Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do bajkowego domu w Światełku


anSi

Recommended Posts

adaman,

jakie dobre wieści ! :D . Już karton - gipsy wchodzą - a więc końcówka !!! :D :D :D . Super ! Cieszę się razem z Tobą ! :p

 

Jakie to miłe, że i babcia nie będzie się czuła "wyobcowana" i będzie miała towarzystwo. To bardzo ważne. I Ty będziesz czuła ulgę jak zobaczysz jej uśmiech i zadowolenie.

Rozważania n/t przyszłego ogrodu chyba owocne były przy takim smakowitym grilu z kiełbaskami :wink: ?

Jak wytrzymujesz te upały w swoim "kołnierzu" ? Musi być Ci okropnie gorąco... może jakiś wiatrak noś ze sobą lub dmuchawę z zimnym powietrzem :roll: :wink: . Ja tu ledwo żyję, a co dopiero Ty ? Moja bidulko ...

 

Bardzo żałuję, ale nie widzę "TORTA" ! :( . Obyłam się jedynie myślą (bez widoków :-? )

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adrianko gips karton za jakieś dwa tygodnie :roll: , na razie cieszymy się świeżutkimi jastrychami :p :p Wprawdzie jeszcze nie widziałam, ale wierzę Adasiowi na słowo, że śliczne!

Tort u mnie siedzi na miejscu 8) , może burzy spodobał się i spróbowała kawałek? Na pewno odda .... A jak nie zobaczysz na zdjęciu, to nic nie stoi na przeszkodzie pooglądać na żywo :p Wszyscy twierdzili, że pyszny.... :oops:

Adrianko moja natura jest przewrotna: twierdzę uparcie, że nie jest mi gorąco i nie jest 8) Mogłam siedzieć owinięta gipsem od czoła poprzez ramiona po mostek... Pod gipsem wata... próbuj w takich warunkach podrapać się w tył głowy :wink: Cieszę się , że to tylko kołnierz :wink:

A rozważania ogrodowe z rozpędu sięgnęły krowy :p :p , żydowskim targiem zgodziłam się na kozę :wink: :wink: , a jak będzie, czas pokaże :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman,

ja już wybiegam za te dwa tygodnie :wink: . Jak będzie sucha zabudowa, to już czyściutko będzie, już gładziutko :D .

Oczywiście cieszę się razem z Tobą tymi "nowościami" i świeżutkimi JASTRYCHAMI ! :D . Skoro Adaś mówi, że są śliczne to SĄ !

GRATULACJE !!!

 

Masz wspaniały sposób na upał ! :D :wink: 8) :lol:

 

P.S. Czy możesz zdradzić rąbek tajemnicy tego "żydowskiego targu" ? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano siedziałyśmy z Babcią i ona się rozmarzała, a ja słuchałam (działka ma 1000 m2 z czego ponad 100 zajmuje sam dom :wink: : tutaj gruszka, tutaj dwie śliwki, tu czereśnia, tam wiśnia, oczywiście maliny, porzeczki , agrest i truskawki;marchewka tam, pory i cebula, parę grządek ziemniaczków, do fasoli tyczek się natnie, kapustkę się posadzi...

- A kurek Babciu nie będzie?bo takie jajeczka swojskie zdrowe...

- A jakby Adaś zagrodził z tyłu kawałek, to czemu nie?...

- To może krówkę, Babciu, bo mleczko swoje to nie to, co ze sklepu?...

- EEEE, na krówkę miejsca nie ma... Ale kozę jakby było gdzie na zimę na przechowanie oddać....Wiesz jakie zdrowe kozie mleko?

Cieszę się , że tak się jej plany snują, sama na początku miałam wielkie :roll: Tylko jak wrysowałam to na papierze milimetrowym, to się okazało, że do gruszki trzeba by było po mostach linowych się przedostawać :D

Ale nie będę zabierać jej radości z planowania, jak przyjdzie co do czego, sama zweryfikuje swoje zamierzenia. Na razie się cieszy i niech tak zostanie... Dodam tylko, ze te plany snuje mając ukończone 80 wiosen :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita ta Twoja babcia ! Tylko pozazdrościć takiej "ikry" i animuszu . To piękny wiek ! :D

A skoro snuje takie plany to faktycznie lepiej ich na razie nie studzić. Niech poplanuje, nacieszy się myślami, a jak przyjdzie czas na realizację, to sama się zastanowi jeszcze co z nich zostawić :wink: . A plany naprawdę ambitne :o :D .

Zazdroszczę Ci takiej babci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman,

no wiesz ! ekipa umawiała się i "sobie poszła" :-? ... Qrcze ! :evil:

Tego najbardziej nie lubię, jak ktoś się umawia i nie przychodzi. I teraz macie kłopot 8) .

Lepiej jest wziąść kogoś z polecenia, choć jak zawsze nie jest to regułą :wink: . Z pewnością dopisze Wam szczęście i traficie na dobrych fachowców. :D

 

Kolorowych (i dobrych) snów ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko też nie znoszę takich sytuacji :evil: Ale cóż - widać nie do końca poważni ci fachowcy :roll: Rozumiem, że trafia im się lepsza robota, ale w takiej sytuacji chociaz zastępczego wykonawcę się proponuje ....

Ale dobrze, że kogoś już tam mamy... Chyba jednak zostanie Pan Drogi :cry: Jeszcze Stander z Grupy Świętokrzyskiej zapyta swoich budowlańców, może akurat....

