to świetne uczucie tak prosto z łóżeczka z kubkiem kawy w ręce usiąść i delektować się życiem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu taras tak naprawdę to ten najważniejszy pokój w domu :p :p Dobrze, jeśli jest miejscem intymnym....Niestety ostatnie tygodnie pokazały, że trafiona była decyzja o zrobieniu jeszcze jednego tarasu nazwanego przeze mnie "majtkowym" 8)

Ten główny jest primo - od ulicy, secundo od południa. Dlatego zostanie oficjalnym i reprezentacyjnym.Psiapsióły i tajemnice - na tarasie północnym, w załamaniu między domem a kotłownią... Tamże po wybudowaniu całego osiedla rankiem kawa w piżamce 8) Uch mówię wam, jakie to świetne uczucie tak prosto z łóżeczka z kubkiem kawy w ręce usiąść i delektować się życiem!!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamanko,

to nie sen, to jawa ! Twój domek, ścieżki ogrodowe i kawka na tarasie - toż to najprawdziwsza i najwspanialsza rzeczywistość.

Już tyle macie zrobione , a że własnymi siłami , to i satysfakcja większa. Gratuluję Wam ! Cieszę się , że czerpiecie już radość ze swojego domku, podziwiacie krajobrazy i delektujecie się "byciem" u siebie. ... Warto jest mieć marzenia ...

 

Ściskam serdecznie ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wesołych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w 2007 roku - Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom

Neferka

 

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X3352_M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...