Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do bajkowego domu w Światełku


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 272
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ooooo! adaman jak dobrze, że już jesteś :D :p

Widzę, że miałaś baaardzo pracowity czas i nie próżnowałaś :wink: . Jestem ogromnie ciekawa Twoich pomysłów i rysuneczków. Gratuluję również tak istotnego zamówienia. Już nie mogę doczekać się efektów. Z pewnością miejsce na tarasie w Światełku w którym oddałaś się twórczej pracy zaowocuje niesamowitym rezultatem :D .

Niby "ubranko" niekompletne - bez bucika - ale to SUPER wiadomość ! :D

Powoli pozbywasz się usztywnień i wracasz do zdrowia. Bardzo się cieszę :D . Jeszcze troszkę i cały TEN "mundur" zdejmiesz. Już niedługo .

A rehabilitant niech wiesza go gdzie chce, byle z dala od Ciebie i oby nikomu już się nie przydał. A co do medyków , to wiem (z własnego doświadczenia), że trzeba mieć niemałe szczęście aby trafić na tego "prawdziwego" 8)

Czekam na obiecane zdjęcia. Intryguje mnie ten PORZĄDEK :roll: :lol:

 

Pozdrówka ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, Maksiu, AgusiuEh, jak to miło wiedzieć, że jakby "wyszła z siebie i nie wróciła", to ktoś będzie szukał :p :p A zrzuciłam trochę zbędnych kilogramów, zrzuciłam...Tak, że latem w kamizelkach i golfach tylko będę występować, kozaczki zamieniam na klapeczki :wink: :p

Tabalugo jak najbardziej nie jestem radiologiem, tym gorzej świadczy to o medykach, którzy nie widzą rzeczy, które widzi bankowiec...

Pokazałam im tylko miejsca, w których np. kość strzałkowa występuje w dwóch kawałkach, podczas, gdy w atlasie anatomii pokazują, że człowiek ma ją w jednym kawałku :wink: Albo taki krąg szyjny: w atlasie pokazują, że trzon składa się z jednego kawałka, a na moim zdjęciu widać dwa...

Na moje uwagi , że radiolog źle opisał zdjęcia , pan radiolog odpowiada: "i co to dla pani za różnica , i tak ma pani kołnierz, nie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamanko ogromnie się cieszę że znalazłaś odpowiednie dla siebie zajęcie i planujesz i rysujesz i jeszcze dodatkowo masz widoki budowlane,nowych ścian u sąsiadów i co ważniejsze umiesz się tym cieszyć.

Gratuluję zakupów i i zrzucenia usztywnionych części dodatkowego i przymusowego ubioru.Serdecznie pozdrawiam. :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu czas się rozbierać bo lato :wink: :)

Życzę Ci żebyś jak najszybciej doszła do zdrowia i zrzuciła te cięzkie ciuszki :)

Co do medyków wiem jak jest a jak się ciężko z takimi współpracuje :evil:

Tak to u nas niestety jest że najlepiej znać się na wszystkim :o :roll: Zresztą nasze budowy są tego dowodem :-? Zawsze mówię POLSKA TO DZIWNY KRAJ :oops:

Jeszcze raz dużo dużo zdrówka :) i nie zapominaj o nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że już jesteś... :lol: :lol: :lol:

I teraz nastąpi dygresyjka....

W życiu waże jest tyle spraw, problemow ktÓrE trzeba rozwiązać, dylematow ktore czekają na finisz....ale najważniejsze....MARZENIE I LUDZIE!!!! Jak to fajnie jest "spotkać "ludzi, podobnie zakręconych :lol: :lol: Ludzi ktorzy mają tak przyziemne marzenia, jak wlasny dom, wlasną dzialeczkę i miejsce na ziemi :p

A tak wszyscy psioczą na internet :o :o :o A można tu spotkać bratnią duszę na odleglość i wiedzieć, mieć świadomość że nie jesteś sama....

DZIĘKUJĘ!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...