Kochana jesteś Adrianko :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem o twoim poddaszu, to przypomnialo mi sie jak u mnie było z dachem, a było podobnie. Ekipa była umówiona od przynajmniej pol roku, jak nie wiecej, a na dwa tygodnie przed dowiaduje sie, że wlasnie wyjeżdzają na saksy do norwegii. Na szczęscie dobrze sie skonczylo, znalazłem kogoś, kto zrobił mi dach bardzo porządnie i taniej niż poprzednia ekipa chciała.

Wierze że i Tobie zmiana wyjdzie na dobre, w końcu z jakiś powodów takie rzeczy sie dzieją.

trzymam kciuki i pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU coś mi szwankują powiadomienia....

Kasiu sen dobry na wszystko :wink: Przyśniło mi się, żeby nie łapać co popadnie i pojawiły się nowe ekipy :p

Aga Basia dziękuje za życzenia, rodzice jeszcze bardziej..

Kciukasy jak zwykle pomagają :p

Maksiu bo to pewnie tak jest: ma robić ten, a nie inny wykonawca, a wszystko dawno zaplanowane, tylko nam się wydaje, że źle idzie 8) 8)

Co ma być, to będzie : nie ma gwarancji, że ten tańszy zrobi lepiej od droższego, ale drożej nie zawsze musi być lepiej :wink: A jak będzie, pewnie dowiemy się za trzy tygodnie - tak określił termin wykonania Pan Piękne Oczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te poddasza to jakieś niefartowne są... , mam kochani Adamani ten sam problem.

Od 1 lipca Moja Moja miała spędzać wakacje w naszym domku, a tu nici z planów... ,

30.06 był I terminem końca naszych tegorocznych prac...

Potem robota miała być gotowa na 7-go, ale tydzień temu majster przyjeżdża na budowę i mówi że mu ludzie odeszli i zacznie od tego poniedziałku co będzie jutro...

No i dzisiaj wracam ze wsi i o 21:00 rozmawiam z nim co i jak , a on mi mówi, że w przyszłym tygodniu to z roboty nici, bo będzie.....za gorąco....!@# :roll: :evil: na robotę na poddaszu....

 

.... a w maju to sam za mną chodził i prosił o tą pracę...

 

Ale ... przeżyliśmy najazd szwedzki, przeżyjemy i budowę naszych poddaszy...

:roll: 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman,

JASTRYCHY PIĘKNE !!! :D . Basia też się z nich cieszy ! Ma śliczny uśmiech :D .

Miło, że będziecie mieli serdecznych sąsiadów. To bardzo ważne .

Niesamowicie nazwałaś Pana NiesamowiteOczy :o . Czyżby jego oczy były tak urokliwe :wink: 8) :roll: ???

Wełna czeka, z wentylacją już się uporaliście i nawet wstępna koncepcja wjazdowo - ogrodowa wymyślona . SUPER ! Czyli znów krok do przodu :D .

Szkoda tylko, że tak długo czekacie na żwir :-? . Jak wykonacie drenaż i zasypiecie dziury, to dopiero będzie wydarzenie ! ...Miejsca z dziurami bez dziur ... :roll: ... trudno się będzie do tego przyzwyczaić :wink: :lol:

 

P.S. Widać po Adasiu, że wcale nie chce wracać do miasta, że mu tutaj dobrze ...

 

Pozdrówka ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co??? Ty się ciesz że tak daleko już jesteś!!! Gdy robiliśmy końcowe rozliczenie z naszym majstrem, ten nam rzekl: Ludzie z roboty uciekają ,"za ocean" wyjeżdżają.... Roboty nagrane, umowy podpisane a z 12 stałych pracowników -7 zostało!!! Pracują od piątej rano do 23......i wyrobić się nie mogą!! Wszyscy podwyżki dostali...i i tak nic...Kto może za granicę jedzie...I nikt temu się nie dziwi zanadto!!! Każdy ma rodzinę , opłaty, marzenia..Każdy chce godnie żyć....

Oj źle się dzieje w naszym Kraju, oj źle....... :wink: :wink:

Tym bardziej się cieszę że ekipa znaleziona i prace posuwają się do przodu..

Tylko dlaczego ja Twoich nowych zdjątek nie widzę??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman,

JASTRYCHY PIĘKNE !!! :D . Basia też się z nich cieszy ! Ma śliczny uśmiech :D .

Miło, że będziecie mieli serdecznych sąsiadów. To bardzo ważne .

Niesamowicie nazwałaś Pana NiesamowiteOczy :o . Czyżby jego oczy były tak urokliwe :wink: 8) :roll: ???

Wełna czeka, z wentylacją już się uporaliście i nawet wstępna koncepcja wjazdowo - ogrodowa wymyślona . SUPER ! Czyli znów krok do przodu :D .

Szkoda tylko, że tak długo czekacie na żwir :-? . Jak wykonacie drenaż i zasypiecie dziury, to dopiero będzie wydarzenie ! ...Miejsca z dziurami bez dziur ... :roll: ... trudno się będzie do tego przyzwyczaić :wink: :lol:

 

P.S. Widać po Adasiu, że wcale nie chce wracać do miasta, że mu tutaj dobrze ...

 

Pozdrówka ! :p

 

Adrianko Pan NiesamowiteOczy jest panem po 50 (gdzieś...), a oczy ma..... Przy nieco posiwiałych skroniach : oprawa nieeessssamowicie czarna, jakby kreski czarną grubą kredką zrobione, a w środku lazurowe...błękitne...przezroczyste... no nie wiem...czyste niebieskie oko. Mówię Ci wzroku oderwać nie mogłam.Zawsze patrzę ludziom prosto w oczy, ale w niego aż wpijałam się wzrokiem, aż mu się chyba głupio zrobiło... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...